Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Дорогі бібліотекарі!
Неділя, 30 вересня 2018 07:40

Вітаємо вас з Всеукраїнським днем бібліотек!

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива для нашого суспільства, адже саме ваша відповідальна робота відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

Детальніше...
 
Дорогі друзі! 30 вересня – День усиновлення
Неділя, 30 вересня 2018 07:35

Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії, всіх, хто причетний до нього - усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Детальніше...
 
Пам’ятка населенню щодо правил користування побутовими нагрівальними приладами
П'ятниця, 28 вересня 2018 12:14

Вогонь-друг, вогонь-ворог… Якою гранню  він повертається до нас, залежить від людини. Коли в свій час до великого Ейнштейна звернулися з запитанням, чи небезпечна атомна енергія для людства, від відповів: «Не більше ніж коробка сірників, справа тільки в тому, в чиїх руках вона буде».

Детальніше...
 
Засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
П'ятниця, 28 вересня 2018 11:02

27 вересня   2018 року в райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Сльоти.

Детальніше...
 
5 популярних запитань про субсидії
П'ятниця, 28 вересня 2018 10:16

Напередодні нового опалювального сезону тема субсидій є однією з найактуальніших в країні. Міністр соціальної політики України Андрій Рева у форматі відеороз’яснення відповів на найбільш популярні серед населення питання.

Детальніше...
 
Сьогодні в райдержадміністрації пройшла нарада-семінар для працівників органів місцевого самоврядування, відповідальних за реєстрацію громадян
П'ятниця, 28 вересня 2018 09:02

Даний захід був організований відділом ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації спільно з Теплицьким районним сектором Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області.

Детальніше...
 
Бабин Яр – трагедія всієї України
П'ятниця, 28 вересня 2018 08:35

29 вересня в Україні вшановують пам'ять усіх загиблих в Бабиному Яру.

Ця трагедія стала всесвітнім символом Голокосту. Гітлерівці вбивали євреїв і до Бабиного Яру.

Детальніше...
 
Теплицькою районною філією Вінницького обласного центру зайнятості організована презентація роботодавця ПП «Біла Каста» для безробітних, які перебувають на обліку
П'ятниця, 28 вересня 2018 07:55

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця.

Під час зустрічі 27  вересня  2018 р. представник  підприємства «Біла Каста», розташованого в селі Карабелівка,  запропонувала  присутнім вакансії, які потрібно укомплектувати в зв'язку з потребою в кадрах – бухгалтер, енергетик, оператор ТФ, птахівник, тракторист.

Детальніше...
 
Відбулося засідання районної комісії з питань призначення(відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
Четвер, 27 вересня 2018 13:52

Комісією було розглянуто 8 заяв щодо призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО та пенсій.

Детальніше...
 
Відбулося засідання районної комісії з питань призначення соціальних допомог, субсидій та пільг
Четвер, 27 вересня 2018 13:42

Комісією було розглянуто 44 заяви щодо призначення соціальних допомог та субсидій (з них 25 - державні соціальні допомоги малозабезпеченим сім’ям та 19 - субсидії для відшкодування витрат на оплату ЖКП, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 из 466.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше