Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Заклади охорони здоров’я району підвели підсумки роботи за 2013 рік
Вівторок, 04 лютого 2014 11:46

Підсумки реалізації в районі завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної реформи та медичного обслуговування для населення та роботи лікувально-профілактичних закладів району за 2013 рік, а також визначення основних напрямків розвитку охорони здоров’я  в 2014 році – основні теми підсумкової медичної ради закладів охорони здоров’я Теплицького району, яка відбулась нещодавно за участю першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Ніколайчука та заступника голови районної ради Руслана Трамбовецького.

Детальніше...
 
Офіційне звернення голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана до вінничан
Понеділок, 03 лютого 2014 06:31

Шановні вінничани!

Протистояння, яке склалося на Вінниччині, в умовах неспокійної суспільно-політичної ситуації в державі продовжує хвилювати кожного з нас. Всі мої сили у цей непростий час були направлені на те, щоб знайти вихід, недопустивши кровопролиття. Адже найблагородніші цілі не можуть виправдити смерть хоча б однієї людини.

Детальніше...
 
Позачергове засідання депутатів районної ради
П'ятниця, 31 січня 2014 07:52

30 січня 2014 року відбулося позачергове засідання тридцятої сесії районної ради 6 скликання. На засіданні головував голова районної ради Леонід Габінський та були присутні 39 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Василь Малярчук і його заступники, селищний та сільські голови, представники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадмінісмтрації.

Детальніше...
 
Пам'яті героїв Крут
П'ятниця, 31 січня 2014 07:46

Щорічно 29 січня українці згадують подвиг юнаків, які у 1918 році віддали життя у бою поблизу селища Крути Чернігівської області. Цей бій є знаковим для української держави, адже декілька сотень київських студентів та юнкерів призупинили наступ більшовицьких військ під проводом Муравйова на столицю України.

Детальніше...
 
Звернення керівництва району до жителів Тепличчини!
Вівторок, 28 січня 2014 11:37

Шановні тепличани!

Сьогодні, як ніколи, для нас важливі громадянський мир, стабільність і спокій, адже події в Києві, Вінниці та інших обласних центрах України призвели до гибелі та каліцтва мирних людей,руйнування та нищення майна. Ми засуджуємо всі прояви агресії та насильства, від кого вони б не йшли. Ми переконані, що правову оцінку таким діям мають дати уповноважені на це законом установи.

Детальніше...
 
Тривають перемовини щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації на Вінниччині
Четвер, 30 січня 2014 13:33

30 січня за ініціативи голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана відбувся черговий етап переговорів з представниками опозиційних сил щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації на території Вінницької області.

Детальніше...
 
Обласна влада спрямовує зусилля на попередження виникнення надзвичайних ситуацій
Четвер, 30 січня 2014 05:52

29 січня, у зв’язку з ускладненням погодних умов, під головуванням керівника Вінниччини Івана Мовчанавідбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Активізація усіх служб задля забезпечення повноцінної життєдіяльності області в умовах негоди – основне завдання, озвучене головою облдержадміністрації під час зібрання.

Детальніше...
 
Семінар «Оволодій новою професією»
Середа, 29 січня 2014 07:10

Профорієнтаційний семінар для безробітних «Оволодій новою професією» відбувся у Теплицькому районному центрі зайнятості. На заході обговорювалися питання, які стосувалися вибору професії та пошуку роботи, перспектив працевлаштування та особливостей сучасного ринку праці.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Політична ситуація не повинна серйозно вплинути на регламент нашої подальшої роботи»
Середа, 29 січня 2014 06:08

Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан 28 січня провів робочу зустріч з директором департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрієм Гижком, аби обговорити процес підготовки доручень керівникам районів та міст області у рамках відпрацювання пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку регіону.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 Наступна > Кінець >>

Сторінка 537 из 604.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше