Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Проведено профілактичні бесіди з працівниками магазинів про відповідальність за продаж неповнолітнім алкогольних напоїв
П'ятниця, 02 серпня 2019 08:21

На даний час значної актуальності набула проблема вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також тютюнокуріння серед неповнолітніх. Діти, постійно бачачи дорослих, у тому числі й батьків, які п'ють пиво або й міцніші алкогольні напої, палять, вважають це нормою життя. 

Детальніше...
 
На території Бджільнянської сільської ради проведено рейд «Неблагополучна сім’я»
П'ятниця, 02 серпня 2019 06:43

Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє, що на виконання Указу Президента України «Про питання щодо забезпечення прав дітей в Україні» від 16.12.2011 р. №1163/2011, Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини», Комплексної районної Програми «Діти, молодь, сім’я на 2018-2020 рр.» та з метою запобігання бездоглядності й безпритульності 01.08.2019 року організовано та проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» на території Бджільнянської сільської ради.

Детальніше...
 
Як не стати жертвою торгівлі людьми: про це говорили на інформаційно-просвітницькому заході до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми
Четвер, 01 серпня 2019 12:37

1 серпня 2019 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами Теплицького районного сектору з питань пробації та Теплицького бюро безоплатної правової допомоги проведено інформаційно-просвітницький захід до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Детальніше...
 
Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє
Вівторок, 30 липня 2019 10:23

Станом на 29.07.2019р. до бюджету Теплицького  району надійшло доходів  42900133 грн., тобто 100,2% планових призначень семи місяців - 42812776 грн. в т. ч.:

Детальніше...
 
Проведено нараду з підготовки та відзначення на Тепличчині 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України
Понеділок, 29 липня 2019 08:43

Сьогодні відбулася нарада з підготовки та відзначення в Теплицькому районі 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного ПРапора України. У ньому взяли участь: голова, заступник та керуюча справами  виконавчого апарату Теплицької районної ради, керівник апарату та спеціаліст райдержадміністрації, Теплицький селищний голова і керівники галузі культури району.

Детальніше...
 
24-25 липня в Теплицькому районі були проведені командно-штабні навчання Теплицької районної ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з органами управління цивільного захисту району
П'ятниця, 26 липня 2019 10:34

До проведення навчання залучалися представники Департаменту цивільного захисту ОДА та представники обласних спеціалізованих служб цивільного захисту.

Детальніше...
 
Самовільне зайняття земельних ділянок. Що робити?
П'ятниця, 26 липня 2019 10:25

Останнім часом одним з найпоширеніших порушень земельного законодавства є самовільне захоплення земельної ділянки, особливо в Вінницькій області. Яке має значення вислів «Самовільне зайняття земельних ділянок» та яка послідовність дій при виявленні цього правопорушення обґрунтовують спеціалісти відділу “Теплицького бюро безоплатної правової допомоги”.

Детальніше...
 
Наркоманія і діти. Як запобігти проблемі?
Четвер, 25 липня 2019 10:05

Те, що віками вважалося звичним і відносно безпечним, менш ніж за 100 років  перетворилося на абсолютне зло. З того часу ставлення світової спільноти до наркотиків уже принципово не змінювалося – тільки ріс список заборонених речовин та ставали жорстокішими методи боротьби.

Детальніше...
 
Про діяльність районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної тимчасової комісії
Вівторок, 23 липня 2019 13:22

23 липня 2019 року відбулось спільне засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної  тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням  начальника управління праці та соціального захисту населення Олександра Чеха.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
Вівторок, 23 липня 2019 11:26

24-25 липня 2019 року в Теплицькому районі будуть проводитися командно-штабні навчання Теплицької районної ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з органами управління цивільного захисту Теплицького району.

У ході відпрацювання ввідних командно-штабного навчання будуть задіяні сили та засоби спеціалізованих служб цивільного захисту. Автомобілі служб швидкого реагування будуть використовувати звукові та світлові попереджувальні сигнали.

Прохання зберігати спокій та займатися повсякденною діяльністю.


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше