Хто на сайті

На даний момент 67 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Петро Порошенко: Нова європейська країна – головний пам’ятник Героям Небесної Сотні
П'ятниця, 16 лютого 2018 11:05

Україна та весь український народ безумовно мають пам’ятати подвиг Героїв Небесної Сотні, проте найкращою шаною для них буде побудова нової європейської України, переконаний Президент Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Служба у справах дітей повідомляє
П'ятниця, 16 лютого 2018 09:17

16.02.2018 р. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, на якому було розглянуто питання: 1.  Про визначення способу участі батька у вихованні дитини та спілкуванні з нею.

Детальніше...
 
«Афганістан мовою документів: листи і спогади»
П'ятниця, 16 лютого 2018 08:22

Пам'ять! Гірка пам'ять! Вона ніколи не згасне. Вона ятрить мозок, збуджує уяву. 29 років минуло відтоді, як вийшли з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть матері забути загиблих і покалічених синів, а дружини та діти своїх чоловіків та батьків.

Детальніше...
 
Комарівська сільська рада повідомляє:
П'ятниця, 16 лютого 2018 08:15

Комарівська територіальна громада взяла участь в 14 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. В   Комарівському СК замінено 17 вікон на нові металопластикові, з енергозберігаючим ефектом та встановлено електроопалення у фойє та кімнаті гурткової роботи. Реалізація даного проекту  дала  змогу створити належні умови для роботи культурного закладу.

Детальніше...
 
УВАГА! ТРИВАЄ КОНКУРС «КРАЩА ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА УКРАЇНИ 2017»
П'ятниця, 16 лютого 2018 08:07

«Громадські ініціативи України» продовжують підтримувати та поширювати найкращий досвід громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні та запрошує до подачі заявок  для участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України ‘17».

Детальніше...
 
Валерій Коровій взяв участь у виїзному засіданні Ради з просування експорту
П'ятниця, 16 лютого 2018 08:03

13 лютого, в конференц-залі готелю «Франція» відбулося виїзне засідання Ради з просування експорту, в рамках «Експортного дня» організованого Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради, та ОБСЄ- Координатора проектів в Україні.

Детальніше...
 
Відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації Людмили Марцин щодо підсумків соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік
Четвер, 15 лютого 2018 14:40

Під час звіту була презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2017 році та основні завдання на 2018 рік. 

Детальніше...
 
На Тепличчині вшанували учасників бойових дій на території інших держав
Четвер, 15 лютого 2018 14:02

29 років тому останній солдат покинув афганську землю. Кожного року цього дня ми згадуємо і вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до всіх воїнів України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Детальніше...
 
«Хто кращий?»
Четвер, 15 лютого 2018 13:42

14 лютого до Дня Валентина в районному Будинку культури відбулась конкурсно-ігрова програма «Хто кращий?».

Команда чарівних жінок селища у складі: Світлани Галій, Ольги Кравцової, Лариси Миколайчук, Наталії Ковальчук та команда суперчоловіків: Олександр Ковтун, Вячеслав Яремчук, Юрій Ільницький, Руслан Бондар змагалися у семи раундах.

Детальніше...
 
Бібліотечні новини
Четвер, 15 лютого 2018 11:16


Віртуальна подорож «Найромантичніші історії кохання в Україні»

Минають століття, змінюються покоління, все оновлюється та набуває нового темпу розвитку, залишається те, що вічне... Любов...Почуття, яке змінює людей, розкриває їхні таланти, окрилює, допомагає подолати всі життєві труднощі і негаразди. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 из 388.