Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Легалізація заробітної плати
Четвер, 07 вересня 2017 10:19

Сьогодні ні для кого не є секретом, що трудові відносини між найманими працівниками та роботодавцями нерідко не відповідають нормам чинного законодавства.Особи, які працевлаштовуються без офіційного оформлення, позбавляють себе лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, трудового стажу, пенсії, втрачають відпустки.

Детальніше...
 
Стан сплати орендної плати за землю
Четвер, 07 вересня 2017 10:17

У Теплицькому районі на підставі 15598 діючих договорів оренди між власниками земельних часток (паїв) та орендарями в обробітку знаходиться 40405 гектарів землі. Загальна сума орендної плати становить  70 млн. 502 тис. гривень.

Детальніше...
 
Сесія Теплицької районної ради
Четвер, 07 вересня 2017 07:20

 
Держенергоефективності спільно з ПРООН в Україні працюватимуть над механізмами стимулювання енергомодернізації бюджетних установ
Четвер, 07 вересня 2017 08:31

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із керівником Проекту ПРООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО» Сергієм Варгою та експертами обговорили пріоритетні завдання для масштабного впровадження енергосервісу у бюджетній сфері та необхідні для цього фінансові інструменти.

Детальніше...
 
Уряд затвердив порядок розрахунку середньозважених тарифів на тепло з газу для подальшого встановлення тарифів на тепло з альтернативних джерел
Четвер, 07 вересня 2017 08:17

6 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.

Детальніше...
 
Тривають роботи по будівництву районної поліклініки
Середа, 06 вересня 2017 14:07

Швидкими темпами проводяться роботи по будівництву районної поліклініки. Нова бригада змушена, окрім основної роботи, займатися усуненням недоліків роботи своїх колег, які працювали раніше.      Але попри усі труднощі робота кипить:  проводяться внутрішні оздоблювальні роботи та благоустрій прилеглої території.

Детальніше...
 
Кадрові призначення
Середа, 06 вересня 2017 14:06

Сьогодні в районній державній адміністрації  публічно та урочисто склала Присягу державного службовця Легка Дар’я Вадимівна- головний спеціаліст вiддiлу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Стартував всеукраїнський фотоконкурс пам’яток культурної спадщини
Середа, 06 вересня 2017 11:39

Щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», мета якого — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії, триватиме до 30 вересня. Десять світлин, що отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

Детальніше...
 
Соціальний супровід учасників АТО
Середа, 06 вересня 2017 10:38

У межах «Комплексної районної програми соціального захисту населення Теплицького району на 2016-2020 роки» в районі проводиться соціальний супровід, організація реабілітації та надання пільг учасникам антитерористичної операції, у тому числі демобілізованим.

Детальніше...
 
Адаптація учасників антитерористичної операції
Середа, 06 вересня 2017 10:35

У районі триває робота з професійної та соціальної адаптації учасників АТО. Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації в телефонному режимі проводяться співбесіди з кожним із учасників АТО, які виявили бажання навчатись за бюджетною програмою «Заходи з соціальної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених в запас або у відставку)».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 14 из 353.