Хто на сайті

На даний момент 58 гостей на сайті

Банер

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів
Четвер, 16 лютого 2017 07:54

Після Другої світової війни вихідці з України брали участь у війнах і військових конфліктах у двадцяти шести країнах світу. Найважчою і найбільш тривалою, майже 10 років, стала військово-політична спецоперація в Афганістані.

Вшануванню учасників бойових дій на території інших держав, пам’яті тих, хто не повернувся з чужої війни, відзначенню 28-ї річниці виведення військ з Афганістану був присвячений мітинг, який пройшов 15 лютого біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.

Детальніше...
 
Не вщухає біль втрати
Четвер, 16 лютого 2017 07:41

15 лютого 2017 року працівники Соболівського СБК та голова ветеранської організації Шевченко М.К. побували на могилі воїна-афганця Володимира Гурського та вшанували його пам’ять. Також відвідали матір воїна, Гурську Галину Андріївну, якій за стільки років біль втрати не вщухає.

Детальніше...
 
«Ціна чужої війни»
Четвер, 16 лютого 2017 07:26

15 лютого в читальній залі ЦБ пройшла патріотична година «Час, що вибрав нас» для учнів Теплицької ЗОШ №2. 15 лютого-28 років, як вивели радянські війська з Афганістану, цей день для багатьох став днем, коли закінчився відлік великих втрат людських життів.

Детальніше...
 
Виставка-настрій «Всевладне почуття любові»
Четвер, 16 лютого 2017 07:16

14 лютого –День закоханих. Кохання –одне з найкращих і найглибших людських почуттів, невичерпне та вічне, як саме життя. Його сила облагороджує, робить людину добрішою і красивішою, спрямовує на величні діла і героїчні вчинки, а іноді змушує важко страждати. Кожна людина у житті обов’язково «пише» свою неповторну історію кохання.

Детальніше...
 
Перший заступник голови райдержадміністрації провів виїзний прийом в Сашанській територіальній громаді
Середа, 15 лютого 2017 08:41

14 лютого відбувся виїзний прийом громадян Сашанської територіальної громади першим заступником голови райдержадміністрації Юрієм Сльотою за участю працівників відділу Держгеокадасту в Теплицькому районі, спеціалістів управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та редакції газети «Вісті Тепличчини».

Детальніше...
 
Сергій Савчук: ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи за програмою «теплих» кредитів, тепер в 2-3 рази менше сплачують за опалення
Середа, 15 лютого 2017 08:39

За три роки дії Урядової програми «теплих» кредитів нею скористалося 656 ОСББ. Вони впровадили заходи з енергоефективності і тепер менше сплачують за комунальні послуги. Про успішно термомодернізовані ОСББ Голова Держенергоефективності Сергій Савчук розповів у прямому ефірі програми «Інформаційний день» на 5 каналі: https://www.facebook.com/saeeUA, https://youtu.be/oBYEHWt9Qpk.

Детальніше...
 
Сергій Савчук: На Дніпропетровщині пересвідчуються у перевагах використання біомаси для виробництва тепла
Середа, 15 лютого 2017 08:38

Нещодавно в селі Знаменівка Новомосковського району Дніпропетровської області введено в експлуатацію теплоелектростанцію на біомасі. Її теплопродуктивність
12 Гкал/год. Електрична потужність установки складає 3,6 МВт. Це не перший в регіоні об’єкт, який працює на альтернативних джерелах енергії і який, таким чином, дозволяє заміщувати газ та економити кошти.

Детальніше...
 
Шановні воїни - інтернаціоналісти!
Середа, 15 лютого 2017 06:38

15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше...
 
Пам’ятаємо про загиблих воїнів-афганців!
Середа, 15 лютого 2017 06:25

Ще на один рік віддалилися від нас події в Афганістані на початку 80-х минулого століття. 28 років тому для багатьох сімей, які проживали в тодішньому Радянському Союзі, 15 лютого стало святковим днем, адже саме цього дня 1989 року відбулось виведення обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан.

Детальніше...
 
Теплицький районний центр зайнятості інформує:
Вівторок, 14 лютого 2017 12:29

Сьогодні спеціалісти Теплицького районного центру зайнятості провели робочу зустріч з директором найбільшого сільськогосподарського товариства району ТОВ «Теплик – Агро» Василем Анченком.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення попереджає :
Вівторок, 14 лютого 2017 11:48

В регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами, псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомили регіональні підрозділи Держпраці у  Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує щодо порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці.
Вівторок, 14 лютого 2017 09:39

Атестація робочих місць за умовами праці проводиться відповідно до  Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. №442 зі змінами та доповненнями внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 р. № 741.

Детальніше...
 
Управляння праці та соціального захисту населення роз’яснює: Про попередні та періодичні медогляди працівників
Вівторок, 14 лютого 2017 09:36

Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій (далі - Порядок), розроблений на виконання статті 17 Закону України «Про охорону праці», визначає процедуру проведення попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічному обов’язковому медичному огляді осіб віком до 21 року.

Детальніше...
 
Гуманітарно – продовольчий вантаж з Тепличчини в зону АТО
П'ятниця, 10 лютого 2017 14:04

Жителі Тепличчини завжди підтримують наших військових на Сході, і у такий спосіб  теж беруть участь у боротьбі з ворогом. Сьогодні із району в зону АТО був відправлений черговий гуманітарно – продовольчий вантаж. Цього разу маршрут проходитиме по Луганській та Донецькій областях,  де  дислокуються підрозділи Збройних Сил України у складі яких несуть службу воїни Тепличчини.

Детальніше...
 
Партизанський ватажок
П'ятниця, 10 лютого 2017 13:24

10 лютого в бібліотеці відбулася хвилина пам’яті «Партизанський ватажок» присвячена до 105 річчя від дня народження Андрія Кириловича Микитенка, який народився 12 лютого 1912 року. Уродженець с. Пряживо Житомирської області. До війни працював головним агрономом Теплицького райземвідділу Вінницької області. З перших днів фашистської окупації району А.К. Микитенко за дорученням обласних органів розгорнув активну діяльність в організації боротьби з ворогом.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 из 198.