Хто на сайті

На даний момент 57 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
День центру зайнятості в Стражгородській територіальній громаді
Вівторок, 17 вересня 2013 13:56
Одним із пріоритетів у реалізації ініціатив Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання є підвищення рівня зайнятості жителів району. З цією метою спеціалістами Теплицького  районного центру зайнятості ініційовано проведення Дня центру зайнятості в громадах сіл Розкошівка і Стражгород. До участі в заході були запрошені: сільський голова Микола Григоренко, депутати місцевої ради, представники роботодавців - СВК «Поділля», ТОВ «Рубін», ФГ «Віра» та  безробітні й незайняті громадяни.
Детальніше...
 
В с. Пирогово «Весільна осінь»
Вівторок, 17 вересня 2013 13:46
В національному музеї  архітектури і побуту України в с. Пирогово відбулось свято «Весільна осінь». На заході Тепличчину представляв народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Орлівського СК (керівник Оксана Чернега), який продемонстрував весільний  обряд розплетення. Серед учасників свята, а це колективи з різних областей України, орлівчани вирізнялись високим рівнем виконавської майстерності та  найближчим відтворенням  народного обрядового дійства.
Детальніше...
 
До уваги органів місцевого самоврядування!
Вівторок, 17 вересня 2013 11:45
Рада Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оголошує Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року.
Відповідно до рішення Ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від 23 липня 2013 року № 3 оголошується початок Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року (далі – Конкурс).
Детальніше...
 
Забезпечення належних умов життя громадян незалежно від місця проживання - одне з основних завдань діяльності влади.
Вівторок, 17 вересня 2013 08:58
Реалізація завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя громадян незалежно від місця проживання є пріоритетним для влади, і це стосується усіх структурних підрозділів та відомств органів державної влади і місцевого самоврядування, - наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський під час робочого візиту в територіальні громади сіл Велика Мочулка та Мала Мочулка Теплицького району.
Детальніше...
 
Впровадження медичної реформи на Вінниччині – важливий крок у забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання
Вівторок, 17 вересня 2013 06:03

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

В області триває медична реформа. Зокрема, в амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Вороновиці вже діє система електронної реєстрації пацієнтів, де працює п’ятеро лікарів і стільки ж медсестер. Кожен сімейний лікар має персональний комп’ютер з електронною базою даних на пацієнтів своєї дільниці. Амбулаторія ЗПСМ обслуговує 7246 чол.
Детальніше...
 
«Ритм Планети»
Понеділок, 16 вересня 2013 13:02
З 13-15 вересня у Вінницькому центральному парку культури ім. Горького відбувся І обласний танцювальний еко-фестиваль «Ритм Планети». Ціль фестивалю - привернення уваги громадськості до екопроблем та їх вирішення щодо збереження природи, формування позитивного екомислення у населення, сприяння підвищення рівня екологічної культури подолян, мотивування до здорового та рухливого стилю життя, виявлення і просування творчо обдарованих людей, обміну танцювальним досвідом між собою та гостями фестивалю, популяризації різних напрямків танцювальної творчої діяльності, розвитку екотуризму на Вінничинні.
Детальніше...
 
Реалізація в районі ініціатив Президента України, щодо забезпечення якісними умовами життя населення незалежно від місця проживання
Понеділок, 16 вересня 2013 11:23
Реалізація в районі ініціатив Президента України, щодо забезпечення якісними умовами життя населення незалежно від місця проживання - в такому спектрі працювали учасники щотижневої робочої наради, яку 16 вересня провів  голова райдержадміністрації Василь Малярчук із керівниками структурних підрозділів РДА, начальниками основних служб та установ району. Вся увага районної влади направлена на виконання завдань Глави держави у цьому напрямку.
Детальніше...
 
Управління фінансів райдержадміністрації повідомляє, що станом на 16.09.2013р.
Понеділок, 16 вересня 2013 07:11
Управління фінансів райдержадміністрації повідомляє, що станом на 16.09.2013р. до бюджету Теплицького району залучено 14137366 грн., що при планових призначеннях на 9 міс. в сумі 15103603 грн. склало 93,6% виконання. В цілому по району порівнянні з аналогічним періодом 2012р. надходження зросли на  1035117 грн.
 
Привітання керівництва району з Днем рятівника
Понеділок, 16 вересня 2013 07:02
Від усієї душі вітаємо вас з професійним святом - Днем рятівника України! Кожен з вас володіє всіма якостями, необхідними рятівникові, - людською мужністю, високим професіоналізмом, відданістю своїй справі.
Детальніше...
 
Довгоочікуваний природний газ уже у Великій Мочулці
Понеділок, 16 вересня 2013 05:31
Крок за кроком в Теплицькому районі реалізуються плани його соціально-економічного розвитку. Яскравим прикладом цього є подія, яка відбулася  у селі Велика Мочулка, –  завершення будівництва вуличного газопроводу. З цієї нагоди в селі відбулися урочистості за участю представників обласної та районної влади, органів місцевого самоврядування, жителів села.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 Наступна > Кінець >>

Сторінка 534 из 552.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше