Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Подвиг героя-кіборга
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

…Перебуваючи під шквальним вогнем у палаючому й зруйнованому донецькому аеропорту, він виконував свій військовий обов’язок, відстоював наш стратегічний об’єкт, нашу Українську землю.

 

Ці слова про одного з мужніх захисників донецької фортеці — 21-річного «кіборга» Андрія Горбаня, який був одним з трьох сміливців, які встановили Український прапор на прострілюваному бойовиками даху старого термінала донецького аеропорту.

Миколаївський десантник — однин із тих українських воїнів-патріотів, які у боротьбі з терористами і російськими агресорами за цілісність та незалежність України, віддали своє життя. Нещодавно героя-десантника поховали на рідній Миколаївщині.

Сержант 79-ї аеромобільної бригади Андрій Горбань на війні з весни, пройшов найгарячіші точки нинішнього Донбасу — Савур-Могилу, Іловайський котел… Останні два місяці обороняв донецький аеропорт. Під час одного з найбільш масованих штурмів, влаштованих бойовиками і російськими спецпризначенцями, воїн-десантник отримав два кульові поранення — снайпер терористів прострілив українському солдату легені. Слідом, практично відразу, по позиції Андрія вдарив гранатомет.

— Вибухом його скинуло з третього поверху на другий, він був іще живий, коли ми надавали йому першу медичну допомогу та евакуйовували до лікарні. Під час операції у Андрія зупинилося серце, — розповідає про свого друга й бойового побратима десантник Петро.

Сьогодні кожен з нас розуміє, що навіть фрагменти архівних відеоматеріалів не можуть повністю передати все напруження того смертельного бою… Ніякі слова розради не замінять матерям та їхнім батькам дітей, загиблих за свободу України, дружинам — чоловіків, сестрам — братів… Але всі ми повинні пам’ятати, що мужні, сміливі та рішучі дії українських вояків врятували тисячі й тисячі життів мирних громадян. Вони — наша гордість, уособлення національної слави. Ми перед ними в боргу.

 

На їхньому прикладі будуть виховуватись покоління майбутніх захисників України!

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше