Хто на сайті

На даний момент 109 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Штучно організувати протести ні в кого ще не виходило і не вийде - Президент гарантує захист волевиявлення громадян
Середа, 27 березня 2019 05:49

Президент Петро Порошенко наголосив, що спостерігати за проведенням президентських виборів буде найбільша за всю історію України кількість міжнародних спостерігачів.

Детальніше...
 
Мешканці регіону зможуть отримати ІD-картки у підрозділах УДМС України у Вінницькій області 30 – 31 березня
Середа, 27 березня 2019 05:42

Звертаємо увагу мешканців Вінницької області, що у зв’язку з проведенням чергових виборів президента України, у всіх територіальних підрозділах УДМС України у Вінницькій області  30 та 31 березня з 09.00 до 18.00 чергуватимуть  працівники, які надають послугу з видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та вклейки фото по досягненню 25-ти  або 45-ти років.

Детальніше...
 
Президент закликав не повторювати помилок минулого, коли втрата єдності українців призводила до втрати державності
Середа, 27 березня 2019 05:41

Президент Петро Порошенко під час зустрічі зі студентами та викладачами Національного університету біоресурсів і природокористування України наголосив, що єдність українців у ці п’ять років дала нам шанс на європейське майбутнє. Водночас  він зауважив, що й раніше, 100 років тому, такі шанси були, але їх  було втрачено.

Детальніше...
 
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕПЛИЦЬКОГО РАЙОНУ
Вівторок, 26 березня 2019 15:15

Згідно проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» можливо з 1 квітня 2019 року, припинення дії «червоного списку», тобто цей документ  розроблено з метою економії бюджетних коштів,виділених на первинну допомогу,шляхом пришвидшення переходу закладів охорони здоров’я,що надають первинну медичну допомогу, на повне фінансування за «зеленим списком» та припинення дії «червоного списку» з 1 квітня 2019 року. Також проектом запропоновано удосконалити окремі аспекти казначейського обслуговування оплати послуг первинної медичної допомоги за договорами про медичне обслуговування населення.

Детальніше...
 
Теплицька цетральна бібліотека інформує про проведені заходи
Вівторок, 26 березня 2019 12:59

У рамках засідання клубу за інтересами «Дім, в якому зігріваються серця», який працює при Теплицькій ЦБ, пройшов музичний вечір «Життя моє-обірвана струна…», присвячений 70-річчю від дня народження відомого українського композитора Володимира Івасюка. Присутні мали можливість познайомитися не просто з талановитим музикантом і композитором, поетом і співаком, альпіністом, лікарем, а й з талановитою людиною, чистою, відкритою до життя душею - таким був Володимир Івасюк.

Детальніше...
 
Загальні збори громадян пройшли у чотирьох територіальних громадах Тепличчини
Вівторок, 26 березня 2019 12:47

Сьогодні підсумкові збори відбулися у чотирьох громадах району – Карабелівській, Бджільнянській, Погорільській та Великомочульській. Від районної влади у них взяли участь: голова райдержадміністрації Людмила Марцин, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Арнаута, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Чех, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Сергій Дмитришин.

Детальніше...
 
Прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу відвідали працівники Теплицького РЦСССДМ
Вівторок, 26 березня 2019 12:21

Спеціалісти Теплицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу з метою вивчення потреб дітей, які в них виховуються. З прийомними батьками, батьками-вихователями і дітьми проаналізовано ефективність функціонування сімей, обговорено нагальні проблеми, проведено бесіди на актуальні питання, заплановано заходи на 2019 рік.

Детальніше...
 
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕПЛИЦЬКОГО РАЙОНУ
Вівторок, 26 березня 2019 12:12

    Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» запроваджено нову систему  фінансування  медичних послуг за рахунок коштів Державного бюджету України. Нова система фінансування закладів первинної медичної допомоги працює за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

Детальніше...
 
Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє:
Вівторок, 26 березня 2019 10:04

Станом на 26.03.2019р.  до бюджету Теплицького  району надійшло доходів  14946418 грн., тобто 79,8% планових призначень трьох місяців  18732071 грн. в т. ч.:

Детальніше...
 
Теплицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує
Вівторок, 26 березня 2019 09:36

Протягом І кварталу 2019 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за додатковою інформацією представників місцевого самоврядування і працівників інтернатних закладів здійснено оцінку та визначено потреби усіх сімей, діти з яких перебувають у закладах державного утримання.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 из 521.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше