Хто на сайті

На даний момент 129 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Загальні збори громадян пройшли у трьох сільських громадах
Четвер, 28 березня 2019 14:04

Сьогодні у Марківській, Побірській та Пологівській сільських громадах відбулися загальні збори громадян. У їхній роботі взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Марцин, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Олександр Чех зі своїм заступником Анатолієм Вігуновим, начальник управління агропромислового розвитку РДА Олександр Арнаута та заступник начальника Гайсинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Ірина Мазуренко.

Детальніше...
 
Президент: Підвищення соціальних стандартів та забезпечення пенсіонерів – це політика боротьби з бідністю
Четвер, 28 березня 2019 09:12

Президент Петро Порошенко наголошує, що монетизація субсидій, індексація пенсій, разова виплата до мінімальної пенсії, допомога багатодітним родинам – це комплекс заходів, які є частиною програми боротьби з бідністю.

Детальніше...
 
Про діяльність районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення в березні місяці поточного року
Четвер, 28 березня 2019 08:34

Районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення проведено в березні 2019 року рейдове відвідування суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність в смт. Теплик Теплицького району. По закладах харчування районного центру проведено наради з працівниками (всього-20 осіб) та роз’яснено їх права в оплаті праці та трудових відносинах.

Детальніше...
 
Усе життя-Театр
Середа, 27 березня 2019 14:48

   27 березня відзначається Міжнародний день театру. За переказами, хоча істориками це не доведено, саме 27 березня відбулась прем’єра першої театральної вистави у Стародавньому Римі. З ініціативою святкування Дня театру виступив у 1961 році Міжнародний інститут театру. Тепер цей день став святом театральних діячів і працівників всіх театрів. Низка театрів бере участь у театральних фестивалях, концертах, інші готують прем’єрні вистави.

Детальніше...
 
Ще у трьох територіальних громадах Тепличчини відбулися загальні збори громадян
Середа, 27 березня 2019 13:41

Сьогодні в Степанівській, Костюківській та Маломочульській громадах району відбулися підсумкові збори. Від районної влади у них взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Районна служба у справах дітей повідомляє
Середа, 27 березня 2019 06:57

 26.03.2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, на якому було розглянуто питання:

1. Про стан утримання та виховання дитини  у сім’ї К., жителів села Брідок Теплицького району Вінницької області.

Детальніше...
 
Штучно організувати протести ні в кого ще не виходило і не вийде - Президент гарантує захист волевиявлення громадян
Середа, 27 березня 2019 05:49

Президент Петро Порошенко наголосив, що спостерігати за проведенням президентських виборів буде найбільша за всю історію України кількість міжнародних спостерігачів.

Детальніше...
 
Мешканці регіону зможуть отримати ІD-картки у підрозділах УДМС України у Вінницькій області 30 – 31 березня
Середа, 27 березня 2019 05:42

Звертаємо увагу мешканців Вінницької області, що у зв’язку з проведенням чергових виборів президента України, у всіх територіальних підрозділах УДМС України у Вінницькій області  30 та 31 березня з 09.00 до 18.00 чергуватимуть  працівники, які надають послугу з видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та вклейки фото по досягненню 25-ти  або 45-ти років.

Детальніше...
 
Президент закликав не повторювати помилок минулого, коли втрата єдності українців призводила до втрати державності
Середа, 27 березня 2019 05:41

Президент Петро Порошенко під час зустрічі зі студентами та викладачами Національного університету біоресурсів і природокористування України наголосив, що єдність українців у ці п’ять років дала нам шанс на європейське майбутнє. Водночас  він зауважив, що й раніше, 100 років тому, такі шанси були, але їх  було втрачено.

Детальніше...
 
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕПЛИЦЬКОГО РАЙОНУ
Вівторок, 26 березня 2019 15:15

Згідно проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» можливо з 1 квітня 2019 року, припинення дії «червоного списку», тобто цей документ  розроблено з метою економії бюджетних коштів,виділених на первинну допомогу,шляхом пришвидшення переходу закладів охорони здоров’я,що надають первинну медичну допомогу, на повне фінансування за «зеленим списком» та припинення дії «червоного списку» з 1 квітня 2019 року. Також проектом запропоновано удосконалити окремі аспекти казначейського обслуговування оплати послуг первинної медичної допомоги за договорами про медичне обслуговування населення.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 14 из 529.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше