Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Акція «Герой-рятувальник року»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

На що здатна людина в екстремальний момент? Багато хто з нас навіть не підозрюють про свої приховані здібності. Однак коли настає вирішальна мить у питанні життя чи смерті, люди творять чудеса і здійснюють героїчні вчинки. Кожен день сотні громадян приходять на допомогу знайомим та незнайомим, допомагаючи їм вижити у скрутну хвилину. Ці люди варті поваги, а приклади їх вчинків заслуговують на загальне визнання.

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

 

Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року» передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація — проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Організаторами акції є: Державна служби з надзвичайних ситуацій України та Всеукраїнський благодійний фонд «Сприяння державній пожежній охороні».

 

Учасником Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

 

Начальник Теплицького районного сектору
УДСНС України у Вінницькій області
підполковник служби цивільного захисту                     С.М. Довгий

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше