Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У Степанівському «Сонечку» побував керівник району
П'ятниця, 06 вересня 2013 12:59

Забезпечення доступної, якісної та сучасної дошкільної освіти у нашому районі залишається на постійному контролі  голови районної державної адміністрації Василя Малярчука.  За його словами, районна влада не шкодує ні грошей, ні зусиль задля розширення та удосконалення матеріально-технічної бази дошкільних закладів району.

6 вересня голова райдержадміністрації  Василь Малярчук та його профільний заступник Анатолій Ніколайчук побували з робочим візитом в Степанівському дитячому садочку «Сонечко». Цей дошкільний заклад відвідує більше шістдесяти дітей із п’яти населених пунктів Степанівської територіальної громади. Відвідали представники влади всі виховні групи садочка, завітали на кухню, побували на ігровому майданчику. Приємно відзначити, що після ремонту ігрові кімнати закладу виглядають затишно, охайно та обладнані новими дитячими меблями.

Під час розмови із працівниками закладу Василь Григорович зазначив, що для органів виконавчої влади основним завданням залишається виконання ініціатив Президента України щодо забезпечення всіх дітей якісною дошкільною освітою. А районна та місцева влада й надалі піклуватимуться про найменших своїх громадян. Пообіцяв голова району завітати до садочка і наступного тижня.

 
 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше