Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Банер
ProZorro удосконалює роботу електронних майданчиків
П'ятниця, 11 серпня 2017 05:04

9 серпня, Уряд ухвалив постанову, яка вносить зміни до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків. Ці зміни удосконалюють функціонування електронної системи закупівель “ProZorro”.

Детальніше...
 
До відома
Четвер, 10 серпня 2017 11:44

Відділ агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації надає оперативні дані про хід збирання зернових ранньої групи станом на 10.08.2017р.

Детальніше...
 
Стан дотримання законодавства про працю та зайнятість населення
Четвер, 10 серпня 2017 10:23

Протягом липня поточного року районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення відвідано 30 суб’єктів підприємницької діяльності, розташованих на території Теплицького району. Під час рейду виявлено  10 найманих працівників, які працюють без належного оформлення трудових відносин.

Детальніше...
 
Питання охорони праці в агропромисловому комплексі
Четвер, 10 серпня 2017 10:20

Особливо актуальним це питання постає в період жнивної кампанії. Отже, протягом звітного періоду 2017 року на підприємствах АПК Теплицького району відсутні  випадки виробничого травматизму. З початку року працівниками відділу праці управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації проведено вивчення стану охорони праці на 33  підприємствах агропромислового комплексу, з них 1 спільно з інспекторами управління Держпраці у Вінницькій області. Під час інспектування виявлено більше 180 порушень.

Детальніше...
 
Перевірка у структурному підрозділі райдержадміністрації
Середа, 09 серпня 2017 12:24

8 серпня цього року спеціаліст відділу організаційної та загальної роботи апарату районної державної адміністрації (з питань контролю) Олена Надемчук провела перевірку з організації контролю за виконанням документів органів виконавчої влади вищої ланки в секторі у справах сім’ї, молоді та спорту відділу освіти райдержадміністрації, який нині очолює Віктор Червінчук. Олена Миколаївна не лише перевіряла діяльність даного сектору з питань контролю, але й надала необхідну методичну допомогу.

Детальніше...
 
Навчально - методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області застерігає: Дбайте про безпеку дітей під час літніх канікул!
Середа, 09 серпня 2017 09:58

Тривають літні канікули. Такий бажаний для кожної дитини період, коли часу на дозвілля з'являється більше, а батьківського контролю — відповідно менше. На жаль, окрім веселощів, влітку на дітей також чекає і безліч небезпек.

Детальніше...
 
Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників
Вівторок, 08 серпня 2017 13:19

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Детальніше...
 
Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє:
Вівторок, 08 серпня 2017 05:22

Станом на 07.08.2017р. до бюджету Теплицького  району надійшло доходів в сумі  36 085 214,15 грн., тобто 93,8 % уточнених призначень звітного періоду (38 474 771 грн.), в т. ч.:

Детальніше...
 
Світла пам'ять НЕМИРОВСЬКІЙ Наталії Петрівні – головному спеціалісту відділу організаційної та загальної роботи апарату райдержадміністрації
Понеділок, 07 серпня 2017 12:59

Теплицька районна державна адміністрація з глибоким сумом повідомляє про тяжку втрату. Через важку  хворобу на 58 році пішла з життя наша колега, головний спеціаліст відділу організаційної та загальної роботи апарату Теплицької районної державної адміністрації НЕМИРОВСЬКА Наталія Петрівна.

Детальніше...
 
Виконання в районі плану міжвідомчих заходів з адаптації до мирного життя учасників АТО
Понеділок, 07 серпня 2017 05:21

На виконання розпорядження КМУ «Про затвердження плану міжвідомчих заходів з адаптації до мирного життя учасників АТО» управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводиться робота відносно отримання послуг соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Детальніше...
 
Дія програми реімбурсації ліків у Теплицькому районі
Понеділок, 07 серпня 2017 05:20

Урядова програма «Доступні ліки» введена в дію з 1 квітня 2017 року та поширюється на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового  діабету ІІ типу та бронхіальної астми. З державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримано кошти в сумі 437499,70 грн.

Детальніше...
 
Забезпечення учасників АТО санаторно-курортним лікуванням
Понеділок, 07 серпня 2017 05:19

Відповідно до Заходів із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників АТО та забезпечення  постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням три наших земляки – учасники АТО зможуть цьогоріч оздоровитися за рахунок державних коштів. Загалом на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 17 осіб даної категорії.

Детальніше...
 
Майже на три мільйони гривень обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву надав кредитів на придбання доступного житла в Тростянці
Понеділок, 07 серпня 2017 05:18

В серпні цього року заплановано введення в експлуатацію 12-ти квартирного житлового будинку в смт. Тростянець. За словами першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, який днями здійснив перевірку готовності цього будинку до експлуатації, його будівництво розпочалося у 2013 році в рамках реалізації Регіональної цільової програми будівництва доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки.  Загальна  вартість становить 5 млн. грн.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує стосовно монетизації субсидій
П'ятниця, 04 серпня 2017 12:20

На даний час спеціалістами управління сформовано списки осіб, які станом на 01 травня 2017року  мали на рахунках зекономлені кошти невикористаних субсидій, та передано в кожну сільську раду. Сільські ради у свою чергу надали частину заяв від населення із супровідними листами. На сьогодні таких заяв надійшло 4150 - на газопостачання та 45 - на електроопалення.

Детальніше...
 
Рейд комітету доступності райдержадміністрації
П'ятниця, 04 серпня 2017 11:02

Сьогодні комітет доступності районної державної адміністрації провів рейд по Теплику стосовно відповідності вимогам Державних будівельних норм доступу маломобільних груп населення до будівель закладів соціальної сфери району, місць надання різноманітних послуг, закладів торгівлі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 из 224.