Хто на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
ЧИМ І КОЛИ ПІДЖИВЛЮВАТИ ПШЕНИЦЮ ОЗИМУ НАВЕСНІ? РОЗРАХУНОК НОРМИ АЗОТНИХ ДОБРИВ ДЛЯ ПЛАНОВОГО ВРОЖАЮ ПШЕНИЦІ.
Понеділок, 18 лютого 2019 08:43

Умови зимівлі та стан посівів навесні обумовлюють заходи весняного догляду. Тому з відновленням весняної вегетації необхідно перш за все провести облік і обстеження посівів озимини та встановити ступінь пошкодження рослин. Також слід враховувати кількість рослин на одиниці площі та їх розвиток. Якщо рослини не розкущилися восени, то навіть повне їх збереження на площі тільки в окремі роки може забезпечити урожай близько 2,5–3,0 т/га. Зрідження таких посівів на 20–25% (зменшення густоти стояння до 300–350 стебел на 1 м²) не гарантує одержання врожаю більше 2,0 т/га.

Детальніше...
 
Професіографічні екскурсії на підприємства - один із видів профорієнтаційної роботи з молоддю
П'ятниця, 15 лютого 2019 13:44

 Можливість «приміряти» професію поліцейський до себе 14 лютого 2019 року мали змогу дев’ятикласники опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІст. №2». Зустріч їм організували працівники Теплицької філії Вінницького обласного центру зайнятості та Теплицького районного відділення поліції.

Детальніше...
 
«Стоп булінг» - виховний захід з учнями професійного аграрного ліцею
П'ятниця, 15 лютого 2019 13:07

14 лютого 2019 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектором ювенальної превенції Музикою Л.О. та головним державним виконавцем Теплицького районного відділу ДВС ГТУЮ у Вінницькій області Пролєєвою Т.В. з метою вироблення толерантності до проблеми булінгу, розвитку співчутливого ставлення до жертв насилля, навичок надання і отримання допомоги проведено виховний захід «Стоп булінг» з учнями професійного аграрного ліцею. Крім обговорення теми, учні переглядали й аналізували відеоролики, у яких розповідалось про шкільний боулінг, а також проведено групову роботу «Розробка стратегії боротьби з булінгом».

Детальніше...
 
Тепличчина вшанувала воїнів-інтернаціоналістів
П'ятниця, 15 лютого 2019 11:01

Сьогодні, 15 лютого біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям відбувся мітинг, присвячений вшануванню учасників бойових дій на території інших держав, пам’яті тих, хто не повернувся з чужої війни та відзначенню 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Детальніше...
 
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
П'ятниця, 15 лютого 2019 07:40

15 лютого 2019 року в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-та річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Детальніше...
 
Година пам’яті в Теплицькому ПАЛ «Тюльпаном чорним пам'ять проросла»
П'ятниця, 15 лютого 2019 07:33

15 лютого - день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тридцять років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу. Згодом війну в Афганістані керівництво тодішнього СРСР визнало політичною помилкою, однак це аж ніяк не применшує особистого подвигу тих, хто став прикладом самопожертви та вірності військовій присязі.

Детальніше...
 
З метою запобігання підліткової злочинності
П'ятниця, 15 лютого 2019 07:21

Спеціалістами Теплицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Теплицького районного сектору  з питань пробації проведена нарада з питань дітей та молоді, які мають проблеми із законом.

Детальніше...
 
«Ще не вмерла Україна, якщо живуть і діють українки!» - девіз життя Наталії Полянської-Василенко
П'ятниця, 15 лютого 2019 06:38

   13 лютого виповнилось 135 років від дня народження Наталії Полонської-Василенко. Ім’я якої мало або зовсім нічого не говорить сучасному читачеві в Україні. Це цілком зрозуміло: вона була дружиною засудженого більшовицькою владою академіка Миколи Василенка, працювала в наукових установах Києва під час німецької окупації емігрувала закордон, стала професором Українського вільного університету в Мюнхені. Ясно, що ім’я цієї людини ніде не згадувалося, а праці її лежали у спецфондах.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує
Четвер, 14 лютого 2019 13:45

В районі триває збір робіт для Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Мистецьке змагання проводиться з метою популяризації культури безпечної праці серед молоді, формування у підростаючого покоління через творчі здібності і допитливість розуміння значущості збереження життя і здоров’я працівників в процесі трудової діяльності.

Детальніше...
 
Підготовка до виборів: тимчасова зміна голосування
Четвер, 14 лютого 2019 11:55

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на загальнодержавних виборах або всеукраїнському референдумі за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 из 506.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше