Хто на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
КЗ «Теплицький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомляє:
Субота, 25 січня 2014 06:52

В КЗ «Теплицький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулася нарада з лікарями та медсестрами ЗПСМ, фельдшерами ФАПів, ФП з приводу:

-  результатів перевірки Теплицької АЗПСМ Бершадською СЄС.

-  підведення підсумків перевірки з охорони праці.

Детальніше...
 
Проводиться робота у сфері охорони праці
Четвер, 23 січня 2014 09:03

Управлінням праці райдержадміністрації спільно з державним інспектором з охорони праці в агропромисловому комплексі ТУ Держгірпромнагляду у Вінницькій області Наталією Мазур  21 та 22 січня 2014 року проведено наради посадових осіб та працівників  КЗ «Теплицький РМЦ ПМСД», Великомочульської та Метанівської сільських рад та ТОВ «Теплицький відгодівельний комплекс» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці для зменшення травматизму, дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень та надання пільг і компенсацій  на робочих місцях з важкими та шкідливими умовами праці. 

Детальніше...
 
Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації
Четвер, 23 січня 2014 08:58

22 січня  2014 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, ініційоване службою у справах дітей.  Під час засідання було розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

1. Про довлаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання та спільне проживання в прийомну сім’ю, яка функціонує на території Теплицького району.

Детальніше...
 
Від Шевченка до Соборності
Четвер, 23 січня 2014 08:52

Нас, українців, багато що об’єднує: мова, історія, культура, народні звичаї, народна пісня, невмирущі українські символи – верба та калина. А ще нас єднають державні символи – прапор, герб і гімн, бо завдяки волелюбним прагненням наших предків ми маємо суверенну незалежну державу – Україну.

Детальніше...
 
Щорічне відзначення Дня Соборності та Свободи України – обов’язок перед нашими пращурами і нащадками
Середа, 22 січня 2014 11:11

Про це сказав на урочистому зібранні з нагоди святкування Дня Соборності та Свободи України (22 січня) перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Ніколайчук: «Ця подія є важливою історичною віхою в боротьбі Українського народу за свободу, яка залишиться у пам’яті сьогоднішнього і прийдешніх поколінь. Проголошена на майдані перед святою Київською Софією ідея соборності ознаменувала відродження Української державності та національної гідності.

Детальніше...
 
Звернення голови Вінницької обласної державної адміністрації Івана Мовчана до громадськості Вінниччини
Вівторок, 21 січня 2014 14:21

Сьогодні в нашій державі відбуваються тривожні події, котрі нікого не можуть залишити байдужим. Я глибоко переконаний, що силові методи абсолютно неприйнятні для вирішення будь-яких конфліктів. Лише йдучи шляхом налагодження загальноукраїнського діалогу, ми зможемо досягти відновлення стабільності та злагоди у державі.

Детальніше...
 
22 січня День Соборності та Свободи України
Вівторок, 21 січня 2014 06:32

Шановні земляки!

22 січня вся Україна відзначає День Соборності та Свободи, свято обєднання українських земель в єдину самостійну державу – Українську Народну Республіку.

Ми щиро віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Детальніше...
 
Всеукраїнська селекторна нарада аграріїв
Вівторок, 21 січня 2014 10:57

17 січня 2014 року  під  головуванням заступника міністра Мінагрополітики  та продовольства  Давиденка В. М. відбулася всеукраїнська   селекторна нарада  з питань підготовки до проведення  весняно-польових  робіт, утримання громадського тваринництва, роботи аграрного ринку. В ході наради виступили  працівники  міністерства Демидов  О.А., Іващенко   О.В., Адаменко Н.І., Ольшанова  О. І. Саблук В.П. та ряд керівників АПК областей.

Детальніше...
 
Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє:
Вівторок, 21 січня 2014 10:56

На виконання постанови Кабінету міністрів України від 16 травня 2007 року №736 «Про запровадження державних форвардних закупівель зерна » (в редакції від 24.09.2012 року) Аграрний фонд проводить державні форвардні закупівлі зерна врожаю 2013 року. В зв'язку з цим спеціалісти  управління агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації ознайомлюють керівників сільгосппідприємств району з умовами укладання форвардних контрактів на закупівлю зерна врожаю 2013 року, надають відповідні консультації. 

Детальніше...
 
Засідання спостережної комісії
Вівторок, 21 січня 2014 06:29

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови спостережної комісії Анатолія Ніколайчука відбулося чергове засідання спостережної комісій. На порядок денний засідання було винесено два питання. Зокрема, про затвердження плану роботи районної спостережної комісії на 2014 рік та  розгляд повідомлення Гайсинського МРВ КВІ УДПтС України у Вінницькій області від 15 січня 2014 р. № 144 «Про умовно-дострокове звільнення засудженого від покарання у виді позбавлення волі Гусак Л. В.».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 Наступна > Кінець >>

Сторінка 536 из 601.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше