Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Візит голови адміністрації в дошкільні заклади району
Вівторок, 03 вересня 2013 09:50

Однією з соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича є розвиток дошкільної освіти, забезпечення комфортних умов для перебування та навчання дошкільнят. І це питання залишається пріоритетним для районної влади. Так у період підготовки до початку 2013-2014  навчального року у всіх дошкільних навчальних закладах району проводилися поточні ремонти, активно вівся процес запровадження енергозберігаючих технологій, у тому числі завдяки участі місцевих громад у різних проектах, програмах та грантах. Цьогоріч  для оновлення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів  використано близько 300 тис.грн., з них понад 200 тис.грн. бюджетних коштів.

На сьогодні у дитячих садочках сіл Орлівка та Комарівка проходять роботи по їх реконструкції. З метою ознайомлення із станом робіт на цих об’єктах побував голова районної державної адміністрації Василь Малярчук. Під час поїздки очільник району зустрівся із сільськими головами для обговорення фінансових питання щодо проведення ремонтних робіт. Велику частину коштів на реконструкцію дитячих садочків виділяють місцеві фермерські господарства (ФГ Тригубенка та ТОВ «Теплик-Агро»).

По завершенню свого візиту Василь Григорович дав рекомендації  по проведенню упорядкування прилеглих територій, розмежування ігрових майданчиків.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше