Хто на сайті

На даний момент 55 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Зміни до порядку призначення житлових субсидій розширюють коло їх отримувачів, - Мінсоцполітики
П'ятниця, 26 жовтня 2018 07:42

Головна філософія програми житлових субсидій - допомогу повинен отримати кожен, хто її потребує. Саме тому вивчення фахівцями проблемних питань під час реалізації програми житлових субсидій дозволило внести потрібні зміни до діючого механізму для адресного надання допомоги.

Детальніше...
 
Євросоюз спільно з Україною протидіятиме «повзучій анексії» Росією Азовського моря - Президент
П'ятниця, 26 жовтня 2018 07:41

«Вітаю схвалення важливої Резолюції Європарламенту щодо ситуації в Азовському морі. Російський агресор має зрозуміти, що всі його дії у порушення міжнародного права та двосторонніх угод і надалі зустрічатимуть рішучу та адекватну відповідь з боку демократичної спільноти», - наголосив Президент Петро Порошенко в соціальній мережі Facebook.

Детальніше...
 
Проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА у зв’язку із захворюванням собак на сказ на території Орлівської сільської ради
Четвер, 25 жовтня 2018 12:30

У зв’язку з виникненням в селі Орлівка захворювань домашніх м’ясоїдних тварин (собак) на сказ в районній державній адміністрації сьогодні пройшло засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Сльоти.

Детальніше...
 
Про 15 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад
Четвер, 25 жовтня 2018 12:12

За інформацією відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації в 2018 році від Теплицького району подано 37 проектів  у рамках 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад з них пройшли 9 на загальну суму 4565,1 тис.грн.  На реалізацію даних проектів з районного бюджету  виділено  1120,0 тис. грн., з обласного бюджету  1303,1 тис. грн.  

Детальніше...
 
Президент України прийняв вірчі грамоти у послів Ізраїля, Катару, Бельгії, Ісландії в Україні
Четвер, 25 жовтня 2018 07:05

Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у новопризначених послів в Україні – Держави Ізраїль, Держави Катар Королівства Бельгія, Республіки Ісландія.

Детальніше...
 
Держспецзв’язку попереджає про фішинговий портал реєстру е-декларацій
Четвер, 25 жовтня 2018 05:57

Прес-служба Держспецзв’язку попереджає, що, за інформацією Адміністратора Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – ДП УСС, у мережі Інтернет розміщено фішинговий ресурс Реєстру за адресою portal.nazk.org.ua.

Детальніше...
 
Підведено підсумки «Місячника цивільного захисту» в закладах освіти району
Середа, 24 жовтня 2018 13:44

З 17 вересня по 17 жовтня 2018 року в закладах освіти району проведено «Місячник цивільного захисту». З метою формування у дітей, учнівської молоді та працівників відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розпізнання та оцінки небезпеки, вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій в освітніх закладах відбулися відповідні заходи, а саме: 

Детальніше...
 
Проведено рейд «Неблагополучна сім’я»
Середа, 24 жовтня 2018 13:28

23 жовтня 2018 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з головним спеціалістом відділу освіти райдержадміністрації та інспектором ювенальної превенції сектору превенції Теплицького ВП Бершадського ВПГУНП було проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» в селах Комарівка та Погоріла.

Детальніше...
 
У райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Середа, 24 жовтня 2018 10:35

Сьогодні на зустріч були запрошені керівники агроформувань та фермерських господарств району,які  нараховують заробітну плату на рівні мінімальної. Всього в заході взяло участь 27 осіб.

Про вжиті заходи щодо підняття середньомісячної заробітної плати та легалізації робочих місць на підприємствах району проінформував перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Сльота.

Детальніше...
 
Виставка образотворчого мистецтва «Родина – джерело натхнення»
Середа, 24 жовтня 2018 10:17

 23 жовтня в районному Будинку культури відбулася презентація виставки образотворчого мистецтва «Родина – джерело натхнення» майстрів образотворчого мистецтва Тетяни Вірозуб і Романа Сєльського.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 17 из 485.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше