Хто на сайті

На даний момент 65 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Спортивні змагання серед молоді шкільного віку до Дня Соборності України
П'ятниця, 18 січня 2019 12:17

17 січня 2019 року відбулися спортивні змагання серед молоді шкільного віку опорних закладів смт.Теплика, приурочені до Дня Соборності України. Змагання відбулися на базі опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1». Учасників заходу привітала виконуюча обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Воловодівська В.А.

Детальніше...
 
На базі Бджільнянської ЗОШ І-ІІ ступенів реалізовано проект спрямований для залучення населення територіальної громади до масового спорту
П'ятниця, 18 січня 2019 07:28

У 2018 році проект «Капітальний ремонт кімнат під створення фізкультурно-оздоровчого центру  для дітей та дорослих на базі Бджільнянської ЗОШ І-ІІ ступенів  із запровадженням заходів по енергозбереженню с. Бджільна Теплицького району Вінницької області» здобув перемогу в XV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Детальніше...
 
Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО
П'ятниця, 18 січня 2019 07:27

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна визначила свої пріоритету у стратегічному розвитку і проведенні реформ та втілює їх у життя, попри численні спроби звести нашу державу з обраного шляху. Про це Петро Порошенко сказав на Житомирщині під час спілкування з мешканцями Станишівської об‘єднаної територіальної громади.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про відмінності між цивільно-правовими та трудовими відносинами
Четвер, 17 січня 2019 13:39

Оформляючи цивільно-правові чи трудові відносини, роботодавці повинні бути обізнаними із  наступним:

По-перше, від кого саме та які ризики можуть нести в собі цивільно-правові договори (далі- ЦПД). 

Детальніше...
 
Повернення засудженого до суспільства
Четвер, 17 січня 2019 13:31

Головним завданням пробації є забезпечення безпеки суспільства. Адже, пробація – перспективна і логічна схема виконання покарань, поєднана з допомогою,  підтримкою та мотивацією до змін без ізоляції особи від суспільства. Важливо те, що в результаті пробації до суспільства повертається повноцінна людина, яка не порушуватиме закон.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує
Четвер, 17 січня 2019 13:00

Управлінням праці та соціального захисту населення здійснено моніторинг проведення атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах, установах та організаціях району. Станом на 01.01.2019р. в районі нараховується 105 підприємств, установ та організацій де є робочі місця з  важкими та шкідливими умовами  праці. Атестація проведена на 66 підприємствах, установах,організаціях району.

Детальніше...
 
Теплицький районний центр зайнятості інформує
Четвер, 17 січня 2019 09:27

16 січня 2019 року з ініціативи Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ  в Метанівській територіальній громаді проведено День центру зайнятості.

 Мета заходу: забезпечення організації працевлаштування безробітних, створення умов для перекваліфікації, перенавчання на замовлення роботодавця, проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру, профорієнтаційна робота з шкільною молоддю.

Детальніше...
 
У шести територіальних громадах пройшло обговорення Перспективного плану розвитку Теплицького району на 2019 – 2021 роки
Четвер, 17 січня 2019 09:12

16 січня 2019 року  на виконання доручення Президента України відбулись громадські обговорення  Перспективного плану розвитку Теплицького райоону на  2019 – 2021  роки  в шести сільських радах Тепличчини: Великомочульській, Комарівській, Метанівській, Петрашівській, Соболівській, Степанівській. 

Детальніше...
 
Україна впевнено прямує до членства в ЄС та НАТО – Президент
Четвер, 17 січня 2019 07:47

«Ми впевнено йдемо своїм шляхом. Це шлях побудови демократичної, правової, європейської держави, яка чітко і цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі і НАТО. Це шлях нашого національного консенсусу, національної ідеї. І з цього шляху, я впевнений, ми вже не звернемо», - сказав Президент Петро Порошенко на щорічній зустрічі з іноземними дипломатами.

Детальніше...
 
Про засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
Четвер, 17 січня 2019 06:15

16 січня 2019 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Марцин Людмили Іванівни на порядок денний було винесено питання:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 12 из 506.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше