Хто на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
До уваги керівників агроформувань району ДПЗКУ розпочала закупівлю зернових урожаю 2015 р.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

18 травня 2015 року ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зернових культур (кукурудзи, пшениці, ячменю) майбутнього урожаю 2015 р.

 

 

Про це повідомили на семінарі-нараді за темою «Запровадження програми закупівель зернових культур майбутнього урожаю 2015 року» за участю керівництва, директорів філій держкорпорації, регіональних менеджерів та представників китайської компанії-партнера «ССЕС», а саме Бень Фень – директор департаменту сільськогосподарського імпорту.

Безпосереднє виконання всіх етапів закупівель здійснюватиметься через регіональні відділи корпорації. 
Реалізація даної програми буде проводитися в два етапи, перший з яких триватиме з травня до кінця червня 2015 року, а другий - з липня по листопад цього року.

Протягом першого етапу сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділів заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів та укласти договори поставки в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ». Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника буде здійснюватися попередня оплата, сума якої складатиме 1600 грн. (з ПДВ) за одну тонну зерна, з якої утримується страховий платіж за договором комплексного страхування.

 

Другий етап програми передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше