Хто на сайті

На даний момент 117 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Єдиний методичний день в Теплицькому РЦСССДМ
П'ятниця, 17 травня 2019 12:21

17 травня 2019 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено єдиний методичний день з метою покращення якості надання соціальної послуги соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Детальніше...
 
Перспективи та переваги служби за контрактом
П'ятниця, 17 травня 2019 12:06

З метою підвищення престижу військової служби, заохочення безробітних до проходження військової служби за контрактом, розгляду підписання контракту зі ЗСУ як альтернативу працевлаштуванню, 17 травня в Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Детальніше...
 
До відома!
П'ятниця, 17 травня 2019 10:39

Відділ агропромислового розвитку Теплицької районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до розпорядження голови Теплицької районної державної адміністрації від 10.05.2019 року № 128 розпочато процедуру припинення юридичної особи...

Детальніше...
 
Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 30 червня 2019 року
П'ятниця, 17 травня 2019 09:07

До Центральної виборчої комісії разом із супровідними листами надійшли звернення Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської,  Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської обласних державних адміністрацій з доданими до них документами щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у зв’язку з утворенням у зазначених областях об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...
 
Депортація кримських татар – одна з темних та страшних сторінок історії…
П'ятниця, 17 травня 2019 08:37

16 травня до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу в Соболівському сільському філіалі для користувачів бібліотеки відбувся перегляд та обговорення документального фільму «Депортація кримських татар у 1944 році».

Детальніше...
 
«Україно, носи вишиванку, в будні і свята носи, бо ніде не знайдеш більше в світі неповторної диво-краси»
П'ятниця, 17 травня 2019 06:55

   День вишиванки - відносно молоде свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято, яке починаючи з 2006 року в Україні щорічно відзначається в третій четвер травня.

Детальніше...
 
З нагоди Міжнародного дня сім’ї фахівці РЦСССДМ провели інформаційно-просвітницькі заходи
Четвер, 16 травня 2019 12:00

Фахівцями із соціальної роботи Теплицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди Міжнародного дня сім’ї, спрямовані на утвердження сімейних цінностей, відповідального батьківства, культури стосунків у сім’ї.

Детальніше...
 
Про проведення спільного засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованост
Четвер, 16 травня 2019 11:49

16 травня 2019  року в приміщенні райдержадміністрації відбулось спільне засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної  тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Сльоти.

Детальніше...
 
Міжнародний день сім’ї


15 травня щорічно відзначають Міжнародний день cім’ї.  На жаль, в сучасному світі поняття сімейних цінностей часто буває спотворено. Раніше cім’я цінувалася понад усе, її цілісність і міцність. Вона будувалася на повазі і взаємодопомоги, на передачу життєвих принципів і досвіду молодому поколінню.

Детальніше...
 
Працівники районної державної адміністрації та районної ради долучилися до відзначення в Україні Дня вишиванки
Четвер, 16 травня 2019 06:43

Щороку в травні Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Втім, мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, до школи чи просто у справах.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше