Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Теплицька філія пропонує безкоштовні онлайн-курси для безробітних
П'ятниця, 31 липня 2020 09:29


Під час пандемії багато громадян змушені були звернутися до служби зайнятості в пошуку роботи.  Ідучи в ногу з сучасним світом,  центри зайнятості пропонують широкий спектр онлайн-послуг своїм клієнтам. Один з видів таких послуг- безкоштовні онлайн-курси на міжнародній платформі Coursera від кращих університетів світу, які запропонував Державний центр зайнятості шукачам роботи.

Мета даного проекту –допомогти розвинути  додаткові знання та навички для успішного працевлаштування.

Так, Теплицька філія Вінницького обласного центру зайнятості  під час онлайн-відвідувань,  пропонує безробітним  скористатися можливістю здобути додаткові вміння та  цікаво провести час з користю для себе. Приємно відзначити, що громадяни з радістю погоджуються та реєструються на платформі. На сьогоднішній день в Теплицькій філії 24 людини отримали запрошення безкоштовно зареєструватися для проходження навчання, з них  22  зареєструвалися та 18 осіб вже проходять навчання. Двоє  закінчили курси та отримали сертифікати міжнародного зразка – це Захарчук Олександра та Рябошапка Оксана. Як зазначають дівчата, навчатися було дуже цікаво та вони вже скористалися можливістю обрати ще інші курси навчання.

Реєстрація охочих навчатись продовжується і фахівці центру зайнятості з радістю готові допомогти своїм клієнтам здобути додаткову освіту.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше