Хто на сайті

На даний момент 81 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Президент закликав народних депутатів ухвалити поданий ним законопроект про антикорупційний суд
Четвер, 07 червня 2018 06:57

Президент Петро Порошенко закликає народних депутатів ухвалити поданий ним законопроект про антикорупційний суд, що дасть можливість завершити створення ефективної антикорупційної інфраструктури в Україні. Про це Глава держави заявив під час зустрічі з представникам ЗМІ за підсумками переговорів зі Спадкоємним Принцем Князівства Ліхтенштейн Алоїзом.

Детальніше...
 
Тренінг на тему: «Алкогольна залежність»
Середа, 06 червня 2018 13:52

04.06.2018 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з Теплицьким районним сектором  з питань пробації був проведений  тренінг для молодих осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі  та схильними до вживання алкоголю на тему «Алкогольна залежність». Основною ціллю тренінгу було ближче ознайомлення учасників з хворобою алкоголізму, з методами її подолання та з методами боротьби за тверезість, пропагування здорового способу життя, набуття навичок  не дозволяти маніпулювати собою.

Детальніше...
 
На Вінниччині відбудеться міжнародна конференція "Голландські рішення використання енергії з відновних джерел для України"
Середа, 06 червня 2018 07:47

В рамках Державної Програми з розвитку екологічно чистої, ефективної і стійкої біоенергетики в Україні, 13 червня на Вінниччині відбудеться двостороння зустріч за участю провідних голландських фірм та представників науки і керівників компаній Вінницької області, зацікавлених в реалізації українсько-голландських проектів по впровадженню нових технологій у виробництві і переробці сільськогосподарської продукції.

Детальніше...
 
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що Україна ніколи не визнає вирок московського суду журналісту «Укрінформу» Роману Сущенку
Середа, 06 червня 2018 07:46

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання, заявив, що Україна ніколи не визнає вирок московського суду журналісту «Укрінформу» Роману Сущенку.

Детальніше...
 
Умови ведення бізнесу в Україні будуть конкурентними, – Глава Уряду під час зустрічі з бізнес-спільнотою Данії
Середа, 06 червня 2018 07:44

Уряд України вважає одним із пріоритетів своєї діяльності – формування сприятливого бізнес-середовища, здатного залучати інвестиції, оновлювати виробничі процеси, створювати нові робочі місця в найбільш затребуваних сферах.

Детальніше...
 
Іспанія продовжить підтримувати виведення російських військ зі східної України та звільнення заручників – Президент
Середа, 06 червня 2018 07:41

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю іспанському виданню «El País» розповів про зустріч з новопризначеним Прем’єр-міністром Іспанії  Педро Санчесом та питання, на яких вони зосередились під час переговорів.

Детальніше...
 
Шановні журналісти!
Середа, 06 червня 2018 07:40

Сьогодні у вашій великій творчій сім’ї – професійне свято.

Журналістику називають однією з найдавніших професій. І це, звичайно, правильно - людство на кожному етапі свого розвитку відрізнялося цікавістю і бажало дізнаватися останні новини, причому щонайшвидше. Ось саме завдяки цій цікавості і з'явилася ця професія.

Детальніше...
 
Степанівка святкувала День села
Середа, 06 червня 2018 07:05

На другий день «Святої Трійці», жителі села Степанівка святкували День села «Ми – діти твої, Україно!». На початку свята з вітальним словом виступив голова сільської ради Володимир Пурдик та начальник відділу культури і туризму Теплицької РДА Сергій Дмитришин, які привітали земляків зі святом, побажали доброботу у кожну родину, громаді стабільності, розвитку та процвітання.

Детальніше...
 
Про проведення ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро – 2018»
Вівторок, 05 червня 2018 12:28

Відділ агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації інформує про те, що з 06 по 09 червня 2018 року на території НК „Експоцентр України” (м. Київ, проспект Ак. Глушкова,1) відбудеться ювілейна XXX Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2018».

Детальніше...
 
Президент України провів зустріч із Королем Іспанії
Вівторок, 05 червня 2018 10:04

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Королівства Іспанія зустрівся із Королем Іспанії Феліпе VI.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 13 из 441.