Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Банер
«Село моє - для мене ти єдине»
Четвер, 13 липня 2017 10:44

12 липня в Костюківській територіальній громаді кращі аматорські колективи сільського клубу продемонстрували свою виконавську майстерність на святі села «Село моє - для мене ти єдине».

Детальніше...
 
Робоча група облдержадміністрації вивчала ситуацію, яка склалася в с.Шиманівка
Четвер, 13 липня 2017 08:24

З метою вивчення ситуації щодо неналежного утримання і догляду великої рогатої худоби в особистому господарстві фізичної особи Шубрат Н. І. в селі Шиманівка, їх випасання на громадському пасовищі, недотримання власником тварин ветеринарних норм та у зв’язку з конфліктною ситуацією, яка виникла між власниками поголів’я  і мешканцями села, облдержадміністрацією було створено робочу групу із вивчення  даної проблеми безпосередньо з виїздом на місце. Відтак 12 липня 2017 року робоча група побувала в  особистому господарстві Шубрат Н.І.

Детальніше...
 
Уряд виділив додатково 300 млн грн. на фінансування програми «теплих» кредитів у 2017 році
Четвер, 13 липня 2017 06:35

12 липня Уряд прийняв рішення перерозподілити частину коштів, передбачених в бюджеті на фінансування Фонду енергоефективності, та спрямувати їх на фінансування програми «теплих» кредитів. Сума виділених коштів склала 300 млн грн., з яких:

Детальніше...
 
Уряд дав «зелене» світло на утеплення багатоповерхівок із автономною системою теплопостачання
Четвер, 13 липня 2017 06:33

Відтепер ОСББ/ЖБК у будинках, що не приєднані до системи централізованого теплопостачання, зможуть безперешкодно брати участь у програмі «теплих» кредитів та отримувати відповідну державну фінансову допомогу на проведення енергоефективних заходів.

Детальніше...
 
Сергій Савчук: Видано найбільший в Україні «теплий» кредит для ОСББ на суму майже 10 млн гривень
Середа, 12 липня 2017 10:52

Не лише червень побив всі рекорди за популярністю «теплих» кредитів серед ОСББ, але й початок липня засвідчив чималий попит на Урядову програму. Так, лише за перший тиждень липня 30 ОСББ скористалися «теплими» кредитами на суму 16,1 млн. грн для впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках. Для порівняння за весь червень сума взятих «теплих» кредитів сягнула 18 млн гривень.

Детальніше...
 
На відпочинок до ДЗОВ «Колос»
Вівторок, 11 липня 2017 13:43

8 липня 2017 року 30 дітей району пільгових категорій, а саме: діти-сироти, діти з малозабезпечених родин, діти з інвалідністю, діти учасників АТО, діти з багатодітних сімей відправились на оздоровлення та відпочинок до ДЗОВ «Колос» с.Ободівка Тростянецького району. 

Детальніше...
 
Тривають роботи по будівництву поліклініки
Вівторок, 11 липня 2017 12:58

Підрядна організація ТОВ Консорціум «Група компаній Енергобуд» м. Вінниця продовжує будівельні роботи по капітальному будівництву  поліклініки смт. Теплик по вул. Незалежності, 2.

Детальніше...
 
Засідання районної комісії з питань призначення(відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам від 06 липня 2017 р.
Вівторок, 11 липня 2017 11:57

На виконання постанови КМУ № 365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам” від  08.06.2016 р.,  06 липня 2017 р. відбулося засідання районної комісії з питань призначення(відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...
 
Відбулася нарада
Вівторок, 11 липня 2017 08:32

10 липня 2017 року в райдержадміністрації відбулася нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Сльоти, заступника голови райдержадміністрації Максима Мішіна, начальника відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Андрія Коновалюка; заступника начальника, начальника відділу бюджетної політики, прогнозування та аналізу доходів фінансового управління райдержадміністрації Катерини Погребняк та голів сіл Метанівка, Соболівка, Брідок, Завадівка.

Детальніше...
 
Оголошення
Вівторок, 11 липня 2017 07:17

Відділ освіти Теплицької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 3,  с.Веселівка  Теплицького району Вінницької області, 23850. У конкурсі можуть брати участь особи, які вільно володіють українською мовою, мають повну  вищу педагогічну  освіту на рівні спеціаліста або магістра,  стаж педагогічної роботи не менш як  три роки, ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального заходу населення райдержадміністрації інформує
Вівторок, 11 липня 2017 06:01

Звернення щодо попередження аварій і нещасних випадків травмування працівників на виробництві.

У зв’язку із підвищенням температури повітря та з метою попередження нещасних випадків на виробництві, у тому числі сонячних і теплових ударів, необхідно  вжити дієвих заходів по забезпеченню дотримання працівниками вимог безпеки на робочих місцях, здійсненню постійного та належного контролю за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці, промислової та пожежної безпеки.

Детальніше...
 
Теплицький районний центр зайнятості повідомляє
Понеділок, 10 липня 2017 13:58

10 липня у Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар на тему «Легальна зайнятість» для 8 безробітних, які перебувають на обліку.

Детальніше...
 
Івана Купала – одне з найвизначніших народних свят українців
Понеділок, 10 липня 2017 13:20

7 липня тепличани та гості селища мали змогу відсвяткувати свято тепла, буяючої зелені, молодості та кохання. Дійство традиційно відбулося на площі біля районного Будинку культури.

Детальніше...
 
Органи та особи, які здійснюють примусове виконання рішень
Понеділок, 10 липня 2017 12:24

1. Примусове виконання рішень покладається на органи державної виконавчої служби (державних виконавців) та у передбачених цим Законом випадках на приватних виконавців, правовий статус та організація діяльності яких встановлюються Законом України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів".

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 из 224.