Хто на сайті

На даний момент 77 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Управління праці та соціального захисту населення інформує:
Середа, 18 квітня 2018 07:44

З метою уникнення подій, що можуть мати значний негативний вплив на життя та здоров’я людей в районі проводиться ряд  позапланових заходів  щодо стану пожежної безпеки та охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей( у торгівельно-розважальних закладах).

Детальніше...
 
В Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з гендерних питань
Середа, 18 квітня 2018 07:04

     17.04.2018 р. в Теплицькому районному центрі зайнятості для 14 безробітних відбувся семінар з гендерних питань. Мета: показати тенденції дотримання гендерної рівності в Україні, внесення гендерної складової  до програми реформ, міжнародні зобов’язання України щодо гендерної рівності у вирішенні питань пошуку підходящої роботи, подальшого працевлаштування.

Детальніше...
 
На XV обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад зареєстровано 734 проекти
Вівторок, 17 квітня 2018 12:06

30 березня 2018 року закінчився термін подання проектів до Дирекції конкурсу - Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації. У Конкурсі брали участь проекти, розроблені та подані органами місцевого самоврядування, органами місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад та районні ради Вінницької області:

Детальніше...
 
Цього літа OPERAFEST TULCHYN-2018 подарує своїм гостям незабутні враження
Вівторок, 17 квітня 2018 12:01

Про особливості та цікавинки, які очікують відвідувачів ІІ міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018 розповіли під час прес-конференції організатори та ідейні натхненники даного культурно-мистецького заходу.

Детальніше...
 
Власником землі в Україні має стати український фермер, – Володимир Гройсман
Вівторок, 17 квітня 2018 11:59

Єдиним власником землі в Україні має стати український фермер, сказав в ефірі «Свобода слова» на ICTV Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. «Власником землі має стати український фермер. Не холдинг, не іноземець. Власність на землю має належати українському фермеру. Це принципова позиція», - сказав Глава Уряду.

Детальніше...
 
Більше сорока країн погодилися взяти участь в складі миротворчої операції на Сході України – Президент
Вівторок, 17 квітня 2018 11:58

Більше сорока країн згодні взяти участь у миротворчій місії в окремих окупованих районах Донецької і Луганської областей задля встановлення в Україні миру, відновлення суверенітету та повернення її територіальної цілісності, повідомив Президент Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Розвиток професійної компетентності заступника директора в умовах модернізаційних змін в освіті
Вівторок, 17 квітня 2018 11:41

13 квітня 2018 року на базі Удицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар - практикум заступників директорів з навчально – виховної роботи закладів загальної середньої освіти «Розвиток професійної компетентності заступника директора в умовах модернізаційних змін в освіті». 

Детальніше...
 
Що загрожує аліментнику?
Вівторок, 17 квітня 2018 07:54

Нагадуємо, 06 лютого, вступив в дію Закон про посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів. А на початку січня Президент України підписав закон, який дозволяє зменшити заборгованість зі сплати аліментів, а також забезпечить належне утримання осіб, які отримують аліменти. Саме це є приводом збільшення звернень громадян до Гайсинського місцевого центру з надання БВПД з питаннями щодо виплати аліментів.

Детальніше...
 
Гайсинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує набір працівників на посади:
Домашня
Вівторок, 17 квітня 2018 07:52

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел. Сьогодні система надання безоплатної правової допомоги в Україні – це мережа зі 120 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 427 бюро правової допомоги з надання такої допомоги у всіх регіонах України. На даний час у системі безоплатної правової допомоги Вінниччини вільні наступні вакансії.

Детальніше...
 
Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям 2018
Вівторок, 17 квітня 2018 07:41

 У зв’язку з численними надходженнями звернень на урядову «гарячу лінію» та місцеві органи соціального захисту населення щодо відмови у призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям управління праці та соціального захисту населення Теплицької РДА надає роз’яснення про порядок призначення такої  допомоги.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 из 411.