Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На Вінниччині розпочав роботу Сектор у справах біженців та соціальної інтеграції обласного управління Державної міграційної служби України
Четвер, 26 вересня 2013 09:42
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Сектор у справах біженців та соціальної інтеграції управління Державної міграційної служби у Вінницькій області став першим подібним центром інтеграції біженців в українське суспільство. Таких центрів в Україні буде три: у Києві, Харкові, та Вінниці.
Детальніше...
 
Іван Мовчан взяв участь у відкритті інформаційного центру Євросоюзу
Четвер, 26 вересня 2013 09:38

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Під час перебування у Вінниці Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського у Вінницькому національному технічному університеті відбулося урочисте відкриття інформаційного офісу Представництва ЄС в Україні. У відкритті взяв участь і голова облдержадміністрації Іван Мовчан.
Детальніше...
 
Голова Місії ЄС в Україні Ян Томбінський зустрівся з викладачами і студентами Вінницького національного технічного університету
Четвер, 26 вересня 2013 09:34

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський 25 вересня зустрівся з викладачами і студентами Вінницького національного технічного університету, на базі якого того ж дня відбувалася конференція єврорегіону «Дністер». Голова облдержадміністрації Іван Мовчан, який представив гостя колективу університету, наголосив:
Детальніше...
 
Район активно готується до зустрічі холодів
Четвер, 26 вересня 2013 08:35
До такого висновку дійшов його очільник Василь Малярчук, об’їхавши не один заклад соціальної сфери району, причому  найвіддаленіші з них – школи, дитячі садочки і ФАПи сіл Петрашівка, Соболівка, Антонівка. Впевнено може зустрічати осінньо-зимовий період Петрашівська школа. З районного бюджету було виділено кошти для придбання двох піролізних котлів чеського виробництва, які принесуть тепло в шкільні стіні найближчим часом, адже наразі тривають ремонтні роботи котельні, монтаж димарів та вентиляційної системи.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Ми приділяємо значну увагу розвитку міжрегіональних і міжнародних контактів»
Четвер, 26 вересня 2013 09:15

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан взяв участь у роботі конференції єврорегіону «Дністер» «Розвиток єврорегіону «Дністер» як складова розвитку прикордонних територій України і Республіки Молдова». «Проведення таких зустрічей – велика честь і велика відповідальність для нашої області, – сказав у вітальній промові Іван Мовчан.
Детальніше...
 
Всеукраїнський день дошкілля
Середа, 25 вересня 2013 11:51
24 вересня 2013 року у м.Вінниці відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля, який відзначається щорічно 27 вересня . У святкових  заходах брала участь делегація Теплицького району, до складу якої входили начальник відділу освіти Щербатюк Олександр Петрович, методист РМК з  дошкільної освіти Шмаркова Галина Іванівна, завідувачка Маломочульським дошкільним навчальним закладом «Сонечко» Вовкотруб Валентина Валентинівна.
Детальніше...
 
Забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти – таке завдання ставить Президент України.
Середа, 25 вересня 2013 10:59
Забезпечення доступу кожної  дитини до дошкільної освіти – таке завдання ставить Президент України. Загалом дошкіллю приділяється велика увага з боку суспільства та влади. Кожна дитина повинна мати однаковий доступ до якісних освітніх послуг та розвитку творчих здібностей. Саме тому влада району всіляко сприяє створенню належних умов для навчання та виховання дітей. З цією метою в дошкільних навчальних закладах проводяться поточні та капітальні ремонти.
Детальніше...
 
В районі триває моніторинг розвитку дошкільної освіти
Середа, 25 вересня 2013 08:02
У центрі уваги соціальних ініціатив Президента України – майбутнє держави: діти. У Теплицькому районі активно реалізовуються завдання і доручення Глави держави щодо забезпечення доступу кожної дитини до закладів дошкільної освіти.
Детальніше...
 
Наше завдання – створити найкомфортніші умови для навчання дітей
Середа, 25 вересня 2013 05:24
Зауважила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, відвідавши Рожнятівський заклад освіти Томашпільського району під час робочої поїздки, що відбулась 23 вересня. У рамках свого візиту спільно з депутатом Верховної Ради України Миколою Джигою вони оглянули центральну площу селища, що реконструюється, де відбулася зустріч з керівниками району Олександром Корчовим та Анатолієм Олійником.
Детальніше...
 
На Вінниччині розпочали роботу три нових консультаційних центри пожежно-рятувальної служби
Вівторок, 24 вересня 2013 13:09

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

23 вересня у Вінниці, на вул. 600-річчя, 11, при УДСНС України у Вінницькій області було урочисто відкрито Консультаційний центр. Слід зазначити, що Вінниччина є першопрохідцем створення центрів адміністративних послуг. Так ще з 2008 року в обласному центрі за ініціативи міського голови Володимира Гройсмана було створено «Прозорий офіс», де в одному приміщені було зібрано представників усіх адміністративних органів та їх посадових і службових осіб задля єдності в організації надання громадянам встановленого переліку адміністративних послуг. За п’ять років представником служби «101», який знаходився у зазначеному центрі адмінпослуг було розглянуто більше п’яти тисяч заяв.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 Наступна > Кінець >>

Сторінка 531 из 552.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше