Хто на сайті

На даний момент 79 гостей на сайті

Банер

«Їм у віках судилося безсмертя»
Вівторок, 21 лютого 2017 07:10

Вітчизна плаче ревними сльозами,

На убієнних кров скипає пресвята.

За волю нації найкращі помирають,

 За ту Вкраїну, що у нас повік одна!

  

Детальніше...
 
Розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації
Понеділок, 20 лютого 2017 14:11

17 лютого 2017 року  відбулося розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, на яке були запрошені керівники навчальних закладів району. В роботі колегії взяв участь заступник голови райдержадміністрації Мішін М.С. Розглянуто ряд питань, зокрема:

Детальніше...
 
До уваги громадян!
Понеділок, 20 лютого 2017 13:51

23 лютого 2017 року о 11:00 у с. Велика Мочулка відбудеться виїзний прийом громадян працівниками Теплицького бюро правової допомоги за адресою: с. Велика Мочулка Теплицького району (у приміщенні Великомочульської сільської ради).

Детальніше...
 
Відбувся районний семінар-практикум вчителів географії
Понеділок, 20 лютого 2017 11:31

Відповідно до плану роботи Теплицького районного методичного кабінету 16 лютого 2017 року в Соболівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів географії з теми «Розвиток компетентностей школярів на уроках  географії засобами методу проектів». Метою заходу було ознайомити учасників семінару з досвідом роботи вчительки Денисюк Л.П. щодо використання методу проекту на уроках географії та в позакласній роботі.

Детальніше...
 
Відділ агропромислового розвитку повідомляє:
Понеділок, 20 лютого 2017 11:12

16 лютого 2017 року в приміщенні обласної державної адміністрації спеціалісти відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з представниками сільськогосподарських підприємств прийняли участь у зустрічі, яка була організована  Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури та з представниками компанії ITALGRUPPO стосовно впровадження технологій виробництва біогазу з відходів сільськогосподарських підприємств. В ході семінару було представлено проект біогазової установки потужністю 1 МВт. 

Детальніше...
 
До уваги всіх небайдужих жителів
Понеділок, 20 лютого 2017 09:54

Донецька обласна військово-цивільна адміністрація звертається по допомогу мешканцям Авдіївки, постраждалим внаслідок активізації бойових дій на сході України. Для всіх бажаючих підтримати жителів міста надаємо реквізити рахунку цільового фонду військово-цивільної адміністрації Авдіївки, на який можуть зараховуватися кошти:

Детальніше...
 
Конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті (UA1-2017-103)
Понеділок, 20 лютого 2017 09:47

Завдання проекту: Залучити широке коло членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади;

Детальніше...
 
Фінансове управління повідомляє
П'ятниця, 17 лютого 2017 07:48

Динаміка доходів районного бюджету за 2016 рік (спецфонд)

Виконання районного бюджету по доходах спеціального фонду за 2016 рік

Динаміка доходів районного бюджету за 2016 рік

Динаміка видатків спеціального фонду районного бюджету за 2015-2016рр.

Виконання районного бюджету по доходах загального фонду за 2016 рік

Динаміка видатків загального фонду районного бюджету за 2015-2016рр. за функціональною класифікацією

Виконання видаткової частини спеціального фонду районного бюджету Теплицького району за 2016 рік

Виконання видаткової частини загального фонду районного бюджету Теплицького району за 2016 рік


 
Відбудеться міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Балтійська хвиля”
Понеділок, 20 лютого 2017 09:33

З 27 червня по 2 липня 2017 року в м. Таллінні (Естонська Республіка) буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» (далі Фестиваль). Метою Фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості.

Детальніше...
 
Міжнародний фестиваль-конкурс фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця»
Понеділок, 20 лютого 2017 09:30

19-23 червня  2017 року в м. Вільнюсі (Литовська Республіка) відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця»! Фестиваль проводитиметься з метою підтримки й розвитку журналістики в Україні; поширення  високих стандартів журналістської професії;  популяризації надбань української національної культури на міжнародному рівні.

Детальніше...
 
Шановні мешканці району!
Понеділок, 20 лютого 2017 07:30

20 лютого наша держава відзначає чергову річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. Три роки тому люди різного віку, професій, віросповідань з різних куточків України, в тому числі мешканці нашого району, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. Ми всі в боргу перед цими людьми – і тими, хто вцілів, і перед Небесною Сотнею, яка спостерігає за нами з небес. Дуже хочемо вірити, що їхні смерті не були марними, що ціною їхнього життя стане краще Україна.

Детальніше...
 
Марш Полеглим і Живим Героям
Понеділок, 20 лютого 2017 06:30

17 лютого 2017р. в Соболівському СБК  було проведено мітинг-реквієм та смолоскипну ходу пам'яті Небесної Сотні «Марш Полеглим і Живим Героям».

Детальніше...
 
Інформація про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної перепідготовки учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення інформує про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної перепідготовки учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)»

Детальніше...
 
Звернення голови облдержадміністрації Валерія Коровія у зв’язку з введенням надзвичайного стану в енергетиці задля збереження енергобезпеки країни
Понеділок, 20 лютого 2017 06:40

Ситуація, що склалася в державі у зв’язку з обмеженням поставок вугілля-антрациту з неконтрольованих територій Донбасу, змусила Президента України та Уряд ввести надзвичайний стан в енергетиці задля збереження енергобезпеки країни.

Детальніше...
 
Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації
П'ятниця, 17 лютого 2017 12:52

Служба у справах дітей повідомляє, що 17.02.2017р. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації,

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 из 203.