Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Обережно - ГРИБИ!
Середа, 09 жовтня 2013 10:57
Обережно - ГРИБИ!
Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Обласна влада приділятиме значну увагу матеріально-технічній базі, бо нині це – найслабша ланка служби екстреної медичної допомоги»
Вівторок, 08 жовтня 2013 16:00
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан ознайомився з роботою Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги (ВМСШМД) і поспілкувався з колективом, щоб з’ясувати основні проблеми і потреби станції у ході реформування служби екстреної медичної допомоги. «Я вдячний керівництву міста і колективу вашої станції за те, що у Вінниці послідовно виконується завдання Президента України щодо розвитку екстреної медичної допомоги. Міський голова Володимир Гройсман повідомив мені, що скарг на роботу «швидкої» у Вінниці немає, а подяк вам і вашим колегам – багато», – сказав голова ОДА під час спілкування з працівниками станції.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Відділення анестезіології та інтенсивної терапії – ключова ланка у системі надання екстреної допомоги, тому до неї має бути особлива увага»
Вівторок, 08 жовтня 2013 15:57
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан ознайомився з роботою відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні. У лікарні діє 21 ліжко анестезіології та інтенсивної терапії, 12 з яких – для новонароджених. «У це відділення потрапляють діти у важкому стані, тут їм надають медичну допомогу в екстрених випадках.
Детальніше...
 
Відділення невідкладної медичної допомоги уже діє.
Вівторок, 08 жовтня 2013 13:19
Значна увага влади звернута на питання реалізації завдань і доручень Президента України Віктора Януковича щодо модернізації медичної галузі. Так, одним з пріоритетів є створення єдиної системи екстреної допомоги для покращення стану здоров’я громадян району. Основним документом, що визначав роботу та напрямки розвитку галузі охорони здоров’я району протягом 2011 – 2013 років, є Програма економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».
Детальніше...
 
Медики Тепличчини отримали нове обладнання.
Вівторок, 08 жовтня 2013 12:07
Голова районної державної адміністрації Василь Малярчук провів чергову нараду із селищним та сільськими головами, керівниками структур та підрозділів райдержадміністрації, фельдшерами та завідуючими ФАПів. В нараді також взяли участь голова районної ради Леонід Габінський, заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук та заступник голови райдержадміністрації Олег Олійник.
Детальніше...
 
Розвиток екстреної медичної допомоги – одне з найважливіших завдань Президента України
Вівторок, 08 жовтня 2013 05:44
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому акцентував увагу голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час щотижневої наради із керівниками управлінь та служб області. «Реформа екстреної медичної допомоги – одне з найбільш важливих завдань Глави держави Віктора Януковича, адже мова йде про життя і здоров’я наших громадян, - наголосив керівник Вінниччини Іван Мовчан. – А тому розвиток цього напряму медичної системи – на особливому контролі».
Детальніше...
 
Роман Аксельрод: Я впевнений, що на Вінниччині цьогорічний опалювальний сезон пройде успішно
Вівторок, 08 жовтня 2013 05:39
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2013-2014 років йшлося на прес-конференції заступника голови облдержадміністрації Романа Аксельрода, що відбулась 7 жовтня в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Детальніше...
 
Засідання комісії
Понеділок, 07 жовтня 2013 14:21
Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє, що 07.10.2013 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, де було розглянуто  наступні питання:
- про перегляд індивідуальних планів дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах;
-         проаналізовано стан здійснення нагляду за усиновленими дітьми;
Детальніше...
 
Вінницька регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) повідомляє
Понеділок, 07 жовтня 2013 10:38
Вінницька регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) повідомляє, що за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва («Українська ініціатива»), проводиться конкурсний відбір спеціалістів на перепідготовку (за рахунок коштів Державного бюджету України) на базі вищих навчальних закладів-учасників Програми.
Детальніше...
 
«Лише завдяки спільним зусиллям медицини та влади можливе поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості
Понеділок, 07 жовтня 2013 07:30
«Лише завдяки спільним зусиллям медицини та влади можливе поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості» – зауважив голова районної державної адміністрації Василь Малярчук у ході чергової оперативної наради з керівниками районних установ та організацій, яка відбулася 7 жовтня 2013 року.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 Наступна > Кінець >>

Сторінка 458 из 485.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше