Хто на сайті

На даний момент 44 гостей на сайті

Банер

Партизанський ватажок
П'ятниця, 10 лютого 2017 13:24

10 лютого в бібліотеці відбулася хвилина пам’яті «Партизанський ватажок» присвячена до 105 річчя від дня народження Андрія Кириловича Микитенка, який народився 12 лютого 1912 року. Уродженець с. Пряживо Житомирської області. До війни працював головним агрономом Теплицького райземвідділу Вінницької області. З перших днів фашистської окупації району А.К. Микитенко за дорученням обласних органів розгорнув активну діяльність в організації боротьби з ворогом.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про укладання нових або продовження дії раніше укладених колективних договорів на 2017 рік, нову методологію обчислення заробітної плати
Четвер, 09 лютого 2017 11:13

Сучасний колективний договір, укладений з урахуванням можливостей підприємства, повинен ураховувати та забезпечувати життєво важливі потреби працівників – збереження робочих місць, гідну заробітну плату та недопущення її заборгованості, безпечні умови праці для збереження здоров’я, розширення соціальних гарантій та визначення конкретного механізму їх реалізації. Такий колдоговір − основа соціального захисту працівників, цей документ дисциплінує та згуртовує трудовий колектив, підвищує відповідальність адміністрації підприємства, мотивує працювати якісно і продуктивно.

Детальніше...
 
Сергій Савчук: Продовжено дію Урядової програми «теплих» кредитів на 2017 рік
Четвер, 09 лютого 2017 09:00

«Сьогодні Уряд продовжив дію вже популярної програми «теплих» кредитів на 2017 рік та удосконалив порядок надання відшкодування за нею. Найближчим часом українці вже зможуть у повному обсязі використовувати можливості цієї програми та залучати безповоротну фінансову допомогу від держави на заходи з енергоефективності» - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук відповідне рішення Кабінету Міністрів України, яке прийнято сьогодні, 8 лютого, на засіданні Уряду.

Детальніше...
 
До уваги громадян!
Четвер, 09 лютого 2017 08:32

14 лютого 2017 року о 9:00 у с. Веселівка відбудеться виїзний прийом громадян працівниками Теплицького бюро правової допомоги за адресою: с. Веселівка Теплицького району (у приміщенні Веселівської сільської ради).

Детальніше...
 
В області триває обов’язкова онлайн-реєстрація проектних заявок для участі в чотирнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад у 2017 році
Середа, 08 лютого 2017 06:30

В рамках Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад на 2017 рік щодо реалізації проектів екологічного спрямування, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», можуть приймати участь проекти за наступними основними напрямками:

Детальніше...
 
«Він вірив у любов, і людяність»
Вівторок, 07 лютого 2017 13:33

Ча́рлз Діккенс -   один із найпопулярніших романістів  вікторіанської епохи. Твори Діккенса пронизані дотепністю, що вплинула на оригінальність національного характеру і способу мислення, відомого у світі як «англійський гумор». Популярність творів Діккенса завжди була дуже високою, вони ніколи не припиняли видаватися. Деякі критики називали Діккенса майстром прози та хвалили за численних унікальних персонажів і яскраве зображення суспільства, інші ж звинувачували його в надмірній сентиментальності, незвичайних подіях та гротескних образах.

Детальніше...
 
Розпочалась реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році
Вівторок, 07 лютого 2017 09:25

Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься з 06 лютого до 17 березня 2017 року. Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Детальніше...
 
ІІ регіональний форум «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад»
Вівторок, 07 лютого 2017 06:46

Про проведені нами форуми в Гайсиньському, Бершадському, Теплицькому та Тростянецькому районах! Дякую за підтримку нардепу Микола Кучер, громадам, очільникам районів, керівниці проекту ЄС в Вінницькій області та експерту ВОАОМС Наталі Гижко, начальнику управління дозволів, природоохоронних програм, моніторингу та комунікацій ОДА Оксані Швець ,координатору програми по доступності ГО «Гармонія» Людмила Нецкін, помічнику народного депутата Павлу Морозу, ГО "Соціальний центр МхП", соціально відповідальному бізнесу та кожній громаді, яка повірила нам і зробила серйозну роботу у підготовці проектів! Як результат роботи залучено 60 млн грн. В розвиток зазначених районів.

Детальніше...
 
Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» оголошує про початок надання грантів
Понеділок, 06 лютого 2017 14:07

Інформуємо, що проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує про початок конкурсу у межах власного Фонду стратегічних інвестицій згідно з Річним програмним запитом (APS) №01 (додається).

Детальніше...
 
Інформація ГО "Єврорегіон Дністер"
Понеділок, 06 лютого 2017 14:04

Інформація ГО "Єврорегіон Дністер"

 
Фонд «Монсанто» приймає грантові пропозиції
Понеділок, 06 лютого 2017 11:07

Інформуємо, що Фонд «Монсанто» оголосив початок чергового раунду прийому пропозицій соціальних проектів від громадських організацій на розвиток сільських територіальних громад, що триватиме з 1 січня до 28 лютого 2017 року.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!!! Важливо!

Шановні земляки, до 09 лютого 2017 року в приміщенні райдержадміністрації проводиться збір гуманітарної допомоги для бійців, які перебувають на передовій. Збір продуктів тих, які не перемерзають. Дякуємо за розуміння!

 
Теплицький районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області інформує:
П'ятниця, 03 лютого 2017 07:42

На засіданні Уряду 28 грудня 2016 року схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України « Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №502», яким розширено перелік міст України, де запроваджується реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 из 203.