Хто на сайті

На даний момент 68 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У музеї історії та етнографії Тепличчини пройшов тематичний захід «Скарби минувшини»
П'ятниця, 21 вересня 2018 12:47

19 вересня в  музеї історії та етнографії Тепличчини для учнів групи № 7 за професією «Плодоовочівник - кухар» І курсу Теплицького професійного аграрного ліцею було проведено тематичний захід «Скарби минувшини».

Детальніше...
 
На підтримку Всеукраїнської акції в Теплику відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди»
П'ятниця, 21 вересня 2018 12:35

На площі біля стадіону «Старт» в Теплику служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками районного Будинку дитячої творчості  21 вересня провели акцію - флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди».

Детальніше...
 
«Пакунок малюка» отримали батьки з новонародженими дітьми
П'ятниця, 21 вересня 2018 12:21

З метою забезпечення соціального захисту сімей з дітьми, підтримки розвитку відповідального батьківства та  виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» від 20 червня 2018 р. № 512, Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 21 вересня 2018 року було передано «пакунок малюка»  батькам з новонародженими дітьми.

Детальніше...
 
Проведено підготовку до навчань з питань цивільного захисту
П'ятниця, 21 вересня 2018 11:27

Відповідно Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік в Теплицькому районі в період з 18 по 19 вересня 2018 року проводилися планові навчання категорій слухачів: інструктори консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування (виїзна форма).

Детальніше...
 
Україна відзначатиме День партизанської слави
П'ятниця, 21 вересня 2018 10:40

Цього дня ми з вдячністю згадуємо мужність, стійкість та самовідданість ветеранів антинацистського опору – партизанів і підпільників.

За часів Другої світової війни тисячі синів і дочок України стали на захист своє рідної землі. Партизанський рух став своєрідним „третім фронтом", від якого залежали успіхи діючої армії.

Детальніше...
 
До Дня партизанської слави – пам’яті Андрія Кириловича Микитенка
П'ятниця, 21 вересня 2018 10:30

Вінниччина – край партизанської слави. Своїми героями – партизанами і підпільниками гордиться і наша теплицька земля. Найвидатніший з них - Андрій Кирилович Микитенко, який народився у 1912 році в сім'ї лісника в селі Пряжево Житомирської області. Був бажаною дитиною, адже батько мріяв виростити три сини, три соколи, як часто казав.

Детальніше...
 
Залежність страхового стажу від офіційних трудових відносин
П'ятниця, 21 вересня 2018 08:36

Розпорядженням уряду країни зобов’язано органи Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Національної поліції, Пенсійного фонду України, інші центральні органи виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування з жовтня 2018 року провести комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Детальніше...
 
Розпочався Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва
П'ятниця, 21 вересня 2018 06:28

Щорічний Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва засновано Держкомтелерадіо у 2007 році з метою сприяння розвитку дитячої періодики, удосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, підвищення ролі друкованих засобів масової інформації у вихованні підростаючого покоління, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.

Детальніше...
 
Президент гарантує вільні, чесні і демократичні вибори у 2019 році
П'ятниця, 21 вересня 2018 04:36

«Я як Президент гарантую вільні, чесні й демократичні вибори Глави держави, нового Парламенту, органів місцевого самоврядування так, як вони були проведені в 2014-15 роках», - завив Президент Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді з Посланням «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році».

Детальніше...
 
Триває міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», присвячена 85-тим роковинам Голодомору
П'ятниця, 21 вересня 2018 04:34

В Україні продовжується Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», ініційована Світовим Конгресом Українців і підтримана Міністерством закордонних справ України, Українським інститутом національної пам’яті та Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 18 из 475.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше