Хто на сайті

На даний момент 76 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Побудова справжнього громадянського суспільства вимагає тісної взаємодії органів виконавчої влади з громадами
Вівторок, 26 листопада 2013 18:13
Наше сьогодення вимагає тісної взаємодії органів виконавчої влади з громадами, що є підставою для побудови справжнього громадянського суспільства та залучення громадськості до формування і реалізації державної і регіональної політики. На виконання завдань Президента України саме контакт представників влади з громадянами, спільний діалог нададуть ефективні результати як у вирішенні злободенних проблем людей, так і в посиленні  їхньої довіри  до владних структур.
Детальніше...
 
Тепличчина вшановує жертв Голодомору 1932-33 років
Вівторок, 26 листопада 2013 08:09

В бібліотеках Теплицької ЦБС відбулося ряд заходів, а саме:

Завадівський сільський філіал - проведено бесіду «Репресії мирного населення у роки «великого терору», оформлено перегляд літератури «Спомини односельчан про голод 1932-33 років», проведено мітинг - реквієм «…Запали свічу!»;

Детальніше...
 
Забезпечення належного функціонування та розвитку сільських закладів культури на Тепличчині
Вівторок, 26 листопада 2013 07:59
Президент України Віктор Янукович поставив перед місцевою владою конкретні завдання по відродженню та збереженню культурної інфраструктури села. «Створення сучасних умов життя на селі в соціальному, культурному та духовному сенсі — найперше завдання для місцевої влади», — підкреслив Глава держави.
Детальніше...
 
Розвиток соціально-культурної сфери у сільській місцевості – на особливому контролі Глави держави
Вівторок, 26 листопада 2013 06:31
На цьому наголосив очільник Вінницької області Іван Мовчан під час щотижневої робочої наради з керівниками департаментів та служб регіону. «У соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича важливе місце відводиться розвитку соціально-культурної сфери у сільській місцевості, - зазначив голова обласної державної адміністрації. – Протягом цього року ми особливу увагу приділяли закладам культури, змінивши формат підходу до галузі. І сьогодні ця робота продовжується».
Детальніше...
 
Про проведену роботу працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
Вівторок, 26 листопада 2013 06:13
Про проведену роботу працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень інформував під час щопонеділкової наради начальник управління Валерій Помагайбо. Зокрема він зазначив, що за результатами співбесід укладено трудові відносини ФГ «Роксана» – 1 працівник.
Детальніше...
 
Семінар-практикум учителів англійської мови
Вівторок, 26 листопада 2013 06:08
22 листопада 2013 року на базі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів англійської мови з теми « Викладання англійської мови у 5 –ому класі у відповідності нового Державного стандарту повної та базової середньої освіти»
Детальніше...
 
Представники контрольно-моніторингових груп інформували голову облдержадміністрації про результати перевірок
Вівторок, 26 листопада 2013 06:26
Під головуванням керівника Вінниччини Івана Мовчана 25 листопада відбулася робоча нарада щодо підсумків здійснення перевірок стану виконання доручень голови облдержадміністрації з питань соціально-економічного розвитку територіальних громад області.
Детальніше...
 
Тепличчина вшановувала жертв Голодомору
Понеділок, 25 листопада 2013 08:19
22 листопада 2013 року в смт. Теплик, біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій відбувся мітинг-реквієм присвячений 80-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. В заході взяли участь керівники та представники підрозділів райдержадмінстрації, районої ради, ветерани, учні загальноосвітніх закладів селища, представники підприємств та організацій району.
Детальніше...
 
Проблеми інвалідів може вирішити тільки інтеграція їх у соціум
Неділя, 24 листопада 2013 09:25
Про це йшлося під час розширеного засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур, яке провів голова ОДА Іван Мовчан.
Детальніше...
 
«Листопадові сходини»
Понеділок, 25 листопада 2013 08:13
21 листопада 2013 року в районному Будинку дитячої творчості, за давньою доброю традицією, відбулося щорічне свято-збір лідерів учнівського врядування району «Листопадові сходини».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 Наступна > Кінець >>

Сторінка 458 из 506.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше