Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
7 травня в районному Будинку культури відбулись урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України
Понеділок, 07 травня 2018 10:08

Українська армія по праву пишається своєю історією, своїми традиціями. Ніколи наші війська не загарбували чужих територій, не посягали на чуже добро, чужі землі.

Детальніше...
 
Пройшли тренінги для вчителів англійської мови
Понеділок, 07 травня 2018 10:06

Наприкінці квітня – на початку травня на базі Теплицької  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено  очні тренінги  для вчителів англійської мови, які викладатимуть предмет у 1 класах наступного навчального року за сприяння Британської Ради.

Детальніше...
 
Глава Уряду: Енергосектор має бути прозорим і демонополізованим
Понеділок, 07 травня 2018 07:27

Енергетичний сектор України має бути прозорим, демонополізованим і конкурентним, -сказав в інтерв’ю агентству «Інтерфакс – Україна» Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. «У людей має бути право вибору, де їм купляти енергоресурс, по якій ціні і по якому сервісу, – це дуже важливо», - зазначив Глава Уряду.

Детальніше...
 
Переконаний, що Антикорупційний суд нам вдасться створити у першій половині року – Глава держави
Понеділок, 07 травня 2018 07:25

Президент Петро Порошенко впевнений, що процес створення Антикорупційного суду буде завершено вже у першому півріччі поточного року. «Ми прагнемо прискорити процес утворення Антикорупційного суду. Я переконаний, що нам це вдасться у першій половині року, можливо, ще у травні. І тоді ми отримаємо наступний транш», - заявив Глава держави в інтерв’ю виданню «Фокус» під час обговорення питання співробітництва України з Міжнародним валютним фондом.

Детальніше...
 
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ
Субота, 05 травня 2018 09:46

Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

Детальніше...
 
Президент: Відкриття в Україні нового заводу глобальної компанії – яскравий приклад успіху наших реформ
Субота, 05 травня 2018 09:21

Президент Петро Порошенко провів зустріч з виконавчим директором компанії Head та колишнім Спеціальним представником Прем'єр-міністра Великої Британії Гордона Брауна Йоганом Еліашем, який повідомив про рішення компанії побудувати нове найбільше виробництво саме в Україні – на Вінниччині.

Детальніше...
 
Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації
Субота, 05 травня 2018 08:36

Вчора у районній державній адміністрації провела засідання Державна надзвичайна протиепізоотична комісії з таким порядком денним:

Детальніше...
 
УВАГА! В зв’язку із змінами в порядку нарахування субсидій (постанова КМУ № 329 від 27.04.2018 р.)
Субота, 05 травня 2018 07:36

з 1 травня 2018 року призначення субсидії відбувається лише після подання нових заяви та декларації для таких категорій осіб:

Детальніше...
 
Заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби
П'ятниця, 04 травня 2018 13:11

Заразний вузликовий дерматит – це вірусне захворювання великої рогатої худоби, що характеризується появою вузликів на шкірі та слизових оболонках травного каналу й дихальних шляхів, ураженням очей та генералізованим лімфаденітом. Вірус вражає тварин будь-якого віку.

Детальніше...
 
На прийомі у голови райдержадміністрації
П'ятниця, 04 травня 2018 10:32

04.05.2018р. на  прийомі  у  голови  районної  держаної  адміністрації Марцин Л.І. побувала  жителька  с.  Завадівка  гр. Кальніченко  М.В.,  яка  у  своєму  зверненні  порушила   питання  щодо  правильності   нарахування  субсидії  та  про  розмір  доплати  до  пенсії за  отримані  нею нагороди.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 19 из 435.