Хто на сайті

На даний момент 66 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
26 cічня відбулась нарада працівників галузі культури Теплицького району
П'ятниця, 26 січня 2018 13:40

На порядку денному було розглянуто питання про підсумки роботи галузі культури за 2017 рік та план роботи на 2018 рік. Виступали: начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Сергій Дмитришин, головний спеціаліст організаційно-кадрової та правової роботи відділу культури та туризму райдержадміністрації Сергій Науменко.

Детальніше...
 
Бібліочаювання на Тетянин день
П'ятниця, 26 січня 2018 13:17

Тетянин день - релігійне і народне свято, яке припадає на 25 січня. Це свято назване на честь святої Тетяни - християнської мучениці, що вшановується в Православній і в Католицькій церквах.

Детальніше...
 
Про засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
П'ятниця, 26 січня 2018 12:05

       26 січня 2018 року відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сльоти Юрія Петровича. На засіданні були присутні керівники підприємств: ФГ Кривулька В.С., ПП. «Продлідер», ФГ «Агро-Шоді», ВО «Агросвіт»ТОВ,  ФОП Базуєва Н.І., ФОП Рижий В.А., МПП «Зустріч» та Кацан Ніна Кузьмівна.

Детальніше...
 
Президент України зустрівся з Президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом
П'ятниця, 26 січня 2018 11:08

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом. Президент Світового банку відзначив ухвалення Верховною Радою Закону України про приватизацію. 

Детальніше...
 
Про стан ринку праці, надання соціальних послуг населенню Теплицьким районним центром зайнятості за підсумками 2017 року
П'ятниця, 26 січня 2018 09:47

Діяльність Теплицького районного центру зайнятості за 2017 рік характеризується подальшим формуванням ринку праці району, забезпеченням дотримання чинного законодавства про зайнятість населення, виконанням Програми зайнятості населення на період до 2018 року.

Детальніше...
 
На розширеному засіданні колегії Теплицької районної державної адміністрації йшлося про підсумки за 2017 рік та про пріоритетні напрямки роботи на 2018.
Четвер, 25 січня 2018 13:27

Сьогодні, 25 січня, відбулося розширене засідання  колегії Теплицької районної державної адміністрації. В роботі колегії взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, виконуючий обов'язки директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, радник голови Вінницької облдержадміністрації Леонід Янківський, голова Теплицької районної державної адміністрації Людмила Марцин, голова Теплицької районної ради Тетяна Сокотнюк.

Детальніше...
 
Семінар - навчання фахівців аграріїв Теплицького, Бершадьського, Гайсинського та Тростянецького районів
Четвер, 25 січня 2018 12:22

24 січня 2017 року ТОВ «Українська агрохімічна компанія» за сприяння відділу агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації в смт.Теплик  проведено семінар - навчання фахівців аграріїв Теплицького, Бершадьського, Гайсинського та Тростянецького районів в кількості 65 осіб на тему «Насіння, системи захисту та позакориневе живлення основних с/г культур від світових фірм-виробників». Активну участь в заході прийняли спеціалісти відділу агропромислового розвитку.

Детальніше...
 
Дуже важливо продовжувати співпрацю з МВФ у 2018 році – Президент
Четвер, 25 січня 2018 12:15

В рамках участі у 48-му щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму в Давосі Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

Детальніше...
 
"Сміх врятує світ"
Четвер, 25 січня 2018 11:52

Євген Дудар - один із найвідоміших сучасних українських гумористів - переконаний, що "сміх врятує світ", а українське суспільство можна оздоровити лише гумором і сатирою. Народився письменник 24 січня голодного 1933 року в селі Озірна Зборівського району на Тернопільщині.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 из 388.