Хто на сайті

На даний момент 58 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Ми уважно переглянемо всі міжнародні договори, укладені в рамках СНД, і вийдемо із тих, в яких знайдемо бодай найменшу невідповідність національним інтересам – Президент
Понеділок, 21 травня 2018 07:55

Українські громадяни зробили вибір у напрямку Європи і впевнено продовжують рух від Росії та її впливу до сім’ї європейських народів, наголошує Президент Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Валерій Коровій: Сьогодні серце Європи тут – у нашій рідній Вінниці
Понеділок, 21 травня 2018 07:53

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації у своєму виступі на урочистому відкритті Дня Європи у Вінниці.

Детальніше...
 
Теплицький районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді ШУКАЄ ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ!
П'ятниця, 18 травня 2018 11:46

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. 

Детальніше...
 
Робоча нарада із фахівцями з соціальної ради
П'ятниця, 18 травня 2018 11:36

16  травня  2018 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено   робочу нараду  із фахівцями з соціальної ради  на тему: «Проведення інформаційної компанії щодо пошуку та підбору кандидатів у патронатні вихователі».

Детальніше...
 
Увага!
П'ятниця, 18 травня 2018 08:52


30 травня 2018 року в м.Вінниця відбудеться ІІІ Регіональний Форум громадських ініціатив.

Метою форуму є налагодження партнерських стосунків між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних та донорських структур задля вирішення сучасних викликів, що є в суспільстві.

Детальніше...
 
Новонароджені вінничани отримали свої перші вишиванки від керівництва області
П'ятниця, 18 травня 2018 08:48

У перинатальному центрі інтенсивної терапії Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова, 17 травня,  у рамках обласної акції «Народжені у вишиванках» до Всесвітнього дня вишиванки голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій  вручив  вишиті сорочки ручної роботи новонародженим вінничанам.

Детальніше...
 
Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
П'ятниця, 18 травня 2018 08:47

Щороку 18 травня ми згадуємо жахливу подію, яка стала трагедією для усіх кримських татар – річницю депортації кримськотатарського народу 1944 року. Майже двісті тисяч осіб було депортовано з Криму за наказом Сталіна, близько восьми тисяч загинуло під час перевезення.

Детальніше...
 
Президент України зустрівся зі Спеціальним представником США по Україні
П'ятниця, 18 травня 2018 08:46

Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером. Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та відзначили важливість розгортання миротворчої місії ООН на його окупованій частині.

Детальніше...
 
Сьогодні — День боротьби за права кримськотатарського народу
П'ятниця, 18 травня 2018 07:20

Депортація кримських татар, розпочата 18 травня 1944 року, — один з найбільших злочинів радянського режиму, вчинених ним під час Другої світової війни. Понад 20 років в СРСР повністю заперечувався злочинний характер цих дій.

Детальніше...
 
З Днем Вишиванки!

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 14 из 435.