Хто на сайті

На даний момент 56 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У Карабелівці відсвяткували День працівників сільського господарства
Понеділок, 19 листопада 2018 10:54

З нагоди свята Дня працівників сільського господарства  в Карабелівському сільському клубі 15 листопада відбувся святковий концерт «Осінь золота».

Детальніше...
 
Делегація Тепличчини взяла участь в обласних заходах до Дня працівників сільського господарства України
П'ятниця, 16 листопада 2018 13:02

15 листопада в м. Вінниці відбулося обласне свято з нагоди Дня працівників сільського господарства України. На площі біля обласної філармонії кожен район виставляв свою світлицю. Теплицький район у своїй світлиці представляв продукцію: ФГ «Дона О.П.» (голова Дон О.П.), ФГ «Іщенка М.В.» голова Іщенко М.В., «Кондитерського Дому Тепличчини» (директор Токарчук В.М.), ФГ «Крокуса» (голова Коновальчук М.Т.), ФОП «Рижий В.А.» (директор Рижий В.А.), ПП «МІК» керівник Іващук Л.М.

Детальніше...
 
Шановні працівники сільського господарства, славні хлібороби всіх поколінь Тепличчини!
П'ятниця, 16 листопада 2018 09:37

Щиро вітаємо вас з професійним святом -  Днем працівника сільського господарства!

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання та незалежності.

Детальніше...
 
Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення інформує про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної перепідготовки учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Детальніше...
 
Вітаємо працівників та ветеранів радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом, яке традиційно відзначається 16 листопада!
П'ятниця, 16 листопада 2018 06:41

 Інформаційна сфера є важливою складовою суспільного буття. Важко уявити повсякденне життя без потоку інформації, без спілкування через засоби зв’язку.

Детальніше...
 
Теплицький районний центр зайнятості інформує
Четвер, 15 листопада 2018 14:48

В рамках презентації послуг служби зайнятості 14 листопада 2018 року фахівці Теплицької районної філії організували виїздну акцію у Соболівській територіальній громаді, під час якої провели інформаційно-роз’яснювальні заходи, спрямовані на активізацію співпраці з керівниками  підприємств, які ведуть свою діяльність на території с. Соболівка, Теплицького району.

Детальніше...
 
Уряд підготував закон, який дозволить вивести зарплати з тіні Запропоновані Кабінетом Міністрів законодавчі зміни збільшують можливості для подальшого підвищення пенсій
Четвер, 15 листопада 2018 05:57

14 листопада на своєму засіданні Кабінет Міністрів підтримав законопроект, який удосконалює систему загальнообов’язкового державного соціального та пенсійного страхування. Новації мають підвищити якість адміністрування єдиного соціального внеску та дисципліну його сплати.

Детальніше...
 
Україна і США започаткували стратегічний енергетичний діалог
Четвер, 15 листопада 2018 05:55

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром енергетики США Ріком Перрі. Глава держави підкреслив виключно важливе значення співпраці зі США в сфері енергетики для зміцнення енергетичної безпеки України.

Детальніше...
 
Теплицький районний центр зайнятості інформує
Середа, 14 листопада 2018 14:39

13 листопада 2018 року  групою фахівців, очолюваною директором Теплицької районної філії,  проведена зустріч з головним лікарем  комунального некомерційного підприємства «Теплицька районна лікарня»  Красиленком Іваном Федоровичем  з метою надання роботодавцю комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблем у разі запланованого масового вивільнення працівників у зв’язку з реорганізацією.

Детальніше...
 
Тепличчина готується до відзначення Дня Гідності та Свободи й Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні
Середа, 14 листопада 2018 13:58

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення на Тепличчині заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи й Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.  Засідання провела голова районної державної адміністрації Людмила Марцин. У роботі засідання взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 из 485.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше