Хто на сайті

На даний момент 139 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про проведення спільного засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованост
Четвер, 16 травня 2019 11:49

16 травня 2019  року в приміщенні райдержадміністрації відбулось спільне засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної  тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Сльоти.

Детальніше...
 
Міжнародний день сім’ї


15 травня щорічно відзначають Міжнародний день cім’ї.  На жаль, в сучасному світі поняття сімейних цінностей часто буває спотворено. Раніше cім’я цінувалася понад усе, її цілісність і міцність. Вона будувалася на повазі і взаємодопомоги, на передачу життєвих принципів і досвіду молодому поколінню.

Детальніше...
 
Працівники районної державної адміністрації та районної ради долучилися до відзначення в Україні Дня вишиванки
Четвер, 16 травня 2019 06:43

Щороку в травні Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Втім, мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, до школи чи просто у справах.

Детальніше...
 
Делегація дітей пільгових категорій Теплицького району стала учасником обласного свята «Моя сім’я – моя гордість»
Четвер, 16 травня 2019 08:02

14 травня у Вінниці за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації були проведені заходи для дітей з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Детальніше...
 
«Правильне дозвілля – формування самодисципліни» - тема зустрічі з прийомними батьками та батьками-вихователями
Середа, 15 травня 2019 13:16

14 травня 2019 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено групу зустрічей для прийомних батьків та батьків-вихователів на тему: «Правильне дозвілля – формування самодисципліни».

Детальніше...
 
Виїзна акція служби зайнятості в с.Степанівка
Середа, 15 травня 2019 11:27

 Інформування роботодавців і  населення про послуги служби зайнятості – це важлива складова успіху працевлаштування безробітних осіб.

 Виїзна акція служби зайнятості у Степанівську територіальну громаду відбулася 14 травня 2019 року. Фахівці Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ, на чолі з директором Володимиром Підвашецьким зустрілися із сільським головою Володимиром Пурдиком і зареєстрованими безробітними та особами, які шукають роботу.

Детальніше...
 
«Найвизначніший український повістяр»
Середа, 15 травня 2019 08:41

 Панас Мирний  був винятково скромною, чесною, працьовитою людиною. «Вся моя слава - Україна, якби я їй добра хоч на мачину зробив, то б мені і була слава, я більшої не хочу. Якби я зміг показати безталанную долю життя людського, високою його душу, тепле серце, як вони є у мирі, то б моя слава була, і моя надія справдилася…Через це я і пишу…».

Детальніше...
 
З 1 липня підвищиться вартість оформлення паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон
Середа, 15 травня 2019 04:58

Управління ДМС  у Вінницькій області повідомляє, що з 1 липня в Україні підвищиться вартість адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (згідно постанови КМУ №371 від 24 квітня 2019 року).

Детальніше...
 
Конкурс краси і грації «Пані Теплик– 2019»
Вівторок, 14 травня 2019 08:22

11 травня в приміщенні районного Будинку культури відбувся конкурс краси і грації «Пані Теплик– 2019», присвячений Міжнародному дню матері, яке відзначається в другу неділю травня.

Детальніше...
 
Історична година «Видатна постать української історії»
Вівторок, 14 травня 2019 06:23

  10 травня 2019 року виповнилося 140 років від дня народження Симона Васильовича Петлюри. Голова Директо­рії УНР, Головний Отаман війська УНР, талановитий журна­ліст, публіцист, реда­ктор, літературний критик-Симон Васи­льович Петлюра-один із найпослідовніших творців Української держави початку XX ст. та одна з най­потужніших і найвизначніших постатей української історії цього періоду. Він представляв яскраву дер­жавницьку ідеологію, завдяки чому став символом українських визвольних змагань 1917-1920-х рр.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 14 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше