Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Банер

Робочий час та час відпочинку відповідно до трудового законодавства
Вівторок, 28 лютого 2017 06:29

Робочий час — це встановлений законодавством відрізок календарного часу, протягом якого працівник відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку, графіка роботи та умов трудового договору повинен виконувати свої трудові обов'язки.

Детальніше...
 
Цікава експозиція в музеї історії та етнографії Тепличчини
Понеділок, 27 лютого 2017 06:06

Понад тиждень працівники музею історії та етнографії Тепличчини зустрічали юних відвідувачів, саме для яких було продовжено цикл зустрічей під назвою «Невичерпна праця майстрів в народних ремеслах» та «Історія виникнення  праски».

Детальніше...
 
Семінар «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку регіонів України»
Четвер, 23 лютого 2017 14:54

24 березня 2017 року у м. Дніпро відбудеться семінар на тему: «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку регіонів України».

Детальніше...
 
ЗАКЛИК ДО МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ "ТРИЗУБ ЦЕ УКРАЇНА"
Четвер, 23 лютого 2017 14:50

В зв`язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів. Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.

Детальніше...
 
Інформує відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації
Четвер, 23 лютого 2017 14:49

Спеціалістами відділу агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації продовжується щотижневий моніторинг стану посівів озимих культур, посіяних під урожай 2017 року. З посіяних 13310 га, отримано сходи на 100% площ. Станом на 23.02.2017р. 6590 га знаходиться в доброму стані, 5390 га в задовільному стані. На площі 1330 га (10,0 %) сходи слабкі, тому в даний час їх необхідно буде підживити підвищеними дозами азотних добрив по мерзло-талому ґрунту їх необхідно буде підживити.

Детальніше...
 
В районній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Вінниччина: від минулого до майбутнього»
Четвер, 23 лютого 2017 14:38

 До 85 –річниці від дня утворення Вінницької області (27 лютого 1932р.) в бібліотеці представлена розгорнута викладка літератури «Вінниччина: від минулого до майбутнього».

Детальніше...
 
Ольга Янушкевич представила світу збірник духовних пісень «Дякую Тобі, Боже»
Четвер, 23 лютого 2017 07:08

20 лютого у Вінницькому Будинку вчителя відбулася презентація нового мистецького проекту – збірника духовних пісень та однойменного аудіоальбому «Дякую Тобі, Боже».

Детальніше...
 
До Міжнародного дня рідної мови
Четвер, 23 лютого 2017 06:26

21 лютого представники всіх націй і народностей у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. У цей день працівники районної бібліотеки завітали до Теплицького аграрного ліцею та провели літературно-музичну імпрезу «В ній материнська ласка та любов».

Детальніше...
 
Результати виїзного прийому в Степанівській територіальній громаді
Четвер, 23 лютого 2017 06:18

21.02.2017р. відбувся  виїзний   прийом громадян заступником  голови райдержадміністрації  Максимом Мішіним за участю  начальника  відділу Держгеокадастру Володимира Погорілого, заступника  начальника  управління  праці та соціального захисту  населення  райдержадміністрації Анатолія Вігунова та працівника редакція в Степанівській територіальній громаді.

Детальніше...
 
За ініціативи Теплицького РЦЗ в с. Кивачівка відбулася чергова виїзна акція
Четвер, 23 лютого 2017 06:06

У ній взяли участь 11 безробітних. Заступник директора центру зайнятості Любов Бондар поінформувала присутніх про послуги центру  та відповіла на запитання жителів, які здебільшого стосувалися наявності вільних робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях району.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє
Вівторок, 21 лютого 2017 12:16

В райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Провела  засідання голова районної державної адміністрації, голова  районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення  Людмила Марцин.

Детальніше...
 
Слава Героям Небесної Сотні!
Вівторок, 21 лютого 2017 11:59

До третьої річниці кривавих подій на Євромайдані, коли у лютому 2014 року загинула найбільша кількість протестувальників, у районному Будинку культури пройшов концерт-реквієм.

Детальніше...
 
21 лютого - Міжнародний день рідної мови
Вівторок, 21 лютого 2017 11:06

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

Детальніше...
 
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Бджільнянської загальноосвітньої школи
Вівторок, 21 лютого 2017 08:27

Відділ освіти Теплицької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Бджільнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, що знаходиться за адресою: вул. Якова Демянишина, 2,  с.Бджільна  Теплицького району Вінницької області, 23820.

Детальніше...
 
Теплицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує
Вівторок, 21 лютого 2017 08:06

17 лютого 2017 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою надання кваліфікованих послуг для оптимальної адаптації, розвитку дітей, що виховуються у прийомних сім'ях та дитячому будинку сімейного типу, групового аналізу міжособистісних проблем, організовано та проведено групу зустрічей прийомних батьків та батьків-вихователів. В роботі панувала атмосфера доброзичливості та взаємоповаги.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 из 203.