Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Банер
Кадрові призначення
Середа, 06 вересня 2017 14:06

Сьогодні в районній державній адміністрації  публічно та урочисто склала Присягу державного службовця Легка Дар’я Вадимівна- головний спеціаліст вiддiлу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Стартував всеукраїнський фотоконкурс пам’яток культурної спадщини
Середа, 06 вересня 2017 11:39

Щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», мета якого — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії, триватиме до 30 вересня. Десять світлин, що отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

Детальніше...
 
Соціальний супровід учасників АТО
Середа, 06 вересня 2017 10:38

У межах «Комплексної районної програми соціального захисту населення Теплицького району на 2016-2020 роки» в районі проводиться соціальний супровід, організація реабілітації та надання пільг учасникам антитерористичної операції, у тому числі демобілізованим.

Детальніше...
 
Адаптація учасників антитерористичної операції
Середа, 06 вересня 2017 10:35

У районі триває робота з професійної та соціальної адаптації учасників АТО. Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації в телефонному режимі проводяться співбесіди з кожним із учасників АТО, які виявили бажання навчатись за бюджетною програмою «Заходи з соціальної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених в запас або у відставку)».

Детальніше...
 
Виїзди мобільної робочої групи з надання адресних соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах
Середа, 06 вересня 2017 10:34

За дорученням голови райдержадміністрації Людмили Марцин при районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було створено районну мобільну групу із надання адресних соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. До складу групи увійшли: Галина Москальчук–директор  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  Лілія Нечай – інспектор з ювенальної превенції  Теплицького відділення поліції Бершадського відділу поліції, Г. Рябко - інспектор  управління праці та соціального захисту населення РДА, Олена Гижко - начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Глава Уряду: Парламент ухвалив перший з пріоритетних законопроектів, сподіваємося на подальшу консолідацію
Середа, 06 вересня 2017 09:55

Верховна Рада України 255 голосами ухвалила в цілому нову редакцію закону про освіту – документа, який входить до переліку найважливіших та пріоритетних законодавчих ініціатив цієї осені. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи підсумки голосування в Парламенті.

Детальніше...
 
Завершено прийом заяв від громадян
Середа, 06 вересня 2017 08:51

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації завершено прийом заяв від громадян, які станом на 01 травня 2017 року мали на рахунках зекономлені кошти невикористаних субсидій.

Детальніше...
 
Про районний бюджет
Вівторок, 05 вересня 2017 06:12

Станом на 04.09.2017р. до бюджету Теплицького  району надійшло доходів в сумі  43 091 360,15грн., тобто 96,6 % уточнених призначень звітного періоду (44 617 391 грн.), в т. ч.:

Детальніше...
 
Вперше за останні чотири роки в селі Побірка Теплицького району знову прозвучав перший дзвоник.
Понеділок, 04 вересня 2017 11:21

1 вересня 2017 року стало особливим днем для усієї сільської громади Побірки. Уперше за останні кілька років у тамтешньої малечі з'явилась можливість відвідувати початкову школу безпосередньо у селі - розпочав роботу Побірський навчально-виховний заклад.

Детальніше...
 
ГРАФІК РОБОТИ МОБІЛЬНИХ ТОЧОК ДОСТУПУ ДО СИСТЕМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ, ЯКІ БУДУТЬ ПРОВЕДЕНІ ПРОТЯГОМ НАСТУПНИХ ДВОХ ТИЖНІВ, ПОЧИНАЮЧИ З 4 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ
Понеділок, 04 вересня 2017 06:59

На зустрічах з мешканцями населених пунктів будуть висвітлюватися питання отримання земельних ділянок у приватну власність, порядок державної реєстрації права власності на земельну ділянку, передачі в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення та державної реєстрації права оренди землі, а також оскарження рішень, дій, бездіяльності державних реєстраторів та дій, бездіяльності суб’єктів державної реєстрації в судовому та адміністративному порядку до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України та його територіальних органів.

Детальніше...
 
Конференція педагогічних працівників району
П'ятниця, 01 вересня 2017 12:50

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року,  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства.

Детальніше...
 
День знань в Теплицькій ЗОШ №2
П'ятниця, 01 вересня 2017 10:59

В День знань в Теплицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2  за кошти державного бюджету фонду соціально-економічного розвитку придбано та встановлено дитячий майданчик на на суму 102 тис. грн.  Це стало чудовим подарунком для першокласників, які цього року вперше переступили поріг школи, сюрпризом для школярів молодших класів Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та жителів Теплика.

Детальніше...
 
Свято дитинства
П'ятниця, 01 вересня 2017 10:46

1 вересня в селі Метанівка, опісля святкування Дня знань, за сприяння ГО «Соціальний центр МХП», на території дитячого садочка відбулось відкриття нового дитячого майданчика. Святкування розпочалось з перерізання стрічки помічником Народного депутата України Миколи Івановича Кучера - Нарожною Маряною та завідуючою ДНЗ Коваленко Людмилою.

Детальніше...
 
Дорогі діти, учителі, батьки!
П'ятниця, 01 вересня 2017 10:24

Щиро вітаємо вас з традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань!  Велика вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії як виховання підростаючого покоління.

Детальніше...
 
На прийом до центру зайнятості можна записатись он-лайн
П'ятниця, 01 вересня 2017 08:07

Все більше сервісів та послуг можна отримати через мережу Інтернет, не виходячи з дому. Служба зайнятості також робить обслуговування клієнтів більш зручним та мобільним. З початку 2017 року діє новий сервіс Державної служби зайнятості – «Електронна черга реєстрації безробітних». 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 из 228.