TPL_ACCESSIBILITY_VIEW_SETTINGS

TPL_ACCESSIBILITY_FONTSIZE
TPL_ACCESSIBILITY_SITE_COLOR
TPL_ACCESSIBILITY_SHOW_IMAGES

TPL_ACCESSIBILITY_SETTINGS

Електронний кабінет роботодавця – сучасний сервіс служби зайнятості
Четвер, 13 грудня 2018 15:00

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує нові електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання сервісних соціальних послуг нашим клієнтам.

Детальніше...
 
Тепличчина готується до новорічних свят
Четвер, 13 грудня 2018 14:14

13 грудня 2018 року в районній державній адміністрації відбулася робоча нарада з питань організації та проведення новорічних, різдвяних свят. Засідання за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації провів заступник голови райдержадміністрації Максим Мішін.

Детальніше...
 
Профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я»
Четвер, 13 грудня 2018 07:44

   12 грудня 2018 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції сектору превенції, дільничним офіцером Теплицького ВП Бершадського ВПГУНП було проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» в селі Сокиряни Теплицького району.

Детальніше...
 
Профілактичний лекторій «Підліток у правовому суспільстві»
Четвер, 13 грудня 2018 07:35

В рамках Всеукраїнського тижня права та на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 01 жовтня 2018 року № 360 "Про проведення в районі Всеукраїнського тижня права" службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції Теплицького ВП Бершадського ВП ГУНП 12.12.2018 року проведено профілактичний лекторій «Підліток у правовому суспільстві» на базі Бджільнянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Детальніше...
 
Районні спортивні змагання серед допризовної молоді, приурочені Дню Збройних Сил України
Четвер, 13 грудня 2018 07:34

Нещодавно на базі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися районні спортивні змагання серед допризовної молоді, приурочені Дню Збройних Сил України. Участь у змаганнях взяли учні 9-11 класів семи загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Змагання проводилися за принципом спортивного багатоборства. Молодь змагалася в таких спортивних дисциплінах як стрільба кульова, підтягування на перекладині та біг 1 км.

Детальніше...
 
Вимагаю припинити звільнення листонош та забезпечити доставку пенсій – Президент під час зустрічі з директором «Укрпошти»
Четвер, 13 грудня 2018 05:42

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості.

Детальніше...
 
Екскурсія школярів до районної державної адміністрації
Середа, 12 грудня 2018 14:09

Сьогодні в рамках відзначення в районі Всеукраїнського тижня права та на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 01 жовтня 2018 року № 360 "Про проведення в районі Всеукраїнського тижня права"  в Теплицькій райдержадміністрації відбувся захід «День відкритих дверей», участь в якому взяли учні 10-го класу опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1» (класний керівник Бабійчук Т.Я.).

Детальніше...
 
Президент України зустрівся з Президентом Європейської Ради
Четвер, 13 грудня 2018 05:41

Президент України Петро Порошенко у Брюсселі зустрівся з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском. Глава держави поінформував Дональда Туска про наслідки акту відкритої агресії Росії у Керченській протоці та існуючі загрози для регіональної безпеки.

Детальніше...
 
Година правових знань «Правова невідкладна допомога»
Середа, 12 грудня 2018 09:39

В рамках Всеукраїнського тижня права та на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 01 жовтня 2018 року № 360 "Про проведення в районі Всеукраїнського тижня права"  в Теплицькій ЦБ відбулась година правових знань «Правова невідкладна допомога». Бібліотекарі ознайомили присутніх зі змістом основних статей Конституції, Законів України, історію створення Декларації прав людини.

Детальніше...
 
Служба у справах дітей райдержадміністрації провела засідання «круглого столу» з питань запобігання насильству в сім'ї
Середа, 12 грудня 2018 08:45

На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім'ї є внутрішньою проблемою цієї сім'ї і не потребує втручання суспільства, а тим більше держави. Але саме право на захист від насильства над особою, особливо в сім'ї, є одним із найголовніших прав громадян та дітей зокрема.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 485.