Хто на сайті

На даний момент 80 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Небайдужість, відповідальність, гласність, або як зробити Теплик кращим
П'ятниця, 27 вересня 2013 13:08
Обговорити найнагальніші проблеми районного центру, малої батьківщини для сотень тепличан, зібралися найактивніші з них на засіданні «круглого столу» під назвою «Яким я хочу бачити селище, район», яке проводилось у будинку дитячої творчості 26 вересня цього року. Прикро, що дана подія зацікавила небагатьох, проте нечисленні присутні виявили себе справжніми патріотами рідної землі, яким небайдужа доля селища. Активну участь у полеміці взяли Микола Пролєєв, Микола Копач, Євген Білик, Олександр Скоробреха, Ганна Грабова, Валентина Швидка, Ірина Лупещенко, Анатолій Покропивний, Олег Пуляр, Валерій Помагайбо та інші.
Детальніше...
 
Вінниччина динамічно зменшує черги дітей в дитячі садочки
П'ятниця, 27 вересня 2013 11:22
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Питання відновлення роботи дошкільних навчальних закладів залишається одним з пріоритетних у системі розвитку освіти області. Цього року Вінниччина продемонструвала, що питання з ліквідацією черг в дошкільні навчальні заклади можна вирішити. Адже лише протягом 2013 в області створено понад 700 додаткових місць для дошкільнят.
Детальніше...
 
Виїзний прийом в Сокирянській територіальній громаді
П'ятниця, 27 вересня 2013 07:42
26 вересня поточного року заступник голови районної державної адміністрації Олег Олійник  провів виїзний прийом жителів Сокирянської територіальної громади. Під час бесід ним було акцентовано особливу увагу на виконання та втілення в життя соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти.
Детальніше...
 
Привітання з Днем людей похилого віку та Днем ветерана
П'ятниця, 27 вересня 2013 06:21
Шановні тепличани!
1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей , а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні.
Детальніше...
 
Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек
П'ятниця, 27 вересня 2013 06:15
Шановні бібліотекарі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!
Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.
Детальніше...
 
Дорогі жителі Вінниччини!
П'ятниця, 27 вересня 2013 05:59
Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього порівняно молодого свята - усиновлювачів, вихователів дитячих будинків, опікунів, працівників служб у справах дітей та центрів соціальної служби для сім'ї, дітей і молоді. День усиновлення в Україні ми відзначаємо разом з великим християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності.
Детальніше...
 
Доступна, якісна й сучасна дошкільна освіта на Вінниччині
П'ятниця, 27 вересня 2013 05:54
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Саме це питання стало темою обговорення «круглого столу», який відбувся 26 вересня у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.Чорна детально ознайомила учасників "круглого столу" зі станом забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти у Вінницькій області в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Довкілля вимагає постійної уваги, а не авральних заходів перед звітами»
П'ятниця, 27 вересня 2013 05:47
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
25 вересня учасники розширеного засідання колегії облдержадміністрації обговорювали питання «Про стан благоустрою населених пунктів області та облаштування полігонів для твердих побутових відходів». Відкриваючи засідання, голова облдержадміністрації Іван Мовчан сказав: «Ми зібралися сьогодні для обговорення дуже важливих тем.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «На Вільнюському саміті ми можемо отримати лише інструмент для розвитку. А перспективу ми повинні створювати своїми руками, розумом і працею»
Четвер, 26 вересня 2013 09:49

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
25 вересня голова Вінницької державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся з Головою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінським. В офіційній зустрічі взяли участь також голова обласної ради Сергій Татусяк і вінницький міський голова Володимир Гройсман. Відкриваючи зустріч, Іван Мовчан сказав:
Детальніше...
 
На Вінниччині розпочав роботу Сектор у справах біженців та соціальної інтеграції обласного управління Державної міграційної служби України
Четвер, 26 вересня 2013 09:42
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Сектор у справах біженців та соціальної інтеграції управління Державної міграційної служби у Вінницькій області став першим подібним центром інтеграції біженців в українське суспільство. Таких центрів в Україні буде три: у Києві, Харкові, та Вінниці.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 492 из 514.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше