Хто на сайті

На даний момент 55 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про стан інженерно-технічного забезпечення збиральних робіт інформує відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Станом на 08.08.2018 року Теплицький район завершує збиральні роботи зернових ранньої групи та ріпаку. Сільгоспвиробники району провели відповідну підготовку матеріальної бази до проведення збирання врожаю 2018 року та роботу щодо додаткового залучення зернозбиральної техніки.


У середньому по району по всіх категоріях господарств на збиранні ранньої групи зернових працює близько 90 одиниць зернозбиральної техніки та понад 100 одиниць транспортних засобів.

Денний фактичний виробіток усіма зернозбиральними комбайнами становить в середньому понад 800 га. На сьогоднішній день єдиною перепоною в завершенні збирання ранньої групи зернових є погодні умови, які внесли свої корективи в строки збирання.

Усе зібране зерно доводиться до необхідних кондицій на 39 зерноочисних комплексах загальною продуктивністю за добу близько 6320 т. Для досушування зерна використовуються 18 зерносушарок в господарствах, 5 сушильних агрегатів на хлібоприймальних підприємствах (Кубліч ХПП, Теплик КХП), 1 сушильний агрегат ТОВ «Агросоя» загальною продуктивністю 5844 тон/добу.

Для проведення комплексу зернозбиральних робіт, підготовки ґрунту під посів потреба в паливо мастильних матеріалах складає: дизпалива - 935 т., бензину - 200 т. Станом на сьогодні в наявності є: дизпалива - 799 т., бензину - 168 т. Токові господарства, зерноочисні машини та автомобільні ваги працюють у штатному режимі. Наявність автомобільних ваг складає 34 одиниці, в т. ч. по с-г підприємствах 30 одиниць, готовність - 94 %.

Значна увага в господарствах приділяється оновленню технічних засобів. Так за підсумками двох кварталів 2018 року господарствами району всіх форм власності придбано лише сільськогосподарської техніки більше 80 одиниць на суму, що перевищує 63 млн.грн. Вкладено значні кошти в закупівлю тракторів, комбайнів, навантажувачів, причепів, екскаваторів та іншої техніки. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше