Хто на сайті

На даний момент 55 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про стан закупівлі молока в населення району за 2017 рік
Вівторок, 16 січня 2018 12:56

Відділом агропромислового розвитку опрацьовано оперативні дані територіальних громад району про стан закупівлі молока в населення за 2017 рік. За отриманими даними закупівля молока від населення проводиться 44 молокоприймальними пунктами, які обладнані  холодильними установками, екомілками. Мають постійне водопостачання, каналізацію, опалення та інше необхідне обладнання і інвентар. Діюча система заготівлі молока повністю охоплює всі приватні господарства району, які займаються виробництвом молока.

Детальніше...
 
ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!
Вівторок, 16 січня 2018 08:43

Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження життя та здоров’я своїх підлеглих, що до речі є першим пріоритетом в арміях країн НАТО.

Детальніше...
 
На Вінниччині розпочала роботу виставка «Погляд АТО: 1000 облич»
Вівторок, 16 січня 2018 08:31

15 січня, о 15:00 у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося відкриття персональної фотовиставки Леоніда Шрайбікуса «Погляд АТО: 1000 облич». На світлинах, які представлені на експозиції – учасники АТО з різних куточків України та навіть Грузії. Це десантники 95 бригади, воїни добровольчих батальйонів «Донбас», «Айдар», грузинського батальйону та інших підрозділів Збройних Сил України.

Детальніше...
 
Мистецький етнофестиваль «Різдво в Буші»
Понеділок, 15 січня 2018 12:26

На Старий Новий рік, 13 січня, на території державного історико-культурного заповідника «Буша» вперше відбувся мистецький етнофестиваль «Різдво в Буші».

Детальніше...
 
Різдвяні передзвони
Понеділок, 15 січня 2018 08:51

12 січня  районна сцена зібрала щедрівників та колядників на ІХ–ий районний фестиваль народної творчості«Різдвяні передзвони». Вперше  свято «Різдвяні передзвони» провели  в 2010 році і з того часу воно стало улюбленим для жителів нашого району. З кожним роком все більше і більше  представників з різних сіл приїздять, щоб показати кращих колядників, кращі вертепи, смачну випічку та кутю, якою пригощають наших гостей.

Детальніше...
 
Президент підписав Указ про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування
Понеділок, 15 січня 2018 08:36

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа». Глава держави видав відповідний документ з метою забезпечення додержання прав і законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, посилення захисту їх особистих і майнових прав.

Детальніше...
 
З 01.01.2018 року Україна повністю переходить до процедур підтвердження відповідності, сертифікації продукції та послуг за європейськими принципами
Понеділок, 15 січня 2018 08:33

У системі сертифікації ДП «Вінницястандартметрологія» Ви можете підтвердити відповідність продукції (послуг) вимогам технічних регламентів та/або провести сертифікацію в законодавчо регульованій та добровільній сферах.

Детальніше...
 
Мистецький проект «Різдво в Буші» зібрав тисячі шанувальників новорічно-різдвяних народних традицій та обрядів
Понеділок, 15 січня 2018 08:28

13 січня, в рамках відзначення новорічно – різдвяних свят, за ініціативи та під патронатом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, на території державного історико-культурного заповідника «Буша» відбулось відкриття мистецького проекту «Різдво в Буші».

Детальніше...
 
Робоча нарада з підготовки матеріалів до карти пріоритетів і цілей райдержадміністрації
П'ятниця, 12 січня 2018 13:00

Під керівництвом першого заступника районної державної адміністрації Юрія Сльоти 11 січня відбулася робоча нарада, у роботі якої взяли участь: керівник апарату  райдержадміністрації Вадим Бойко та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Метою зібрання стала підготовка матеріалів до карти пріоритетів і цілей Теплицької районної державної адміністрації на 2018 рік.

Детальніше...
 
Минулий рік став роком соціальних перетворень, 2018 рік має стати часом важливих економічних змін, - Глава Уряду під час зустрічі з експертами
П'ятниця, 12 січня 2018 08:07

Минулий 2017 рік став роком початку фундаментальних змін в соціальній сфері – передусім в освіті, медицині, пенсійній системі, а головне завдання на 2018 рік – впровадження важливих перетворень в економіці. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками експертного середовища. Глава Уряду ініціював дискусію з метою обговорення «дорожньої карти» спільної роботи на 2018 рік і визначення акцентів, які протягом найближчих місяців мають стати основою ключових для держави рішень.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 13 из 388.