Хто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
2 вересня 2013 року у всіх загальноосвітніх закладах району відбулася трансляція Всеукраїнського телевізійного уроку
Вівторок, 03 вересня 2013 05:29

2 вересня 2013 року у всіх загальноосвітніх закладах району відбулася трансляція Всеукраїнського телевізійного уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження відомого українського поета Тараса Шевченка. Метою проведення першого уроку у такому форматі стало залучення учнів до  вивчення минулого та сьогодення України, а саме: пізнання учнями постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості; виховання любові до рідного краю; пробудження національної самосвідомості; патріотичного виховання і розвитку почуття гордості за свій народ та державу; узагальнення знань з історії та культури українського народу, його традицій, звичаїв і обрядів; формування готовності здобувати якісну освіту і добрими справами збагачувати Україну.

 

 
«Освітня галузь району розпочала свою посівну»
Вівторок, 03 вересня 2013 05:24

Лейтмотивом чергової щотижневої наради, яку 2 вересня провів голова районної державної адміністрації Василь Малярчук, стала тема початку нового навчального року у школах району. «Освітня галузь району розпочала свою посівну» - констатував начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Щербатюк, розпочинаючи свій звіт перед присутніми. Він відмітив, що в районі активно реалізуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України».

Детальніше...
 
За даними фінансового управління райдержадміністрації
Понеділок, 02 вересня 2013 09:54

За даними фінансового управління райдержадміністрації станом на 2 вересня 2013 року до бюджету Теплицького району залучено 13659368 грн., що при планових призначеннях на 8 міс. в сумі 12498459 грн. склало 109,3% виконання.

У цілому по району в порівнянні з аналогічним періодом 2012р. надходження зросли на  1270500 грн.

 
Традиційно на свято Першого дзвоника у школи району виїздять представники органів виконавчої влади
Понеділок, 02 вересня 2013 10:01

Традиційно на свято Першого дзвоника у школи району виїздять представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, районних установ та організацій, аби привітати учителів, школярів та їхніх батьків з початком нового навчального року, ще одного кроку до дорослого життя.

Детальніше...
 
З початком нового навчального року школярів Тепличчини вітав голова облдержадміністрації Іван Мовчан.
Неділя, 01 вересня 2013 09:27
Привітати вчителів, учнів, батьків та громадськість Теплицького району з початком нового навчального року завітали губернатор Вінниччини Іван Мовчан, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк. Вони побували на святковій лінійці у Теплицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. Іван Михайлович привітав всіх із святом - Днем знань та наголосив, що головне завдання влади забезпечити в районі та в цілому в області виконання завдань і доручень Президента України щодо модернізації галузі освіти, забезпечення матеріально-технічної бази освітніх закладів, організації навчально-виховного процесу.
Детальніше...
 
«Золото нив польових, золото рук трудових!»
П'ятниця, 30 серпня 2013 12:54

В останні дні літа традиційно Веселівська громада  проводить фестиваль села «Золото нив польових, золото рук трудових!». На свято завітали жителі з усіх куточків територіальної громади та сусідніх сіл району. З вітаннями до односельців звернулися голова територіальної громади Ганна Неживляк та голова ТОВ «Ташлик» Любов Янковська.

Детальніше...
 
Відбулось пленарне засідання 25 сесії районної ради 6 скликання.
П'ятниця, 30 серпня 2013 11:13

30 серпня 2013 року в приміщенні районної державної адміністрації і районної ради відбулось пленарне засідання 25 сесії районної ради 6 скликання. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Василь Малярчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Ніколайчук, 45 депутатів районної ради, начальники окремих установ району, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови.

Детальніше...
 
Створення центру надання адміністративних послуг розглядалось на засіданні Громадської ради при райдержадміністрації
П'ятниця, 30 серпня 2013 06:53

Задля зручності громадян та зосередження в одному місці спеціалістів з надання адміністративних послуг на виконання завдань КМУ постало питання створення єдиного офісу, який би займався обслуговуванням громадян, жителів селища і навколишніх сіл, по питаннях надання різноманітних адміністративних послуг..

Детальніше...
 
Питання оптимізації закладів освіти та підготовки шкіл до опалювального сезону розглядались на черговому засіданні Громадської ради при райдержадміністрації
П'ятниця, 30 серпня 2013 06:43

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо оптимізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, відповідні питання виносились на розгляд Громадської ради при райдержадміністрації. Засідання відбулось 29 серпня 2013 року в приміщенні райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Тільки з освіченою та свідомою молоддю ми зможемо розбудовувати нашу державу. І складовою успіху на цьому шляху є модернізація освітнього процесу»
П'ятниця, 30 серпня 2013 05:07

Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час традиційної підсумкової конференції освітян області, що відбулася 29 серпня у концертній залі «Плеяда».

«Майбутнє України – в дітях. І ми повинні готувати їх до того, аби вони змогли це майбутнє творити, формувати позитивний імідж нашої незалежної держави та прославляти наш Вінницький регіон. А тому якість освіти, створення належних умов для навчання дітей – питання стратегічного значення і водночас першочергове завдання обласної влади», - наголосив очільник регіону.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 Наступна > Кінець >>

Сторінка 603 из 617.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше