Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вибір майбутньої професії-важливий крок у доросле життя
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

08 лютого 2019 року провідний фахівець з профорієнтації Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмила Легойда відвідала опорний заклад «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» та провела профорієнтаційний урок для дев’ятикласників на тему: «Моя майбутня професія».

Під час заходу старшокласники дізналися про професії майбутнього та основні чинники, які впливають на успішну кар’єру. Спробували разом з фахівцем служби зайнятості скласти професіограму професії, яка цікавить, і, можливо,  в майбутньому буде обрана для трудової діяльності. Великий інтерес серед молоді викликала презентація он-лайн-сервісу «Моя професія». Приємно відзначити, що діти знають про цю послугу, охоче реєструються для отримання кодів. Непоодинокі випадки, коли батьки, дізнавшись про даний сервіс від своїх дітей, прочитавши сформований звіт, звертаються до центру зайнятості для професійної консультації, а також проходження тестування. Адже програма заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного самовизначення і за результатами повного тестування  пропонує  конкретні професії відповідно до особистих інтересів і схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

      За професійної підтримки служби зайнятості, зацікавленості у співпраці батьків та педагогічних працівників наші діти оберуть гідний шлях в своєму житті та досягнуть вершин професійного успіху. 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше