Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Служба у справах дітей повідомляє
Понеділок, 03 червня 2019 05:50


В рамках проведення заходів, присвячених Дню захисту дітей, 31.05.2018р. відбулася зустріч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із головою районної державної адміністрації Людмили Марцин та представником Народного депутата України Миколи Кучера. По завершенню зустрічі кожній дитині було вручено солодкі подарунки від нардепа.

Детальніше...
 
У закладах загальної середньої освіти Теплицького району пролунав останній дзвоник
П'ятниця, 31 травня 2019 12:00

31 травня 2019 року у закладах загальної середньої освіти Теплицького району пролунав останній дзвоник. 

Детальніше...
 
Дорогі діти! Шановні батьки!
П'ятниця, 31 травня 2019 08:42

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Діти — це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти. Діти — наш найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє.

Детальніше...
 
Легальна зайнятість-впевнене сьогодення
П'ятниця, 31 травня 2019 08:23

Сьогодні проблема нелегальної зайнятості гостро стоїть у нашій державі. З одного боку основну відповідальність за порушення трудового законодавства несуть роботодавці, які допускають  до роботи працівника без оформлення трудових відносин.  З іншого боку  деякі громадяни,  з тих чи інших причин, свідомо не бажають оформлювати трудові відносини з роботодавцями. З метою підвищення мотивації безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості, до  легальної зайнятості, 30 травня Теплицька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості провела семінар «Легальна зайнятість» за участю головного спеціаліста Теплицького бюро безоплатної правової допомоги Маслій Наталії.

Детальніше...
 
Виставка «Спадок нації»
П'ятниця, 31 травня 2019 08:08

На передодні Міжнародного дня захисту дітей працівники музею історії та етнографії Тепличчини  зустрічали гостей!

 Виставку «Спадок нації» відвідали учасники гуртка «Народознавці-краєзнавці» районного Будинку дитячої творчості та учні третіх класів ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів.

Детальніше...
 
Інформаційні хвилини «Наш видатний земляк» пройшли в Теплицькій ЦБ
П'ятниця, 31 травня 2019 07:58

Читачі мали змогу дізнатися про нашого земляка Кащенко Олександра Володимировича, який народився 30.05.1949р в  с.Веселівка Теплицького району Вінницької області – фахівець у галузі архітектурної освіти. Кандидат технічних наук (1985), професор (2005). Дійсний член Української академії архітектури (2007).

Детальніше...
 
Звітний концерт у Соболівській дитячій музичній школі
П'ятниця, 31 травня 2019 06:52

29 травня 2019 р. відбувся Звітний концерт у Соболівській дитячій музичній школі. Традиційно розпочав концертну програму Зразковий хоровий колектив школи (керівник Л. Белінська, концертмейстер О.Малаховська). Директор школи Лариса Белінська прозвітувала перед глядачами про досягнення учнів та творчих колективів школи в нинішньому навчальному році, а потім вручила Дипломи переможцям шкільного конкурсу "Учень року". Ними стали: Данилюк Тетяна, Колісник Юлія, Батурін Юлія, Дишленко Людмила, Мандибура Віталій, Мовчан Крістіна, Бондар Каріна, Скакодуб Ульяна та Поник Наталія.

Детальніше...
 
До відома сільгоспвиробників та експортерів сільськогосподарської продукції!
П'ятниця, 31 травня 2019 06:42

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує: низка країн світу, зокрема країни ЄС, Євразійського Економічного Союзу, Індонезії, Кенії, КНР, Туреччина висувають фітосанітарні вимоги щодо експорту деяких рослин та продуктів рослинного походження виключно із зон, ділянок та місць виробництва вільних від регульованих шкідливих організмів.

Детальніше...
 
До уваги громадян! Нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів почнуть діяти з 22 серпня 2019 року
Четвер, 30 травня 2019 10:25

Власники автомобілів з іноземними номерами отримали додатковий час для митного оформлення своїх автівок без посилених штрафних санкцій. Нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів почнуть діяти з 22 серпня 2019 року.

Детальніше...
 
Формування протиправної поведінки підлітка
Четвер, 30 травня 2019 09:44

Ситуація з підлітковою злочинністю в України вимагає впродовж останніх років є хвилюючою та потребує впровадження дієвої системи профілактики, яка б використовувала справді ефективні методи та передбачала координування зусиль і ресурсів як правоохоронних органів держави, так і громадськості.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше