Хто на сайті

На даний момент 72 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Фінансове управління інформує
Понеділок, 26 листопада 2018 12:08

Станом на 26.11.2018р.  до бюджету Теплицького  району надійшло доходів в 71362501 грн., тобто 100,1% планових призначень одинадцяти місяців  (71292275 грн.), в т. ч.

Детальніше...
 
У Соболівському ЗДО «Сонечко» пройшло Родинне свято «Всі ми – гілочки одного Великого Дерева»
Понеділок, 26 листопада 2018 06:43

Особливістю сучасного світу є його швидкоплинність. І побачити це зі сторони можна, спостерігаючи за тим, як виростають діти. Саме таку можливість надало Родинне свято «Всі ми - гілочки одного Великого Дерева» у Соболівському закладі дошкільної освіти «Сонечко». Чотири покоління — бабусі, дідусі, матусі, татусі, діти і онуки зустрілися в затишному, теплому та по-осінньому вбраному залі.

Детальніше...
 
Виставка «Дорога Хліба від поля до столу» пройшла у дошкільному закладі с.Соболівка
Понеділок, 26 листопада 2018 06:22

У рамках Родинного свята та до Дня працівників сільського господарства України в ЗДО "Сонечко" села Соболівка була організована виставка «Дорога Хліба від поля до столу». ЇЇ метою було розширення знань дітей про хліб, як один із найдавніших і найосновніших продуктів харчування; ознайомлення зі шляхом, який проходить хліб перш, ніж потрапити до столу; розкриття важливості та необхідності хліборобської праці; виховання бережливого ставлення до хліба.

Детальніше...
 
Президент звернувся до Верховної Ради з пропозицією про запровадження воєнного стану в Україні
Понеділок, 26 листопада 2018 05:41

Рада національної безпеки і оборони України під головуванням Президента Петра Порошенка схвалила рішення запропонувати Президенту України запровадити воєнний стан строком на 60 діб. РНБО визначила за необхідне ввести в Україні особливий правовий режим для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз для незалежності та територіальної цілісності України.

Детальніше...
 
Це акт агресії проти нашої держави і дуже серйозна загроза – Президент про напад на кораблі ВМС України
Понеділок, 26 листопада 2018 05:40

Під час засідання Ради національної безпеки і оборони України Президент Петро Порошенко підкреслив, що Україна розглядає напад російських військових на кораблі Військово-Морських сил України в районі Керченської протоки як акт агресії.

Детальніше...
 
Тепличчина вшанувала пам'ять невинних жертв голодоморів
П'ятниця, 23 листопада 2018 08:05

Наприкінці листопада в Україні згадують безневинних жертв сталінського режиму, які загинули від штучно створеного голоду у тридцятих роках минулого століття. Цього року минають 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу.

Детальніше...
 
Виїзний семінар для сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств
П'ятниця, 23 листопада 2018 07:53

22 листопада в смт Тростянець відбувся виїзний семінар для сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Вінницької області на тему «Збереження земельного банку. Оптимальне оподаткування. Перевірки Держпраці. Державна підтримка для фермерів» за участю заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети, заступника директора Департаменту підтримки фермерських господарств, кооперації та розвитку сільських територій Сергія Шупика, директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Миколи Ткачука.

Детальніше...
 
Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян в Теплицькій районній державній адміністрації Вінницької області
П'ятниця, 23 листопада 2018 07:43

Відповідно до статті 38 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 22 Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з метою забезпечення та реалізації права кожного на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування:

Детальніше...
 
Всеукраїнська акція «Запали свічку»
П'ятниця, 23 листопада 2018 07:42


 
Шановні земляки!
П'ятниця, 23 листопада 2018 06:49

24 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 из 485.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше