Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Телефони апарату, структурних підрозділів, установ та організацій району
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

ДОВІДНИК
телефонних номерів працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, керівників установ, організацій району

Посада

роб.

П.І.Б.

Голова райдержадміністрації

2-12-05

Побірський Олег Іванович

Приймальна

(секретар керівника)

2-14-63

 

Чукова Людмила Юріївна

Заступник голови райдержадміністрації

2-14-63

Прилуцький Богдан Васильович

Керівник апарату райдержадміністрації

2-14-63

Бойко Вадим Іванович

Головний спеціаліст по роботі з персоналом апарату райдержадміністрації

2-14-63

Яковенко Тетяна Василівна

Відділ фінансового  забезпечення апарату райдержадміністрації

Начальник відділу, головний бухгалтер

2-14-63

Воловодівська Тетяна Олексіївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Похилюк Світлана Анатоліївна

Загальний відділ  апарату райдержадміністрації

Начальник

2-14-63

Дзюменко Олександр Михайлович

Головний спеціаліст

2-14-63

Надемчук Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Мельник Вікторія Григорівна

Головний спеціаліст юрисконсульт апарату райдержадміністрації

2-14-63

Тарасюк Софія Павлівна

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

2-14-63

Ковтун Олександр Сергійович

Служба у справах дітей

Начальник служби

2-14-63

Гижко Олена Григорівна

Головний спеціаліст

2-14-63

Вихристюк  Алла Павлівна

Головний спеціаліст

2-14-63

Остапчук Марина Дмитрівна

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Начальник відділу

2-14-63

Ковальчук Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Сокольвяк Наталія Григорівна

Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Завідувач сектору

2-14-63

Тарасишин Віктор Васильович

Головний спеціаліст

2-14-63

Кулібаба Василь Олексійович

Відділ у Теплицькому районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області

Начальник

2-11-56

Погорілий Володимир  Васильович

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля

Начальник відділу

2-19-72

 

Коновалюк Андрій Васильович

Головний спеціаліст

2-19-72

Пролєєва Наталя Вікторівна

Головний спеціаліст

2-19-72

Бартко Наталія Володимирівна

Сектор культури , молоді та спорту

Начальник

2-11-91

Дмитришин Сергій Олексійович

Головний спеціаліст

2-11-91

Кравцова Ольга Олександрівна

Відділ освіти

В.о. начальника відділу

 

2-15-04

 

Вербовата Наталія Анатоліївна

Управління праці та соціального захисту населення

Начальник

2-14-36

2-17-51

Чех Олександр Григорович

Заступник начальника

2-19-27

Вігунов Анатолій Валентинович

Фінансове управління

Начальник

2-10-65

Руденко Ольга Федорівна

Заступник начальника

2-12-90

2-13-67

 

Районний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді

Директор

2-19-24

Москальчук Галина Ростиславівна

Головний бухгалтер

2-19-24

Гук Наталія Олексіївна

Сектор архівний

Завідувач сектору

 

 

Старший інспектор

 

 

Відділ з питань державної реєстрації

Начальник відділу

2-23-07

Грабовий Максим Іванович

Головний спеціаліст

2-23-07

Етуру Емору Сльота Марина Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Яковенко Людмила Петрівна

 

Районна рада

 

Голова районної ради

2-11-41

Сокотнюк Тетяна Степанівна

 

Заступник голови районної ради

2-11-41

Барановський Віталій Володимирович

 

Приймальна

2-11-41

 

Начальник  організаційного відділу

2-14-82

 Гавриш Олена Іванівна

Завідувач сектору

2-10-98

 

Керуюча справами

2-14-82

Гуменюк Олена Валентинівна

Головний бухгалтер

2-10-98

 

Водій

 

Шаловінський Андрій Володимирович

Прибиральниця

 

Лантух Наталія Василівна

Сторож

 

Крутас Олександр Григорович

Сторож

 

Гайдук Юрій Григорович

Сторож

 

Москаленко Юрій Васильович

 

ДОВІДНИК

телефонів підприємств, установ та організацій району

Посада

Прізвище, ім’я по батькові

№ тел.

робочий

 

Теплицьке відділення поліції Бершадського відділу поліції

ГУ НПУ у Вінницькій області

 

Начальник

Лялюцький В’ячеслав Миколайович

2-19-41

Заступник

Савчук Валентин Леонтійович

2-16-60

Районний сектор управління Державної міграційної служби України

у Вінницькій області

Завідувач

Волинець Анатолій Сергійович

2-12-37

Теплицьке відділення Бершадської місцевої прокуратури

Прокурор

Гирба Володимир Михайлович

 

Начальник Теплицького відділення

Січкаренко Іван Володимирович

2-11-71

 

Районний суд

 

Голова суду

Герман Олександр Сергійович

2-21-00

Керівник

апарату суду

Синча Людмила Петрівна

2-16-63

Теплицький районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Начальник

Дем’яненко Валерій Петрович

2-13-16

2-63-16

Відділ ДРАЦС

Заступник начальника управління юстиції, начальник РАЦС

Базалук Валентина Миколаївна

2-10-58

Відділ державної виконавчої служби

Начальник

Задорожний Євген Павлович

2-21-06

Заступник

Пролєєва Тетяна Віталіївна

2-14-88

Теплицьке відділення Гайсинської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області

Заступник начальника Гайсинської МДПІ, начальник Теплицького відділення

Трокаль Галина Іванівна

2-18-08

Гайсинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Заступник начальника Гайсинського об’єднаного управління ПФУ

Мазуренко Ірина Володимирівна

2-19-22

 Відділ статистики у Теплицькому районі

Начальник

 

2-11-82

 

Управління державної казначейської служби  у Теплицькому районі

Начальник

Бойко Ігор Олексійович

2-11-55

 

Кищак Ярослав Михайлович

2-13-59

Начальник відділу, головний бухгалтер

Ситнікова Світлана Валеріївна

2-18-91

 

Територіальна державна інспекція праці у Вінницькій області

Головний державний інспектор праці

Кацан Ніна Кузьмівна

 

Трудовий архів

Начальник

Воловодівська Катерина Дмитрівна

2-16-39

 

Територіальний центр

 

Начальник

Коротушенко Вікторія Вікторівна

2-10-88

ПП «Редакція районної газети та радіомовлення «Вісті Тепличчини»

Головний редактор

Лупещенко Ірина Олексіївна

2-11-74

Заступник

Слюсар Ірина Анатоліївна

2-13-95

 

Районна філія Вінницького обласного центру зайнятості

 

Директор

Підвашецький Володимир Антонович

2-15-33

2-14-90

Заступник

Кривошия Людмила Віталіївна

2-18-94

2-22-48

 

Гайсинкомунліс

 

Начальник

Круглик Віктор Володимирович

2-13-48

 

КНП «Теплицька центральна районна лікарня» Теплицької районної ради

 

Головний лікар

Красиленко Іван Федорович

2-11-30

 

КНП «Теплицький ЦПМД» Теплицької районної ради

 

Головний лікар

Шевченко Віталій Петрович

2-13-41

2-12-32

 

 

Районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області

Начальник

Задорожний Володимир Павлович

2-18-49

 

Теплицький професійний

аграрний ліцей

 

Директор

Сокотнюк Сергій Олександрович

2-11-64

 

Пошта

 

Директор

Пугач Надія Сергіївна

2-11-35

 

 

2-14-40 диспетчерська

 

 

2-18-61 операцій

ний зал

 

Теплицькі електромережі

 

Директор

Драньковський Олександр Григорович

2-12-70

2-17-63

 

 

ВАТ «Укртелеком»

 

Начальник

Сандал Микола Олександрович

2-14-44

 

Найчук Павло Іванович

2-12-35

2-14-35

 

Управління газового господарства

 

Начальник

Стецюра Олександр Степанович

2-11-24

2-13-22

 

Друкарня

 

Директор

Голіс Віктор Іванович

2-19-61

2-10-21

 

Райавтодор

 

Начальник

Ременюк Сергій Петрович

2-18-77

Заступник

 

 

 

ВАТ «Теплицьке АТП 10553»

 

Директор

Лужанський Павло Федорович

2-13-05

2-14-03

 

КЗ «Теплицька ДЮСШ»

 

В.о. директора

Руденко Володимир Якович

2-10-28

 

Районне відділення НАСК «Оранта»

 

Директор

Калюженко Микола Андрійович

2-17-64

 

Теплицький автовокзал

 

Директор

Семенюк Марія Володимирівна

2-15-30

 

Райспоживспілка

 

Директор

Ковальчук Дмитро Афанасійович

2-12-69

 

Ощадбанк

 

В.о. керуючого

Ольховий Дмитро Іванович

2-18-81

 

 

2-10-60

LAST_UPDATED2
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше