Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі повідомляє
Середа, 04 вересня 2013 13:44

        Управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі повідомляє: в закладі щоденно працює громадська приймальня, проводяться особисті прийоми громадян керівником управління, заступниками і начальниками відділів. Забезпечується безперебійна робота "гарячої" телефонної лінії. Днями відбулася виробнича нарада: «Підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі за вісім місяців 2013 року».

В управлінні встановлено інформаційний кіоск, за допомогою якого відвідувачам управління надана можливість отримувати безліч інформації про те, які документи необхідні для призначення пенсії – за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника; ознайомитися із графіками прийому громадян тощо.

        Ті громадяни, які працюють і сплачують внески у Пенсійний фонд, можуть дізнатися в кіоску за допомогою картки - страхового свідоцтва про свої відрахування у Фонд та про трудовий стаж. Цей кіоск, як зразок новітніх технологій, насамперед потрібен людям, аби полегшити їм життя: позбутися черг, зайвих паперів.

Велика увага приділяється роз’ясненню питань запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та внесення змін у пенсійне законодавство, участь в добровільній системі загальнообов’язкового державного пенсійного (соціального) страхування, легалізації заробітної плати, підвищення відповідальності посадових осіб за нелегальну зайнятість та порушення законодавства про працю. З цією метою спеціалісти управління зустрілися з членами трудових колективів Залузької сільської ради, ФГ Немировського. Були присутні 20 осіб, яким надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві зв’язку з прийняттям ЗУ «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», особливостей положень закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», запровадження ВЕБ- порталу Пенсійного фонду. Брали участь в комісії по сприянні виділені допомоги на розвиток підприємницької діяльності приватним підприємцям в РЦЗ.

 З бухгалтерами підприємств та установ району проведено семінар на тему: «Зміни в законодавстві щодо нарахування єдиного внеску на допомогу по вагітності та пологам». В приміщенні управління на стендах розміщено інформацію щодо статистичних показників роботи пенсійної системи, нормативно-правові акти, форми і зразки документів, що використовуються в роботі.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше