Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«День центру зайнятості» в Костюківській громаді.
Вівторок, 18 лютого 2014 06:26

В рамках відзначення Дня соціальної справедливості в Костюківській територіальній громаді проведено «День центру зайнятості»  за участю  депутатів районної та сільської рад, сільського голови Кизлюка М.М., директора ТОВ «Виробник-Агро» Матковського П.А., спеціалістів районного центру зайнятості, 22 безробітних та незайнятих громадян.

Детальніше...
 
Підведення підсумків роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування впродовж 2013 року інтерв’ю з першим заступником голови райдержадміністрації Анатолієм Ніколайчуком
Понеділок, 17 лютого 2014 12:42

Анатолію Володимировичу, яким чином в нашому районі реалізується конституційне право громадян на звернення до державної установи?

- На виконання  у районі завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян районною державною адміністрацією повною мірою забезпечується можливість  реалізації громадянами конституційного права на звернення.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє
Понеділок, 17 лютого 2014 12:41

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що протягом минулого тижня працівниками управління:

Детальніше...
 
Ремонт доріг - одне з пріоритетних завдань влади на 2014 рік
Понеділок, 17 лютого 2014 10:42

Під час підведення підсумків роботи районної влади за 2013 рік голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан чітко окреслив основні напрямки роботи виконавчої влади області та районів у 2014 році. Зокрема він зазначив, що одним із пріоритетних завдань на поточний рік визначено ремонт доріг у населених пунктах регіону.

Детальніше...
 
Зустріч з матерями загиблих афганців
П'ятниця, 14 лютого 2014 13:10

У межах реалізації в районі завдань очільника держави Віктора Януковича щодо забезпечення соціального захисту сімей загиблих та померлих учасників бойових дій в зарубіжних країнах та з нагоди 25-річчя виведення радянських військ із республіки Афганістан керівництво району провело зустріч з матерями загиблих воїнів-інтернаціоналістів. 

Детальніше...
 
Висока ціна за мир
П'ятниця, 14 лютого 2014 13:06

Уже стало традицією, що у день виведення радянських військ з території республіки Афганістан в районі відбувається низка заходів, присвячених цій події. Цьогоріч урочистості в районі відбулися напередодні – 14 лютого. Тепличани відзначили 25 річницю закінчення афганської війни проведенням мітингу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Детальніше...
 
Професійна самовизначенність – важлива умова активної життєвої позиції.
Четвер, 13 лютого 2014 09:56

З метою формування у школярів готовності до професійного самовизначення, активізації проблеми вибору фаху, виявлення професійних інтересів, схильностей учнів та розширення їх уявлень про світ професій, Теплицький районний центр зайнятості  10 та 11 лютого здійснив виїзні профорієнтаційні акції «На порозі вибору» у Соболівській, Великомочульській, Степанівській  ЗОШ І-ІІІ ст. 

Детальніше...
 
15 лютого – День вшанування воїнів-інтернаціоналістів
Четвер, 13 лютого 2014 07:04

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року було закінчено так звану неоголошену війну, яка тривала майже 10 років, і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку, її тінь торкнулась майже кожної української родини.

Детальніше...
 
Згадаймо про загиблих воїнів-інтернаціоналістів! Вічна їм пам’ять!
Четвер, 13 лютого 2014 06:54

25 років тому для багатьох сімей, які проживали в тодішньому Радянському Союзі, 15 лютого стало святковим днем, адже саме цього дня 1989 року відбулось виведення обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан. Але наші земляки воювали за мир і гинули не лише в Афганістані, географія участі українських громадян у військових конфліктах різних держав досить розмаїта. Тому поточний рік Указом Президента України проголошений Роком учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше...
 
Перспективи посіву в районі цукрового буряка обговорювались на нараді
Четвер, 13 лютого 2014 06:43

У залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада з питань підготовки до весняно-польових робіт та посіву сільськогосподарських культур, зокрема цукрових буряків. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 Наступна > Кінець >>

Сторінка 535 из 604.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше