Хто на сайті

На даний момент 87 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
І знову смерть на теплицькій землі
Понеділок, 28 липня 2014 06:08
У неділю, 27 липня, в Теплик знову привезли труну з тілом військовослужбовця, який віддав життя, виконуючи свій обов’язок – захищаючи рідну землю від ворогів. Черкасов Володимир Юрійович - прожив 25 років, народився у с.Ольгопіль Чечельницького району, перші роки життя провів у селі Кам’янки нашого району, тоді сім’я виїхала на інше місце проживання.

Був єдиною дитиною у своїх батьків. Служив контрактником в українській армії. Під час бойових дій у зоні АТО на Донеччині отримав поранення в область грудей, від якого помер у шпиталі 24.07.2014р.

Мітинг пам’яті та панахида за загиблим відбулися біля Свято-Покровського храму. На церковному подвір’ї зібралися представники  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, військовослужбовці, громадяни Теплика різної вікової категорії, аби  висловити свою глибоку шану та скорботу рідним і попрощатися з солдатом.  Священики української церкви відспівали молоду душу, яка стала безневинною жертвою чиїхось владних амбіцій. На мітингу лунали слова щирого жалю і журби за полеглими у боях на Сході військовими, співчуття їхнім рідним, близьким, друзям, молитви у виконанні народного хору «Відродження».

Під вигуки «Герої не вмирають!» труну пронесли центральною вулицею Незалежності. Поховальна процесія розтягнулася на кількасот метрів. На чолі траурної колони самооборонівці, як і кілька днів тому на похороні Володі Мухи, несли величезний  розгорнутий жовто-блакитний прапор України. На будівлях державних установ Теплика було приспущено державні прапори.

Поховали Володимира Черкасова у селі Кожухівка (звідти родом батьки Володі) з військовими почестями. Сьогодні уся Тепличчина і Україна сумують за безневинними жертвами неоголошеної війни. Слава нашим героям!


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше