Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Розцілувати землю»
Середа, 15 листопада 2017 12:06

Минулої неділі по місцевому радіо відбулася презентація книги Бориса Гевелюка «Розцілувати землю», яка вийшла у світ в цьому році, з ініціативи Валентини Тигипко, його учениці, керівника районного літературно-мистецького об’єднання «Дивослово» при Теплицькій районній бібліотеці,  та за фінансової підтримки Геннадія Романенко.

Детальніше...
 
Наступний рік має стати роком успіху України, – Володимир Гройсман
Вівторок, 14 листопада 2017 13:30

Наступний 2018 рік має стати роком успіху України, оскільки Уряд спільно з Парламентом та Президентом напрацював немало важливих для держави рішень, які очікують на подальше ухвалення та впровадження. Про це у своєму відеозверненні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Президент України зустрівся з Президентом групи Світового банку
Середа, 15 листопада 2017 11:05

Петро Порошенко та Джим Йонг Кім обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні. «Ми рішуче налаштовані на продовження реформ в Україні», - запевнив Глава держави. Президент України поінформував співрозмовника про реалізацію судової реформи, зокрема формування нового складу Верховного суду і створення Антикорупційного суду.

Детальніше...
 
Про засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Вівторок, 14 листопада 2017 13:08

14 листопада  2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Марцин Людмили Іванівни, на порядок денний були винесені питання :

Детальніше...
 
Засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Вівторок, 14 листопада 2017 13:03

14 листопада 2017 року відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сльоти Юрія Петровича.

Детальніше...
 
Валерій Коровій провів нараду з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення
Вівторок, 14 листопада 2017 07:50

Під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія, у рамках щомісячних зустрічей з актуальних питань життєдіяльності області, 13 листопада відбулася чергова нарада з очільниками райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. 

Детальніше...
 
До Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
Вівторок, 14 листопада 2017 07:28

10 листопада відповідно плану роботи відділу культури і туризму  відбулась нарада працівників культури району та святковий концерт. В.о. начальника відділу культури і туризму Сергій Науменко привітав усіх присутніх з Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Відбулись секційні заняття бібліотечних та клубних працівників району.

Детальніше...
 
Українська культура! Ти душа мого народу! Хай горять яскраво творчості вогні! Ти несеш прекрасне з роду і до роду! Допоки ти живеш-живемо і ми!
Понеділок, 13 листопада 2017 14:41

До дня працівників культури і майстрів народного мистецтва в Теплицькій ЦБ оформлено викладку літератури «Світ української культури- світ вічний, світ живий!»

Детальніше...
 
Розвиток економіки стає основним пріоритетом роботи влади, - Прем'єр-міністр
Понеділок, 13 листопада 2017 13:00

Розвиток економіки та модернізація країни – від будівництва доріг до створення висококонкурентних виробництв та достойної соціальної сфери – є головним завданням Уряду сьогодні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Як Глава коаліційного Уряду він взяв участь у з’їзді однієї з партій коаліції – партії «Народний Фронт». Він подякував партійцям за підтримку курсу реформ Кабінету Міністрів України.  

Детальніше...
 
Глава держави про новий Верховний Суд: Ми відкриваємо нову сторінку в історії правосуддя у нашій країні
Понеділок, 13 листопада 2017 12:58

Під час урочистої церемонії складання присяги суддями нового Верховного Суду Президент Петро Порошенко підкреслив, що сьогоднішній день надзвичайно важливий для нашої країни. «День народження принципово нового Верховного Суду. Він вперше сформований на основі конкурсу – безпрецедентно відкритого, унікального та прозорого», - наголосив Глава держави.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 из 364.