Хто на сайті

На даний момент 93 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Народ і армія єдині»
Вівторок, 01 квітня 2014 13:34

Це головний лозунг українського військовослужбовця та кредо кожного українця. Особливо зараз. Наразі наша армія дійсно потребує підтримки народу. Зараз українська громада простягає руку допомоги військовим, щоб витягти українську армію із прірви, в яку її завела попередня влада.

Детальніше...
 
Що потрібно знати про часткову мобілізацію
Понеділок, 31 березня 2014 11:27

Практичні навчання з питань  можливої мобілізації в Теплицькому районі відбулися 31 березня 2014 року в приміщенні районної державної адміністрації. У навчаннях взяли участь селищний, сільські голови, керівники агроформувань району, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації. Проведення зібрання було ініційоване Бершадсько-Теплицьким об’єднаним військовим комісаріатом.

Детальніше...
 
Територіальні громади Вінниччини продовжують допомагати військовослужбовцям
Понеділок, 31 березня 2014 10:25

Територіальні громади Вінниччини продовжують допомагати військовослужбовцям. 30 тонн вантажу, а саме - продукти харчування, засоби гігієни, одяг, зібрали жителі Теплицького району для військової частини, яка дислокується у селищі Чаплинка Херсонської області. 

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує
Понеділок, 31 березня 2014 06:26

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що протягом минуло тижня було вивчено стан оплати праці по Шиманівській сільській раді, виявлено 5 порушень, надано довідку.

Детальніше...
 
Забезпечення стабільного функціонування та розвитку системи освіти району протягом 2013-2014 років.
Четвер, 27 березня 2014 11:29

Упродовж 2013-2014 навчального року робота відділу освіти райдержадміністрації та навчальних закладів району підпорядкована реалізації завдань забезпечення стабільного функціонування та розвитку системи освіти району відповідно до вимог державної політики в цій галузі, освітніх потреб регіону, запитів суспільства. 

Детальніше...
 
Засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
Середа, 26 березня 2014 13:01

26 березня 2014 року відбулося засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням першого заступника голови Теплицької РДА А.В.Ніколайчука.  На розгляд засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення винесено слідуючі питання:

Детальніше...
 
Допоможемо батальйону територіальної оборони разом!
Середа, 26 березня 2014 12:44

Комісар Вінницького обласного військового комісаріату звернувся до голови обласної державної адміністрації із листом щодо залучення благодійних пожертв для укомплектування матеріально-технічними засобами батальйону територіальної оборони.  

Детальніше...
 
Звернення голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника до громади Народного Майдану Вінниччини, політичних партій області
Середа, 26 березня 2014 06:08

Події останніх місяців засвідчили, що в Україні активно формується якісно нове громадянське суспільство. Я абсолютно переконаний, що сильній владі у якості дієвого партнера необхідне потужне громадянське суспільство, яке активно функціонує в області та впливає на усі сфери суспільного життя.

Детальніше...
 
Нарада з аграріями району
Вівторок, 25 березня 2014 12:05

Сьогодні відбулося спільне засідання ради сільсгосптоваровиробників району та асоціації фермерів, на якому вирішувались питання надання допомоги Збройним Силам України та укладання соціальних угод з сільськими громадами, чию землю вони орендують. Нараду провів заступник голови районної ради Руслан Традбовецький за участю начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Дмитра Зробка.

Детальніше...
 
Підтримаймо разом Збройні Сили України у такий непростий для держави час.
Понеділок, 24 березня 2014 09:52

Тепличчина активно відгукнулася на заклик допомогти, демонструючи цим що народ і армія єдині. Підтримати  Збройні Сили України зголосилися як підприємці, так і пересічні жителі нашого району. Зокрема, тепличани допомогають продуктами харчування.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 Наступна > Кінець >>

Сторінка 458 из 535.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше