Хто на сайті

На даний момент 44 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
День центру зайнятості в Кивачівській територіальній громад
Четвер, 16 листопада 2017 11:08

15 листопада 2017 року Теплицький район з робочою поїздкою відвідала директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська. Директор ОЦЗ взяла участь у Дні центру зайнятості в Кивачівській територіальній громаді, зокрема виступила перед випускниками Кивачівської ЗОШ 1-111 ступенів під час проведення профорієнтаційного заходу «Подорож у світ професій».

Детальніше...
 
Дорогі друзі!
Четвер, 16 листопада 2017 07:37

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.  Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. 

Детальніше...
 
Свято кобзарського мистецтва «Струни вічності»
Четвер, 16 листопада 2017 13:10

14 листопада 2017 року в смт Вороновиця Вінницької області на базі музею історії авіації та космонавтики ім. Можайського у приміщенні палацу Грохольських-Можайських відбулося обласне свято кобзарського мистецтва «Струни вічності» ім. В.Перепелюка до 107-ї річниці від дня народження славетного бандуриста.

Детальніше...
 
На будівництві поліклініки побувала комісія
Середа, 15 листопада 2017 14:27

Розпорядженням голови райдержадміністрації  №383 від 14.11.2017 року було створено комісію по перевірці обсягів та видів будівельних робіт,  проведених при будівництві поліклініки в смт Теплик та використання коштів. До складу комісії входять: заступник голови райдержадміністрації,  голова районної ради, головний лікар Теплицької ЛПЛ, представники управлінь та відділів райдержадміністрації, районні депутати, представники громадських організацій та підрядники.

Детальніше...
 
Парламент підтримав проект Держбюджету на 2018 рік з доходами 1 трлн грн і прогнозним ростом економіки в 3%
Середа, 15 листопада 2017 13:29

Верховна Рада України підтримала в першому читанні запропонований Урядом проект Державного бюджету на 2018 рік, розроблений у рамках трирічного бюджетного планування, з урахуванням рекомендацій міжнародних фінансових організацій, і заснований на показнику дефіциту в 2,4% ВВП, з прогнозним рівнем інфляції 7% та зростанням економіки 3%.

Детальніше...
 
Розірви коло зупини насильство
Середа, 15 листопада 2017 13:07

 
«Розцілувати землю»
Середа, 15 листопада 2017 12:06

Минулої неділі по місцевому радіо відбулася презентація книги Бориса Гевелюка «Розцілувати землю», яка вийшла у світ в цьому році, з ініціативи Валентини Тигипко, його учениці, керівника районного літературно-мистецького об’єднання «Дивослово» при Теплицькій районній бібліотеці,  та за фінансової підтримки Геннадія Романенко.

Детальніше...
 
Наступний рік має стати роком успіху України, – Володимир Гройсман
Вівторок, 14 листопада 2017 13:30

Наступний 2018 рік має стати роком успіху України, оскільки Уряд спільно з Парламентом та Президентом напрацював немало важливих для держави рішень, які очікують на подальше ухвалення та впровадження. Про це у своєму відеозверненні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Президент України зустрівся з Президентом групи Світового банку
Середа, 15 листопада 2017 11:05

Петро Порошенко та Джим Йонг Кім обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні. «Ми рішуче налаштовані на продовження реформ в Україні», - запевнив Глава держави. Президент України поінформував співрозмовника про реалізацію судової реформи, зокрема формування нового складу Верховного суду і створення Антикорупційного суду.

Детальніше...
 
Про засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Вівторок, 14 листопада 2017 13:08

14 листопада  2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Марцин Людмили Іванівни, на порядок денний були винесені питання :

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 из 369.