Хто на сайті

На даний момент 82 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На Вінниччині відзначили День партизанської слави
Понеділок, 23 вересня 2013 06:54
Традиційно, на Іллінеччині – краї партизанської слави – відбулися обласні урочистості з вшанування партизан та підпільників Вінниччини. У святкових заходах взяв участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан. «Сьогодні ми вкотре зібралися, аби вшанувати справжніх героїв, – зазначив у вітальній промові керівник області. – Ми в неоплатному боргу перед невмирущим подвигом ветеранів.»
Детальніше...
 
Вінницький досвід роботи «прозорих офісів» вивчали учасники всеукраїнської наради
П'ятниця, 20 вересня 2013 10:32
У Вінницькій обласній державній адміністрації відбулася всеукраїнська нарада на тему «Впровадження роботи прозорих офісів у системі соціальної сфери та пенсійного забезпечення України» з участю Міністра соціальної політики України Наталії Королевської.
Детальніше...
 
Всеукраїнський тиждень права
П'ятниця, 20 вересня 2013 10:27

З метою підвищення ролі правової освіти в дальшій розбудові України як правової держави, виховання у громадян поваги до закону і прав людини, розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 вересня 2013 року № 261 затверджено план заходів з проведення в районі у грудні 2013 року Всеукраїнського тижня права (додається).

 
До уваги адвокатів!
Четвер, 19 вересня 2013 13:11
Оголошується конкурс адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Вінницькій області, а також всіма районними, міськрайонними та міськими управліннями юстиції до 02 жовтня 2013 року.
З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління юстиції у Вінницькій області (http://vinjust.gov.ua)
 
Начальник Теплицького
районного управління юстиції
Прокопчук М.А.
 
16 вересня 2013 року голова райдержадміністрації Василь Малярчук відвідав районну дитячу бібліотеку
Четвер, 19 вересня 2013 12:58
16 вересня 2013 року голова райдержадміністрації Василь Малярчук  відвідав районну дитячу бібліотеку, методичний відділ та відділ комплектування Теплицької  ЦБС. Він ознайомився з матеріально-технічною базою закладів.
Детальніше...
 
Творча виставка майстра Дмитра Неживляка
Четвер, 19 вересня 2013 10:43
Світла і радісна подія в дощову погоду зібрала тепличан в районному Будинку культури. Тут відбулася презентація виставки обдарованого майстра Дмитра Юхимовича Неживляка. В його багатому творчому доробку: живописні полотна, вирізьблені з дерева вироби радують багатогранністю. Талановитий учитель праці та музики навчав дітей шанувати рідну українську пісню та традиційні народні ремесла. При Веселівському СБК на громадських засадах створив дитячі та дорослі вокальні колективи,  ансамблі сопілкарів та гуслярів.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Необхідно забезпечити такі умови, щоб від дитячого садка до завершення школи дитина могла отримати високоякісну освіту. І наші зусилля сьогодні спрямовані саме на це»
Четвер, 19 вересня 2013 05:24
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, у рамках реалізації завдань Президента України Віктора Януковича щодо створення якісних умов життя населення, незалежно від місця проживання, 18 вересня відвідав Івановецький дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» Барського району.
Детальніше...
 
Основне завдання влади - створювати умови для якісного життя громадян, незалежно від їхнього місця проживання
Четвер, 19 вересня 2013 05:14
На цьому наголосив керівник Вінниччини Іван Мовчан, перебуваючи 18 вересня з робочою поїздкою у Барському районі. Голова обласної державної адміністрації відвідав загальноосвітню школу І-ІІ ступенів села Іванівці, де ознайомився з умовами навчання та виховання учнів, оглянув матеріально-технічну базу закладу та поспілкувався з учительським колективом школи.
Детальніше...
 
Спортивне свято
Середа, 18 вересня 2013 13:07
З нагоди Дня фізичної культури та спорту  в м.Вінниці відбулося спортивне свято. Районна спортивна делегація в складі 35 спортсменів виїхала взяти участь в обласних фінальних літніх спортивних іграх серед територіальних громад з 8 видів спорту. На змагання допускались спортсмени віком 18 років і старші. Незважаючи на погодні умови, на ці змагання прибули спортсмени із 19 районів, які розпочали боротьбу за нагороди.
Детальніше...
 
Покращення якості життя ветеранів Великої Вітчизняної війни та осіб з інвалідністю – пріоритет роботи обласної влади Вінниччини
Середа, 18 вересня 2013 11:12

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Зазначила заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва під час прес-конференції, що відбулась в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Прес-конференція була присвячена питанням соціальної підтримки ветеранів війни та осіб з інвалідністю, матеріального та кадрового забезпечення центрів денного перебування отримувачів соціальних послуг.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 Наступна > Кінець >>

Сторінка 521 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше