Хто на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
400 ВІДЧАЙДУХІВ (газета Народна Армія від 19 серпня 2014)
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

У цей ризикований похід було відібрано 400 кращих бійців 95-ї окремої аеромобільної бригади. Хоча просились усі. Відчайдухи з 95-ї зробили, здавалося, неможливе. Вони пройшли між Шахтарськом і Торезом. У місцях, де на той час було справжнє лігво бандитів. Операцію виконували під шквальним вогнем. Терористи не шкодували боєприпасів  (атака десантників приголомшила терористів. Вони свято вірили у власну непереможність та погану підготовку українських військових).

Обстріли важкої артилерії змінювались, шквалами «Градів», після яких стріляли міномети і знову артилерія. За даними радіоперехоплень було відомо, що росіяни просто не вірили в те, що після таких інтенсивних обстрілів хтось може залишитись живий. Та наші підрозділи навчились воювати. Грамотно розташували техніку належно замаскувались. Все це, помножене на бойовий досвід, дало потрібний результат. Знищити наших десантників не вдавалось. Та найскладнішим для них було встановлення понтонного мосту через річку Міус. Під щільним вогнем із самохідок та «Градів», якими терористи щедро обстрілювали переправу бійці за лічені години зібрали понтони.

Від моста до кордону лише 19 кілометрів, пригадав командир першої штурмової групи.  Росіяни цим користувались, накриваючи нас «Градом» з за кордону. Та нам допомогли воїни 30 ї механізованої бригади. Разом ми побудували переправу. Розуміючи, що відбувається, і терористи, і їхні російські працедавці робили все, щоб знищити переправу. Кілька разів від вибухів понтони розлітались. Та бійці нашвидкуруч відновлювали міст. І колони йшли далі. Загалом по цій переправі пройшло багато десятків одиниць техніки та кілька тисяч військовослужбовців. Це стало завершальним акордом у поверненні бійців сил АТО на «велику землю».

Виходили десантники зі свого рейду, як і належить, останніми. На бортах машини глибокі «шрами» від обстрілів. Два колеса знищені фугасом. Проте десантники виконали свою роботу. Вони пройшли близько півтисячі кілометрів. Здобули цінні розвідувальні дані. Знищили чимало одиниць бойової техніки та живої сили противника.

 

І ГОЛОВНЕ — ВОНИ ПОВЕРНУЛИСЬ!

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше