Хто на сайті

На даний момент 74 гостей на сайті

Банер

Теплицький районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді ШУКАЄ ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ
Середа, 29 березня 2017 12:37

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. 

Детальніше...
 
До відома суб’єктів господарювання району!
Середа, 29 березня 2017 08:34

За інформацією Могилів-Подільської міської ради на території   ТОВ «Весна Поділля» (м. Могилів-Подільський,  вул. Сагайдачного, 8/2 (швейна фабрика «Аліса») відкрито площадку для здійснення торгівлі з продажу населенню продовольчих та непродовольчих товарів.

Детальніше...
 
До уваги установи, сільські ради

Просимо звернути увагу установ в яких електронна пошта розміщується в доменній зоні teplykrda.gov.ua та teprada.gov.ua. В зв’язку із зміненням поштового сервісу замість адреси mail3.freehost.com.ua потрібно вводити freemail.freehost.com.ua, потім свій логін і пароль. Для довідок звертатись 0971241861 - Вадим.

 
Про виконання весняно-польових робіт
Вівторок, 28 березня 2017 12:55

Для своєчасного виконання комплексу весняно-польових робіт спеціалістами відділу агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації розроблено комплексний план проведення весняно-польових робіт в агроформуваннях району та постійно проводиться моніторинг фактичного ходу його проведення.

Детальніше...
 
Про засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Вівторок, 28 березня 2017 10:27

23 березня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Марцин Людмили Іванівни  на порядок денний було винесено питання:

Детальніше...
 
Про засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Вівторок, 28 березня 2017 08:54

   23 березня  2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сльоти Юрія Петровича на порядок денний було винесено питання :

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!
Вівторок, 28 березня 2017 08:51

Шановні  відвідувачі

Центру  надання  адміністративних  послуг!

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 №1666-VIII, який зобов’язує державних реєстраторів прав на нерухоме майно використовувати лише захищені носії особистих ключів, та у зв’язку із їх відсутністю, прийом  документів на реєстрацію речових  прав на  нерухоме  майно

з  28.03.2017р.  проводитись  НЕ  БУДЕ!

Просимо вибачення за незручності.

З повагою  адміністрація ЦНАПу.

 
Супермаркет «Наш Край» набирає працівників
Вівторок, 28 березня 2017 05:18

Нещодавно до Теплицького РЦЗ звернувся заступник директора по роботі з персоналом ТЗОВ «НК РІТЕЙЛ» із міста Луцьк Семинюта Ольга Богданівна по питанню розміщення вакансій та проведенні підбору працівників на  робочі місця, так як підприємство планує відкриття супермаркету «Наш Край» в смт Теплик.

Детальніше...
 
Вінницький національний аграрний університет оголошує прийом студентів на навчання для здобуття ступеня бакалавра денної форми навчання на 2017-2018 навчальний рік
Понеділок, 27 березня 2017 06:05

До університету приймаються абітурієнти, які мають документ державного зразка про повну  загальну середню освіту. Університет готує фахівців за наступними спеціальностями:

Детальніше...
 
СТРОКИ ПОЗОВНОЇ ДАВНОСТІ У ЦИВІЛЬНОМУ СУДОЧИНСТВІ ТА НАСЛІДКИ ЇХ ПРОПУЩЕННЯ
П'ятниця, 24 березня 2017 09:26

Позовна давність – це строк для захисту права за позовом особи, право якої порушене. Іншими словами, це строк протягом якого особа, право якої порушено, може вимагати захисту чи примусового здійснення свого права через суд.

Детальніше...
 
Вчіться, діти, і мудра книжка скаже вам дуже багато з того, що колись іншим і посіяно, й пожато.
П'ятниця, 24 березня 2017 07:00

23 березня в приміщенні Теплицької бібліотеки для дітей відбулося свято присвячене тижню дитячої книги «Книги-найкращі друзі».

Детальніше...
 
22 березня відзначається Всесвітній день води.
П'ятниця, 24 березня 2017 06:43

З цієї нагоди бібліотечними працівниками підготовлено годину екологічної мудрості «Ця незвичайна, звичайна вода» для учнів 11- Б класу Теплицької ЗОШ № 2, вчитель біології Сенчик О.О.

Детальніше...
 
Сергій Савчук: Участь українського бізнесу у Міжнародній спеціалізованій виставці ЕКСПО-2017 – найкраща нагода залучити інвестиції у «зелені» проекти
Четвер, 23 березня 2017 09:58

З 10 червня по 10 вересня 2017 року у м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником потужної Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО-2017 «Енергія майбутнього». Щоб гідно презентувати Україну та продемонструвати перспективи участі бізнесу у цій виставці Держенергоефективності спільно з Мінекономрозвитку та Торгово-промисловою палатою України організували та провели нараду з представниками українських компаній, задіяних у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності. Захід відбувся 21 березня у Києві. 

Детальніше...
 
І поки живе Україна, житиме й Лисенко, Житиме невмирущою славою в серцях свого народу. В.Щепотьєв
Четвер, 23 березня 2017 06:32

   Експрес-інформацію «Сонце української музики» присвячену 175 –річчю з дня народження українського композитора, піаніста, диригента, педагога, збирача пісенного фольклору, громадського діяча Миколи Віталійовича Лисенка проведено 22 березня в Теплицькій ЦБ.

Детальніше...
 
«Над берегом вічної ріки»
Середа, 22 березня 2017 08:41

Під такою назвою 21 березня в ЦБ цікаво пройшов вечір поетичного настрою, присвячений Всесвітньому дню поезії. За круглим столом у читальній залі, крім бібліотекарів зібрались поціновувачі поетичного слова.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 из 208.