Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Пройшов усі «Гарячі точки» Донбасу
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Олександр Черніков і десять його товаришів по службі з 25-ої бригади загинули в бою біля села Спартак за шахту, звідки бойовики обстрілювали прилеглу територію. «Був бій на Спартаку, в якому загинуло 10 вояків. З боку бойовиків була танкова атака.

Наші хлопці повністю відбили цю атаку. Тих хлопців, які загинули за залізничним полотном, два дні не могли дістати, бо сепаратистів було багато. Розробили операцію по захопленню блокпоста на Спартаку, щоб заглибитися далі на територію — артилерія сепаратистів працює на шахтах, на териконах, за ними техніку ховають. Наші знищили блокпост, артилерію на шахті й закріпилися, розширивши кордони контролю на два кілометри. У цьому бою загинули ще двоє», — розповіла волонтер Тетяна Ричкова. Серед тих загиблих, яких привезли до Дніпропетровська, упізнали й тіло Олександра Чернікова. Після того як зник з ним зв’язок, залишалася ще невеличка надія, що він поранений і лежить десь у госпіталі. Дніпропетровським журналістам удалося дізнатися вражаючі подробиці загибелі свого друга на блокпості. Один з поранених у тому бою розповів про діалог двох терористів:


— «Трьохсоті» у противника є?

— Троє. Один легкий, один середній, один важкий.

— Важкого добийте, а цих мінятимемо».


Ховали Олександра Чернікова в закритій труні. «Мене особливо зворушили його однополчани, — говорить головний редактор газети «Днепр вечерний» Ірина Авраменко, яка була присутня на похороні. — Вони поклали руки на труну й шепотіли: «Пробач, брате!». Дивитися без сліз на це було неможливо!». У останню путь дніпропетровського журналіста проводжали з військовими почестями. У дворі по вулиці Гідропарковій, яку тепер хочуть перейменувати на честь Олександра Чернікова, зібралися сотні людей — товариші по службі, родичі, сусіди, журналісти. Біля труни стояла почесна варта з бійців 25-ї бригади. Священик УПЦ Київського патріархату провів похоронну відправу. У своєму напутньому слові він, звертаючись до співгромадян, закликав не забувати героїв, які загинули за Україну.

Більше тут

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше