Хто на сайті

На даний момент 114 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про нерест риби
Понеділок, 01 квітня 2019 11:30

Відділ агропромислового розвитку  райдержадміністрації   повідомляє, що з 1 квітня 2019 року у водоймах області заборонено ловити рибу та раків, оскільки розпочинається нерест.

Детальніше...
 
Президент України подякував усім українцям за активну участь на виборах
Понеділок, 01 квітня 2019 10:56

Президент України Петро Порошенко під час заяви за результатами першого туру президентських виборів подякував українцям за активну участь у голосуванні.

Детальніше...
 
УВАГА! Про допомогу на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях
П'ятниця, 29 березня 2019 12:27

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250.

Детальніше...
 
До уваги керівників підприємств!!!
П'ятниця, 29 березня 2019 08:54

Управління праці та соціального захисту населення РДА інформує: На виконання розпорядження № 140 від 25 лютого 2019 року «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації   від 26 квітня 2018 № 354» інформуємо Вас про проведення регіонального конкурсу  «Підприємство-лідер на ринку праці Вінниччини».

Детальніше...
 
Загальні збори громадян пройшли у трьох сільських громадах
Четвер, 28 березня 2019 14:04

Сьогодні у Марківській, Побірській та Пологівській сільських громадах відбулися загальні збори громадян. У їхній роботі взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Марцин, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Олександр Чех зі своїм заступником Анатолієм Вігуновим, начальник управління агропромислового розвитку РДА Олександр Арнаута та заступник начальника Гайсинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Ірина Мазуренко.

Детальніше...
 
Президент: Підвищення соціальних стандартів та забезпечення пенсіонерів – це політика боротьби з бідністю
Четвер, 28 березня 2019 09:12

Президент Петро Порошенко наголошує, що монетизація субсидій, індексація пенсій, разова виплата до мінімальної пенсії, допомога багатодітним родинам – це комплекс заходів, які є частиною програми боротьби з бідністю.

Детальніше...
 
Про діяльність районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення в березні місяці поточного року
Четвер, 28 березня 2019 08:34

Районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення проведено в березні 2019 року рейдове відвідування суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність в смт. Теплик Теплицького району. По закладах харчування районного центру проведено наради з працівниками (всього-20 осіб) та роз’яснено їх права в оплаті праці та трудових відносинах.

Детальніше...
 
Усе життя-Театр
Середа, 27 березня 2019 14:48

   27 березня відзначається Міжнародний день театру. За переказами, хоча істориками це не доведено, саме 27 березня відбулась прем’єра першої театральної вистави у Стародавньому Римі. З ініціативою святкування Дня театру виступив у 1961 році Міжнародний інститут театру. Тепер цей день став святом театральних діячів і працівників всіх театрів. Низка театрів бере участь у театральних фестивалях, концертах, інші готують прем’єрні вистави.

Детальніше...
 
Ще у трьох територіальних громадах Тепличчини відбулися загальні збори громадян
Середа, 27 березня 2019 13:41

Сьогодні в Степанівській, Костюківській та Маломочульській громадах району відбулися підсумкові збори. Від районної влади у них взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Районна служба у справах дітей повідомляє
Середа, 27 березня 2019 06:57

 26.03.2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, на якому було розглянуто питання:

1. Про стан утримання та виховання дитини  у сім’ї К., жителів села Брідок Теплицького району Вінницької області.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 из 521.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше