Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Конкурс хорових колективів Поділля
Понеділок, 09 жовтня 2017 12:40

У  Немирові днями відбувся  відбірковий тур обласного конкурсу хорових колективів "Співає Поділля Леонтовича", присвячений 140-річчю від дня народження нашого славетного композитора-земляка. Участь у фестивалі взяли зразковий аматорський хоровий колектив Соболівської ДМШ, зразковий аматорський хоровий колектив «Джерела» Теплицької ДМШ та народний аматорський камерний хор «Первоцвіт» Соболівського СБК.

Детальніше...
 
У районному Будинку культури відбувся ХV районний фестиваль фольклорного мистецтва «Душа без пісні, що безкрила птиця» імені відомої фольклористки з Соболівки Євгенії Тондій
Понеділок, 09 жовтня 2017 12:38

Гості фестивалю -  Тетяна Гарбулінська – провідний методист з фольклору обласного центру народної творчості та Сергій Науменко - в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації привітали усіх присутніх та згадували:  «Під час проведення першого фестивалю в  залі була присутня Євгенія Давидівна Тондій із своїм  колективом «Українка».

Детальніше...
 
Про надходження в районну казну
Понеділок, 09 жовтня 2017 12:37

Станом на 09.10.2017р. до бюджету Теплицького  району надійшло доходів в сумі  50 494 281грн., тобто 98,8 % уточнених призначень звітного періоду (51 100 798грн.), в т. ч.:

Детальніше...
 
Відділ агропромислового розвитку інформує:
Понеділок, 09 жовтня 2017 08:08

В районі триває період збору врожаю сільськогосподарських культур і тому наразі гостро стоїть питання щодо перевезення зернових, масляних чи інших культур агроформуваннями, які намагаються зекономити на транспортних витратах, перевантажуючи автомобілі в рази. Крім того, недофінансування дорожньої галузі в минулі роки відбилося на якості доріг вибоїнами, колійністю, тріщинами та регулярним новоутворенням ямковості.

Детальніше...
 
Це відновлення справедливості – Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи
Понеділок, 09 жовтня 2017 06:22

Президент Петро Порошенко в присутності Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

Детальніше...
 
На Вінниччині розроблено регіональний план заходів по забезпеченню доступності
Понеділок, 09 жовтня 2017 06:21

В області розроблено регіональний план заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року, затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 28 лютого 2017 року № 131, в якому містяться заходи щодо забезпечення ефективного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, громадського і цивільного призначення, благоустрою, транспортної інфраструктури, дорожнього сервісу, транспорту, інформації та зв’язку, розроблення проекту обласної програми із створення належних умов доступності транспорту, об’єктів транспортно-дорожньої інфраструктури для осіб з інвалідністю.

Детальніше...
 
Служба у справах дітей повідомляє
П'ятниця, 06 жовтня 2017 11:34

04.10.2017 року делегація на чолі із заступником голови районної державної адміністрації Мішіним М.С. взяла участь у VІ обласному Форумі, присвяченому Дню усиновленя. Родина усиновлювачів з Теплицького району за значний внесок у надання дітям права на сімейне виховання (усиновлено двоє дітей) була відзначена почесною грамотою обласної державної адміністрації та цінним подарунком.

Детальніше...
 
Шановні працівники та ветерани поштового зв’язку району!
П'ятниця, 06 жовтня 2017 11:07

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Сьогодні послугами пошти користується все цивілізоване людство. Навіть у часи, коли весь світ живе за високими технологіями і поштове листування замінив інтернет та телефон, ви для багатьох людей залишаєтесь помічниками у спілкуванні з оточуючим світом, рідними та близькими.

Детальніше...
 
Шановні служителі закону!
П'ятниця, 06 жовтня 2017 11:04

Районна державна адміністрація щиро вітає вас із професійним святом – Днем юриста! Це свято об’єднує всіх юристів, які працюють у різних сферах діяльності на захисті свобод і прав українського народу.

Детальніше...
 
Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” передбачає застосування низки фінансових санкцій до операторів зовнішніх інженерних мереж і виконавців комунальних послуг за порушення вимог закону
П'ятниця, 06 жовтня 2017 08:35

Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” у  статті 13-16 передбачає застосування низки фінансових санкцій до операторів зовнішніх інженерних мереж і виконавців комунальних послуг за порушення вимог закону.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 из 353.