Хто на сайті

На даний момент 57 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
За рік дії безвізу понад півмільйона українців перетнули кордон країн Євросоюзу, не отримуючи віз - Президент
Вівторок, 12 червня 2018 06:33

Президент Петро Порошенко підкреслив, що сьогодні особливий день – перша річниця скасування візового режиму з країнами Європейського Союзу для українських громадян. Під час спілкування зі слухачами Української академії лідерства, Глава держави зазначив, що ця подія відбулася «в умовах, коли велика кількість людей не вірила, що це взагалі можливо».

Детальніше...
 
СМС- інформування- це зручно
Понеділок, 11 червня 2018 10:07

Пенсійний фонд   України отримав від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) серверну систему Oracle,  що, насамперед, поліпшить обслуговування пенсіонерів, які зможуть відстежувати свої пенсії у режимі “онлайн “

Детальніше...
 
На Вінниччині оголошено конкурс виконавців на проведення навчальних семінарів для суб’єктів малого та середнього підприємництва з актуальних питань організації та розвитку бізнесу
Понеділок, 11 червня 2018 08:20

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, як головний розпорядник коштів обласного бюджету, в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року оголошує конкурс виконавців на проведення навчальних семінарів (тренінгів) (в тому числі в районах області) для суб’єктів малого та середнього підприємництва з актуальних питань організації та розвитку бізнесу.

Детальніше...
 
До відома осіб які брали безпосередню участь в антитерористичній операції
Понеділок, 11 червня 2018 07:35

До відома осіб які брали безпосередню участь в антитерористичній  операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції та мають статус учасника бойових дій, інваліда війни чи учасника війни та осіб постраждалих учасників Революції Гідності, дана категорія осіб, відповідно до постанови КМУ від 12.07.2017р. №497, має право на проходження психологічної реабілітації.

Детальніше...
 
Культура і економіка – взаємопов’язані речі, зростання економіки дозволяє берегти і примножувати культурне надбання, – Глава Уряду
Понеділок, 11 червня 2018 06:35

Культура і економіка – це взаємопов’язані речі, і зростання економіки дозволяє залучати ресурси і направляти їх на збереження і примноження культурної спадщини й історичного надбання України. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи дискусійної панелі «Економічна мозаїка України: Cultural claster UA».

Детальніше...
 
Валерій Коровій: «Наше завдання – створити цілісний механізм та систему підтримки для розвитку креативних ідей»
Понеділок, 11 червня 2018 06:33

Про це зазначив голова обласної державної адміністрації під час роботи дискусійної панелі «Економічна мозаїка України: Culturalclaster.UA», яка відбулась за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра культури України Євгена Нищука та народного депутата України Миколи Кучера.

Детальніше...
 
Служба у справах дітей повідомляє
П'ятниця, 08 червня 2018 08:00

В рамках проведення заходів, присвячених Дню захисту дітей, службою у справах дітей було здійснено об’їзд дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під час якого кожній дитині було вручено солодкі подарунки. Спонсором вищезазначеного заходу виступив народний депутат України Кучер М.І.

Детальніше...
 
Військова служба за контрактом в Збройних силах України
П'ятниця, 08 червня 2018 07:39

Це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних; Це служба для справжніх чоловіків та жінок.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує
Четвер, 07 червня 2018 13:28

На виконання заходів щодо легалізації заробітної плати з метою забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення 5 червня  2018 року працівниками відділу праці спільно з інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області було проведено відвідування суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність в смт. Теплик Теплицького району та встановлено:

Детальніше...
 
Валерій Коровій запрошує усіх відвідати Міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2018
Четвер, 07 червня 2018 12:34

Валерій Коровій запрошує усіх відвідати Міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2018

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 из 435.