Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Банер

Урочисті проводи призовників до Збройних Сил України
Понеділок, 03 квітня 2017 11:14

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2017 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Детальніше...
 
Виїзний прийом громадян працівниками Теплицького бюро
Понеділок, 03 квітня 2017 10:18

06 квітня 2017 року о 09:00 у с. Залужжя відбудеться виїзний прийом громадян працівниками Теплицького бюро правової допомоги за адресою: с. Залужжя Теплицького району (у приміщенні сільської ради).

Детальніше...
 
До уваги представників бізнесу - запрошення взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» у Казахстані!
Понеділок, 03 квітня 2017 10:14

З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього». Участь України в ЕКСПО 2017 - це унікальний шанс презентувати міжнародній спільноті – представникам більше 100 країн світу - потенціал використання відновлюваних джерел енергії, а також зацікавити та мотивувати потенційних інвесторів працювати в Україні!

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення повідомляє
Понеділок, 03 квітня 2017 08:47

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації інформує  військовослужбовців про можливість безкоштовного навчання кандидатів у судноводії малих/маломірних моторних суден.

Детальніше...
 
Вінниччина готується до відзначення 140-річчя від дня народження геніального митця Миколи Леонтовича
Понеділок, 03 квітня 2017 05:53

Нещодавно під керівництвом заступника голови-директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка в приміщенні обласної державної адміністрації відбулось засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення 140-річчя від дня народження видатного українського композитора Миколи Леонтовича.

Детальніше...
 
Як з 1 квітня отримати доступні ліки: алгоритм дій
П'ятниця, 31 березня 2017 12:06

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма "Доступні ліки". Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Детальніше...
 
5 фактів та 5 міфів про міжнародні закупівлі ліків
П'ятниця, 31 березня 2017 12:02

Два роки тому Верховна Рада ухвалила закон про здійснення державних закупівель ліків через міжнародні організації, який зобов’язав Міністерство охорони здоров’я делегувати цим організаціям придбання низки препаратів. Виправданість такого кроку переконливо доведена практикою – залучення міжнародників до закупівель дозволило зекономити бюджетні кошти за рахунок придбання ліків без корупційних схем, пацієнти отримали більше препаратів для лікування. Проте за цей час довкола процесу закупівлі ліків з’явилось чимало міфів. Наводимо беззаперечні факти щодо міжнародних закупівель ліків та спростовуємо найпоширеніші міфи.

Детальніше...
 
Про завершення опалювального сезону 2016-2017 років
П'ятниця, 31 березня 2017 09:50

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про теплопостачання”, “Про питну воду та питне водопостачання”, наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378 “Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за № 1310/16001, наказу Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71 та п. 9.7 ДБН В.2.5-39:2008 «Теплові мережі», а також враховуючи середньодобову температуру зовнішнього повітря вище +80С впродовж останніх трьох діб:

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує:
П'ятниця, 31 березня 2017 06:45

Відповідно до статті 18 закону країни «Про охорону праці» : Посадові особи, діяльність яких пов'язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу і періодично, один раз на три роки, проходять навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

Детальніше...
 
Нарада за участю голів селищної та сільських рад району
П'ятниця, 31 березня 2017 06:39

30 березня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулась нарада за участю голів селищної та сільських рад району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації (за окремим списком) під головуванням голови Теплицької райдержадміністрації Марцин Л.І., з питань, які стосуються весняного призову на військову службу та служби за контрактом в Збройних Силах України, реорганізації навчальних закладів району, надання послуг автоперевізником, проведення весняної акції з благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів району.

Детальніше...
 
Нові паспорти громадянина України для виїзду за кордон
Четвер, 30 березня 2017 13:37

З 27.03.2017 року Теплицький районний сектор Державної міграційної  служби розпочав виготовляти закордонні паспорти нового зразка з безконтактним електронним носієм.

Детальніше...
 
Про стан закупівлі молока в районі
Четвер, 30 березня 2017 13:19

Відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації опрацьовано оперативні дані територіальних громад району про стан закупівлі молока в населення за січень-лютий поточного року. За отриманими даними закупівля молока від населення проводиться 43 молокоприймальними пунктами, які обладнані  холодильними установками, екомілками. Мають постійне водопостачання, каналізацію, опалення та інше необхідне обладнання і інвентар. Діюча система заготівлі молока повністю охоплює всі приватні господарства району, які займаються виробництвом молока.

Детальніше...
 
Театральне мистецтво України
Четвер, 30 березня 2017 05:50

До Міжнародного дня театру  в Теплицькій ЦБ проведено інформаційну годину «Театральне мистецтво України». Бібліотекар Гелетюк Т.В. ознайомила присутніх з історією театрального мистецтва ХІХ століття, та з видатними корифеями українського театру.   Користувачі переглянули відео «Гра долі. М. Старицький» та уривок з його вистави «За двома зайцями», ознайомилися з викладкою літератури «Золотий вік українського театру».

Детальніше...
 
Мистецтво народжене жіночою любов'ю
Четвер, 30 березня 2017 05:46

В читальній залі нашої бібліотеки цікаво пройшла художня година «Мистецтво народжене жіночою любов'ю» на якій велася мова про широко знану майстриню декоративного малярства Марфу Ксенофонтівну Тимченко. Яка більше шести десятиліть працювала на мистецькій ниві, члена Національної спілки художників і національної спілки майстрів народного мистецтва України, народний художник України,  перший лауреат Премії ім. К.Білокур, володаря найпрестижнішої державної нагороди-Національної премії України ім. Т.Шевченка.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує: Нова зарплата: неповний робочий день, тарифна сітка
Четвер, 30 березня 2017 05:15

Із 1 січня 2017 року змінилось  поняття мінімальної зарплати. Під нею маємо  на увазі встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Мінімальна зарплата лишається державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності й господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці. Своєю чергою, виключено норму, за якою до мінімальної зарплати не включаються доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 из 212.