Хто на сайті

На даний момент 122 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
ПРЕЗИДЕНТ НАГОРОДИВ ВОЇНІВ ЗА ПОДВИГИ В ЗОНІ АТО
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Президент України — Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко підписав Указ № 640/2014 «Про відзначення державними нагородами України». За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджено 87 осіб.

Солдат ЯКИМЧУК Тарас Володимирович народився 06 вересня 1993 року в смт. Мізоч  Здолбунівського району Рівненської області.

Проходячи службу розвідником групи спеціального призначення військової частини А066 в період з 25 березня 2014 року по 08 червня 2014 року, виконував бойове завдання по охороні важливих об'єктів Херсонської області.

У складі розвідувальної групи спеціального призначення брав участь у визволенні міста Слов'янськ 08 липня 2014 року.

У ході проведення операції населений пункт Слов'янськ було звільнено від терористів. Групою спеціального призначення, до якої входив солдат ЯКИМЧУК Т.В., було виявлено та захоплено велику кількість зброї та боєприпасів противника.

При виконанні бойового завдання 24 липня 2014 року підрозділом, до якого входив Тарас ЯКИМЧУК, на північній околиці міста Первомайськ було знищено терористичну групу з пересувним зенітним ракетним комплексом та 80 бойовиків противника разом з автомобільною технікою.

Під час бою з переважаючою кількістю противника солдат ЯКИМЧУК Т.В. був смертельно поранений.

Ціною власного життя Тарас виконав свій обов'язок та показав високий професіоналізм щодо оборони та захисту нашої Держави.

 

За особисту мужність і героїзм, виявлені при виконанні завдань в ході проведення антитерористичної операції в умовах, пов'язаних з ризиком для життя, солдат ЯКИМЧУК Тарас Володимирович нагороджений державною нагородою України – орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше