Хто на сайті

На даний момент 65 гостей на сайті

Банер

Прогноз посівних площ під урожай 2017 року
Понеділок, 23 січня 2017 11:32

Спеціалістами відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації сформовано прогнозовану структуру посівних площ під урожай поточного року по всіх категоріях сільгоспвиробників, у тому числі окремо по сільськогосподарських підприємствах та населенню на підставі даних агро формувань та сільських громад району.

Детальніше...
 
Правила поведінки на кризі та надання першої допомоги потерпілому
Понеділок, 23 січня 2017 07:12

Основні правила поведінки на льоду: 1) При переході замерзлої водойми необхідно користуватися обладнаними льодовими переправами або прокладеними стежками.

Детальніше...
 
День Соборності України
Субота, 21 січня 2017 10:39

Напередодні одного з основних державних свят – Дня Соборності України в районній державній адміністрації відбулися урочистості. Нараду з головами сільських рад за участю голови районної державної адміністрації Людмили Марцин та голови районної ради Василя Романюка було розпочато патріотичним дійством у виконанні працівників галузі культури району, яке включало історичний екскурс у минуле століття, коли було вперше проголошено Акт злуки УНР та ЗУНР, виконання Державного Гімну України, патріотичних пісень.

Детальніше...
 
Свята земля серпанку і калини
П'ятниця, 20 січня 2017 14:02

22 січня український народ святкує величну дату своєї багатовікової історії-День Соборності України. Це свято об’єднання всіх українських земель в одну спільну Соборну Українську державу. Якщо ми віримо в сильну Україну, почуття соборності має стати часткою нашого життя і нашого серця.

Детальніше...
 
Шановні земляки!
П'ятниця, 20 січня 2017 13:35

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу – Українську Народну Республіку.

Ми щиро віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Детальніше...
 
День пам'яті захисників Донецького аеропорту
П'ятниця, 20 січня 2017 13:29

242 дні наші воїни захищали цей маленький клаптик української землі.

242 дні наші воїни захищали цей маленький клаптик української землі. Це одна з героїчних сторінок нової України, поряд з Савур-Могілою, Луганським аеропортом, рейдом наших воїнів по тилам Луганщини, звільненню Маріуполя.

Детальніше...
 
Закупівля молока протягом 2016 року
П'ятниця, 20 січня 2017 13:25

Відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації опрацьовано оперативні дані територіальних громад району про стан закупівлі молока в населення за 2016 рік. За отриманими даними закупівля молока від населення проводиться 43 молокоприймальними пунктами, які обладнані  холодильними установками, екомілками. Мають постійне водопостачання, каналізацію, опалення та інше необхідне обладнання і інвентар. Діюча система заготівлі молока повністю охоплює всі приватні господарства району, які займаються виробництвом молока.

Детальніше...
 
Служба зайнятості: здобутки, проблеми, перспективи
Четвер, 19 січня 2017 12:01

З метою  розширення функціоналу служби зайнятості та  напрямків покращення співпраці  із роботодавцями та соціальними партнерами 18.01.2017 року  у Теплицькому РЦЗ   відбулася робоча нарада під гаслом «Служба зайнятості: здобутки, проблеми,  перспективи». У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сльота  Ю.П., депутат обласної ради Власюк Є.В., голови сільських рад та роботодавці.

Детальніше...
 
Військова служба за контрактом – свідомий вибір
Четвер, 19 січня 2017 07:22

18 січня 2017 року в Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Мета заходу – забезпечення зайнятості шляхом залучення до військової служби за контрактом, підвищення морально-психологічних та інших характеристик служби у ЗСУ,зниження соціальної напруги, пов’язаної із системою комплектування за призовом.  Учасниками заходу  були 14 безробітних.

Детальніше...
 
Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"
Середа, 18 січня 2017 13:43

03 січня 2017 року Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя»як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента УкраїниЦим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...
 
Сектор цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації попереджає: "Будьте обережні на льоду!"
Середа, 18 січня 2017 13:24

Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.

Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини .

Детальніше...
 
Держгеокадастр повідомив про коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки за 2016 рік
Середа, 18 січня 2017 11:11

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру в листі від 12.01.2017 р. № 22-28-0.22-443/2-17 повідомила: значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ і перелогів) за 2016 рік становить 1,0, для земель несільськогосподарського призначення  1,06.

 
Сьогодні в Україні День пам’яті з приводу 75-х роковин початку примусового вивезення населення України в Німеччину
Середа, 18 січня 2017 07:14

До початку німецько-радянської війни нацистське керівництво не планувало використовувати в промисловості своєї країни робочу силу з окупованих територій СРСР (зокрема, й з України). Навпаки, розроблялися схеми масового винищення мільйонів місцевих мешканців та німецької колонізації захоплених земель. Зрив «блискавичної війни», необхідність проводити позиційні бойові дії та мобілізовувати все більше німецьких селян і робітників до армії змусили Гітлера частково змінити плани й піти на використання трудових ресурсів з окупованих східних територій в економічних інтересах Третього Рейху.

Детальніше...
 
Підсумовуючи 2016. Звітує управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
Середа, 18 січня 2017 06:30

Управління в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, Постановами КМУ, розпорядженнями голови ОДА та РДА та комплексною районною програмою соціального захисту населення Теплицького району на 2016-2020 роки.

Детальніше...
 
«Різдвяне диво» у Вінниці
Вівторок, 17 січня 2017 14:06

Відповідно до плану роботи управління культури і туризму облдержадміністрації, обласного центру народної творчості та департаменту культури Вінницької міської ради на 2017 рік, з метою відродження та розвитку української національної культури, пропаганди народного мистецтва, фольклорних скарбів і святкування Різдва Христового 14 січня 2017 року у м.Вінниці біля головної ялинки міста відбувся ІV обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 из 198.